Fenixbet

Fenixbet on suhteliselt uus Eesti online kasiino, mille operaator on aga Eestis tavakasiinodega tegelenud juba 1996. aastast.

60
Hinne
Populaarsus

Fenixbet on internetis alles uus tegija, aga ettevõte on samas valdkonnas Eestis töötanud juba aastakümneid.

50/100 Arvustas EestiKasiino.com

Fenixbet annab kuni 300€ esimese sissemakse boonust. Boonuse läbimängimise nõue on 35x.

65/100 Arvustas EestiKasiino.com

Fenixbet annab võimaluse registreeruda ID kaardi või Mobiil-ID kaudu ja see on positiivne. Aga mängude kategooriad tekitavad pisut segadust. Samuti on kasiino disain ajale jalgu jäänud.

58/100 Arvustas EestiKasiino.com

Fenixbet on kasiino, mis võrreldes enamike teiste Eesti online kasiinodega jagab mängijatega ka oma telefoninumbrit.

87/100 Arvustas EestiKasiino.com

Kokkuvõte

Fenixbet ei ole Eesti kindlasti nii tuntud kui pea ükski teine online kasiino. Tegemist on online kasiinode hulgas veel suhteliselt tundmatu tegijaga, mille mänguvalik on keskmisest vaoshoitum. Hetkel pakub Fenixbet vaid maksimaalselt paarisadat slotimängu mõnelt üksikult mängutootjalt. Eelkõige võib siin leida Novomaticu ja NetEnti mänge. Samas oma kogemuse poolest on Fenixbeti operaator üks Eesti vanimaid hasartmänguettevõtteid, mis haldab kümneid telliskivi ja mördikasiinosi.
Eesti litsents
Väike mänguvalik

Detailid

Nimi
Fenixbet
Nägi ilmavalgust
2019
Litsentsid
Eesti litsents
VIP programm
Ei

Mängud

Mängutüübid

Blackjack Blackjack
Roulette Rulett
Craps Craps
Slots Slotid

Maksed

Makseviisid

Sissemakse

Minimaalne sissemakse
5€

Väljamakse

Minimaalne väljamakse
5€

Klienditugi

Telefon

Telefonitugi
Telefoninumber
+3726116050

E-post

Klienditugi e-posti kaudu
E-posti aadress

Fenixbet arvustus

Fenixbet on äsja loodud online kasiino, mis aga kuulub ettevõttele, mis on Eestis tegutsenud juba 1996. aastast alates.

Kasiino omanik Novoloto OÜ, mis kuulub maailma juhtiva hasartmänguettevõtte Novomatic Group alla ning hetkel on ettevõttel Eestis ka 22 telliskivi ja mördikasiinot.

Seega hoolimata sellest, et internetimaastikul on Fenixbet alles uus tegija, on ettevõte samas valdkonnas Eestis töötanud juba aastakümneid. 

Tutvu teiste Eesti uute kasiinodega siin.

Loomulikult omab Fenixbet ka Eestis tegutsemiseks vajalikku litsentsi ning mängijatele pakutakse võimalust spinnida slottidel, mängida kaardimänge lauas ja teha panuseid ka spordile. 

Fenixbeti mängud on hetkel vähemalt kategoriseeritud pisut teisiti kui teiste online kasiinode puhul.

Kui teistel kasiinodel on slotid reeglina kategooria alla „Kasiino”, siis Fenixbetis leiab selle kategooria alt hoopis kuus lauamängu. Slotid leiab aga mänguautomaatide kategooriast.

Vaatame nüüd aga kõike lähemalt.

Fenixbeti tervitusboonus – 100% kuni 300€

Fenixbeti tervitusboonuseks on 100% sissemakse boonus kuni 300€. Tervitusboonuse saamiseks peab sinu minimaalne sissemakse olema vähemalt 10€.

Tervitusboonusega saadud boonusraha läbimängimise nõue on 35x. Ehk siis tehes näiteks 100 eurose sissemakse on vaja enne võimalust raha välja võtta esmalt 3500 euro eest panuseid tegema.

Läbimängimise tingimused tuleb täita seitsme päeva jooksul. Kui sa seda teha ei suuda õige, siis kaotab boonusraha ja sellega saadud võidud kehtivuse.

Sarnase läbimängimise nõudega tervitusboonus on ka Optibetil, küll aga pakuvad nemad kuni 1000€ boonusraha.

Fenixbet VIP Programm

Lähtuvalt sellest, mida me hetkel teame, Fenixbetil eraldi VIP programm või eraldiseisev lojaalsusprogramm puudub.

Mänguvalik

Kuigi Fenixbet ise väidab oma lehel, et nad pakuvad “suurimat valikut online mänguautomaate”, siis tegelikult on

Fenixbeti mänguvalik üsna minimaalne, pakkudes hetkel mängijale võimalust valida umbkaudu 120 sloti seast, kuue lauas mängitava mängu seast ning samuti on olemas spordiennustuste tegemise võimalus.

Mänguautomaadid

Mänguautomaatide valikus on üsna palju Novomaticu mänge ja lisaks on olemas ka NetEnti mängud.

Novomaticult võib leida näiteks mängud nagu Book of Ra, Lucky Lady’s Charm Deluxe, Lord of the Ocean, Apollo God of Son ja ka kümneid teisi mänge.

Uuematest Novomaticu mängudest on olemas näiteks Rising Treasures, Lone Star Jackpots ning Rumble Rumble. NetEnti mängude valikus on olemas Starburst, Gonzo’s Quest, Guns ’n Roses, Mirror Mirror ja mitmed teised.

Mängud lauas

Fenixbetis lauas mängitavatest mängudest on võimalik mängida ruletti ja blackjacki. Peaks küll ära mainima, et live kasiino laudu Fenixbet hetkel ei paku, vaid tegemist on mänguautomaatidega.

Sisse- ja väljamaksed

Väljamaksed võtavad teoreetiliselt aega ühe päeva, aga oma lehel on Fenixbet öelnud, et „kõik väljamaksed läbivad Veebilehe poolse turvakontrolli ja võivad seetõttu aegajalt hilineda ”, seega tõenäoliselt võiks igaks juhuks arvestades pisut pikema ajaga.

Minimaalne sisse- ja väljamakse

Fenixbeti minimaalne sissemakse on kõigest 5 eurot ja täpselt sama suur on ka nende minimaalse väljamakse suurus.

Maksevõimalused

MakseviisMin. sissemakseMin. väljamakseVäljamakse aeg

Pangalink (SEB, Swedbank, Luminor, COOP,LHV)

5€

5€

24h kuni 72h

Krediitkaart5€20€24h kuni 72h
Skrill5€5€24h kuni 72h
Neteller5€5€24h kuni 72h

Mängutootjad

Fenixbet on Novomatic Group alla kuuluv ettevõte ja seetõttu ei ole imekspandav, et kõige enam on mänge just Novomaticult endalt. Lisaks oleme tuvastanud seal ka nii mõnegi mängu NetEntilt.

Mängutootjate nimekiri

  • Novomatic
  • NetEnt

Fenixbeti lehekülg ja kasutusmugavus

Fenixbeti veebileht jätab võrreldes pea kõikide teiste Eesti online kasiinodega üsna lihtsakoelise mulje ja selles osas võib-olla mitte tingimata just positiivse külje pealt. Küll aga on kõik samas lihtsalt üles leitav.

Esmakordsel kasiino lehele jõudmisel võib küll olla pisut kummastav näha nende „Kasiino” kategooriat, kus on näha vaid kuus mängu, millest kõik on siis kas blackjacki või ruleti mängud.

Tavaliselt on sellenimelise kategooria all näha slotimängud, Fenixbetis aga mängud lauas.

Fenixbeti slotivaliku leiab aga Mänguautomaatide kategooriast.

Fenixbet mobiilis

Kuigi esmapilgul lehele pilgu peale visates ei julgeks 100% kindlusega öelda, et asi ka mobiilis hästi toimib, siis võime omalt poolt kinnitada, et Fenixbetis on võimalik vabalt mängida ka kasutades oma telefoni. Ning selleks ei ole sul vaja alla laadida ka mitte mingeid lisarakendusi.

Lihtsalt ava Fenixbet oma nutitelefoni internetilehitsejas, sisene oma kontole, tee sissemakse ja mängimine võibki alata.

Klienditugi

Fenixbeti klienditoega on võimalik ühenduda nii telefoni teel kui ka kasutades e-posti.

Fenixbet e-posti aadress: [email protected]
Fenixbet klienditoe telefoninumber: +3726116050

Klienitugi on avatud iga päev 10:00 – 22:00 ning keelteks, mida klienditoega suhtlemisel kasutada saab, on eesti, vene ja inglise keel.

Konto loomine

Fenixbet konto loomiseks on kolm võimalust. Esmalt tuleb sul aga olenemata valikust valida omale registreerimiselehel hüüdnimi, kirja panna oma e-posti aadress, valida salasõna, määrata riik ja samuti panna kirja oma telefoninumber.

Kui eelpool toodud info on kirja pandud, siis otsusta, kas soovid registreerida kasutades ID-kaarti, mobiil-ID abi või siis soovid sa veel üht-koma teist ise kirja panna.

Ehk siis kolmas registreerumisviis on pikema vormi täitmine, kus sa pead siis sellisel juhul jagama nendega ka oma aadressi, isikukoodi ja muud infot.

Vastutustundlik mängimine

Fenixbet pakub mängijatele võimalust määrata endale ka vastutustundliku mängimise limiidid. Hetkel on kasiinos võimalik endale määrata kaotuse limiidi ülemmäär kas nädalaks ja/või kuuks.

Kaotuse limiidi vähendamine toimub momentaanselt, limiidi suurendamine võtab aga aega 48h, mil see tuleb omakorda veel ka kinnitada.

Turvalisus, privaatsus ja ausa mängu põhimõtted

Kuigi Fenixbet on Eesti online kasiinode hulgas alles uus tulija, siis turvalisuse, privaatsuse ega ka ausa mängu pärast siin muretseda ei tule.

Fenixbeti omanikuks on Eesti ettevõte, mis on tavakasiinodega tegelenud aastast 1996 ning antud ettevõte on maailma ühe suurima hasartmänguettevõtte Novomatic Grupi tütarfirma. Viimane annab kasiinole aga usaldusväärsust veel juurde.

Kasiino mänguvalikus on ka antud ettevõtte enda mängud ja lisaks neile on võimalik mängida ka teise suurima mängutootja NetEnt slottidel.

Fenixbetil on olemas ka Eesti Maksu- ja Tollimatilt saadud litsents, mis tähendab aga seda, et nad on pidanud läbima piisava kadalipu selle saamiseks ja Maksuamet kontrollib nende tegevust pidevalt.

Fenixbet: meie hinnang

Fenixbet ei hakka võrreldes teiste online kasiinodega hetkel silma millegi väga erineva või erilisega. Pigem võib-olla eristub ta just igasuguse erilise puudumisega.

Küll aga samal ajal tema Eesti online kasiinode sekka jõudmine ainult positiivne.

Konkurents ja mitmekesine valikuvõimalus on alati hea.

Korduma Kippuvad Küsimused

Fenixbet kuulub Eesti ettevõttele Novoloto OÜ, mis omakorda kuulub ühele maailma suurimale hasartmänguettevõttele Novomatic Group. See aga tähendab seda, et tegemist on kindlasti legitiimse ja usaldusväärse kasiinoga.
Hetkel on Fenixbeti mänguvalikus umbkaudu 120 mänguautomaati (Novomatic ja NetEnt) ning kuus lauas mängitavat mängu (rulett ja blackjack).
Jah, Fenixbet kasiinol on olemas Eestis tegutsemiseks vajalik litsents.

Your casinos will be cleared

Are you sure?