Release the Kraken

Mängutootja: Pragmatic Play

Release the Kraken on tõenäoliselt 2020. aasta parim Krakeni-teemaline slotimäng Võida kuni 10 000x enda panus Jõua tasuta spinnide vooru…

Release the Kraken

86
86
Hinne
4 Ridade arv
0.2 Minimaalne panus
40 Võiduliinide arv
5 Rullikud

22%

Võiduvõimalus

96.5%

RTP

Mängi tasuta
eestikasiino.com Või

Üldine info

Nimi
Release the Kraken
Välja antud
2020-01-29
Mängutootja

Detailne info

RTP
96.5%
Võiduvõimalus
22%
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x10000
Volatiilsus
Med-High
Võiduliinide arv
40

Panused

Maksimaalne panus
100
Minimaalne panus
0.2

Release the Kraken ülevaade

  • Release the Kraken on tõenäoliselt 2020. aasta parim Krakeni-teemaline slotimäng
  • Võida kuni 10 000x enda panus
  • Jõua tasuta spinnide vooru või naudi teisi lahedaid boonusmänge

  Release the Kraken on Pragmatic Play uus 20 kuni 40 võiduliiniga ookeaniteemaline slott, millel on viis rullikut ja neli rida ning maksimaalne võit ulatub 10 000x-ni võrdluses sinu panuse suurusega.

Kraken kui mereelukas sai tuntuks eelkõige raamatute “Moby Dick” ja “20 000 ljööd vee all” abiga. Samas Krakeni legend elas oma elu juba tunduvalt varem. Nüüd annab Kraken sulle aga suuri võite Pragmatic Play 2020. aasta slotimängus.

Release the Kraken on üks parima väljanägemisega mänge, mis meie arvates Pragmatic Play poolt viimasel ajal välja on tulnud.

Release the Kraken RTP on 96.5% ning see on keskmise kuni kõrge volatiilsusega mäng.

Parimad boonused Release the Kraken slotil mängimiseks

Release the Kraken slotil on võimalik keerutada väga mitmetes Eesti kasiinodes ja nii mõnigi neist annab sulle liitumisel ka väga häid boonuseid, mida on võimalik kasutada ka just Release the Kraken mängu mängimiseks.

Näiteks Betsafe annab sulle liitumisel 200% tervitusboonuse, millega sa võid saada kuni 500 eurot boonusraha.

Optibet annab sulle liitumisel aga koguni kuni 1000 eurot boonusraha.

Samuti pakub head liitumisboonust näiteks Chanz Casino.

Release the Kraken mängust lähemalt

Release the Kraken baasmängus on 20 võiduliini, hulgaliselt erinevaid mereelukatest sümboleid ja muud.

Sümbolid

Mängus on väikseid väljamakseid andvad sümbolid J, Q, K, A ning ka kõrgemaid väljamakseid pakkuvad mereelukad nagu roheline kala, sinine kala, kilpkonn ning hai. Kõige suuremaid väljamakseid annab aga mängu logo sümbol. Lisaks on mängus olemas ka Wild ehk asendussümbol. Samuti ei puudu ka boonusmängu ja tasuta spinnide sümbol.

Sümbolite väljamaksed

Release the Kraken sümbolite väljamaksed

Võiduliinid

Release the Kraken võiduliinid

Minimaalne ja maksimaalne panus

Minimaalseks ühe keerutuse panuseks on 20 senti ja maksimaalseks panuseks 100 eurot.

Release the Kraken RTP, riskifaktor ja võidusagedus

Release the Kraken RTP on 96.50% ning mäng on keskmise kuni kõrge riskifaktoriga. See viimane tähendab seda, et võitude volatiilsus on suhteliselt kõrge ja mõnikord võib teha päris palju spinne enne kui mõni võit ennast rullikutele keerab. Samas mängu keskmine võidusagedus (millal mingigi võit tuleb) on 53,07% ning võimalus boonusmängu või tasuta spinnide vooru saada on 1/166.

Maksimaalne võit

Release the Kraken sloti maksimaalseks ühe spinni võiduks on kuni 10 000x sinu panus.

Mängu funktsioonid

Release the Kraken mängus on olemas wild sümbolid ning ka üllatus-boonusmängud põhimängus. Lisaks on olemas tasuta spinnide funktsioon ning ka eraldi boonusmäng.

Asendussümbol

Release the Kraken mängus on olemas asendussümbol (Wild), mis võib asendada mistahes muud sümbolit (peale boonusmängu ja tasuta spinnide sümboli) kui see sul võita aitaks.

Tasuta spinnid

Tasuta spinnide vooru jõudmiseks on vaja saada esimesele ning kolmandale rullikule Boonusmängu sümbol ning viiendale rullikule “Free Spins” sümbol. Ainult sellisel juhul on võimalik jõuda Release the Kraken tasuta spinnide vooru.

Enne, kui tasuta spinnid algavad, on sinu ees suur hunnik aardekirste, mida sa saad valida seni kuni jõuad mängu alustava kirstu avamiseni. Teistest kirstudes võid sa leida 1-3 tasuta spinni juurde igast avatud kirstust. Tavaliselt saad sa kokku 8-12 tasuta spinni enne kui vale kirstu otsa komistad.

Kui Release the Kraken tavamängus on 20 võiduliini, siis tasuta spinnide voorus on võiduliinide arv 40.

Kui tasuta spinnide voorus tuleb rullikule Wild-sümbol, siis see jääb rullikutele kuni tasuta spinnide vooru lõpuni.  Küll aga on tegemist rändavate asendussümbolitega. See tähendab seda, et iga spinni alguses rändavad nad rullikutel uude kohta. Samuti tõuseb iga Wildi rullikutele saabumisega võidukordaja ühe võrra. 

Uppunud aarde boonusmäng

Selleks, et jõuda uppunud aarde boonusmängu on vaja saada esimesele ja kolmandale rullikule boonuse sümbol, ning viiendale rullikule Uppunud aarde sümbol (Chest bonus).

Release the Kraken Chest bonus

Selles boonusmängus ilmub ekraanile kolm aardekirstu, millest sa saad korraga valida ühe. Leides aardekirstust raha ilmub ekraanile taas kolm kirstu mille vahel valida. Ja nii saad uusi kirste valida nii kaua kuni valid kirstu, mis sulle enam raha ei anna, vaid lihtsalt võimaluse oma eelnevad võidud kätte saada.

Release the Kraken boonusmängu kirstud

Üllatusboonus

Täiesti suvalisel hetkel võib käivituda Release the Krakeni juhusliku üllatusspinni boonusmäng, kus ekraanile ilmub kolm Krakeni kombitsat, igaüks neist hoidmas üleval silti – Vali mind, Vali mind, Vali mind! Iga sildi taga on erinev juhuslik boonusmäng:

Lukustuvad asendussümbolid

Selle boonusspinni käivitumisel ilmub esmalt ekraanile kolm aardekirstu. Neist igaühes on peidus midagi, mis annab sulle järgnevale boonusspinnile lisavõimalusi. Võimalik on saada lisaks juurde asendussümboleid või võidukordisteid. Või siis leiad kirstu, mis alustab boonusmängu. Kirste saad sa valida mitte vaid ühe, vaid seni kaua kuni sa avad kirstu, milles on mängu alustav aare.

Ülisuured asendussümbolid

Selles boonusspinni mängus maandub kuskile ülisuur asendussümbol, mille suuruseks on 3×4. Kuigi suur asendussümbol maandub rullikutel garanteeritult, ei pruugi see aga jääda rullikutele täissuuruses.

Nakkuslikud asendussümbolid

Siin on tegemist boonus-keerutusega, kus wild-sümbolid muutuvad nakkusohtlikuks ja muudavad asendussümboliteks ka nendega külgnevad sümbolid.

Heli ja graafika

Release ja Kraken on väga laheda disaniga – seda just üllatusboonuste käivitumisel ja ka tasuta spinnide voorus. On näha, et mängu disainerid on selle väljanägemisele ja animatsioonidele suurt tähelepanu pööranud. Samuti on mängul olemas väga asjakohased helid ja kõik kokku annab see mängijale väga mõnusa mängukogemuse.

Sarnased mängud

Tõenäoliselt leiab ühel või teisel viisil sarnaseid mänge Pragmatic Play loomingust veel. Aga siinkohal mainiks pigem ära teise nüanssi poolest sarnased mängud – Krakeni slotid. 2020. aastal on välja tulnud Krakeniga seotud slotte veel vähemalt kaks. Nendeks on Thunderkicki Beat The Beast: Kraken’s Lair ning NetEnti Ocean’s Treasure. Kuigi oma mängukogemuse poolest on tegemist väga erinevate mängudega, siis temaatika poolest on nad väga sarnased.

Kokkuvõte

Release the Kraken on kindlasti nauditav mäng. Eriti siis, kui sul ei ole parasjagu tänu suurele ebaõnnele käimas võitudeta kuiv periood. Kuigi mäng pakub põnevust tegelikult üsna tihti, tuleb lähtuvalt tema volatiilsusest ette ka pikki perioode, kus võite kohe üldse tulla ei taha.

Release the Kraken on võrreldes teise kahe mainitud krakeni-slotiga tunduvalt parema graafilise lahendusega, ning samuti peaks mainima, et tegelikult on seda ka tunduvalt huvitavam mängida.

Kokkuvõtteks võiks öelda, et Release the Kraken on Pragmatic Play üks paremaid uusi mänge. Release the Kraken RTP on piisavalt kõrge (96.5%) ning maksimaalne võit on 10 000x sinu panuse suurus. See tähendab seda, et hea õnne korral on võimalik võita väga palju.

Release the Kraken
86
Hinne

22%

Võiduvõimalus

96.5%

RTP