Book of Ra
Mängutootja : Novomatic
Ridade arv : 3
Min panus : 0.05
Võiduliine : 9
Rullikute arv : 5
Hinnang: 4.0 / 5

Book of Ra – klassikaline mänguautomaat

Book of Ra on mängutootja Novomatic poolt loodud mänguautomaat. Tegemist on väga populaarse slotiga, ja seda hoolimata sellest, et see mäng ei paista esmapilgul silma ei oma ülilaheda graafika ega ka kaasahaaravate mängu helidega. Mõlemad eelmainitud on tõtt-öelda tegelikult üsna ajast ja arust. Avades mängu ja tehes esimese keerutuse, lippavad mõtted automaatselt üheksakümnendatele, võib-olla kaheksakümnendatele - suhteliselt algne graafika, kõrvu kriipivad helid. Tegemist on tõsise retroga.

Küll aga on tegemist sellest hoolimata väga populaarse slotiga, mis kutsub sind müstilisse Egiptusesse, kus sa hakkad otsima mütoloogilist raamatut, mis toob selle omanikule enneolematuid rikkusi.

Mäng oli algselt leitav vaid tavakasiinodes, kuhu tuli füüsiliselt kohale minna, aga nüüdseks on see videoslott saanud päris tuntuks ka internetikasiinodes.

Book of Ra tutvustus

Book of Ra videoslotil on viis rulliku ja üheksa võiduliini. Mäng on aastatega saanud üheks populaarseimaks videoslotiks terves Euroopas ja tuntust kogub slott siiani ka mängijate seas mujal maailmas.

Sellest videoslotist on tehtud ka mitmeid erinevaid versioone. Laias laastus on olemas klassikaline Book of Ra videoslott, millel nagu mainitud on 5 rullikut ja 9 võiduliini, ja lisaks on olemas ka Book of Ra Deluxe versioon, kus on samuti tavapäraselt 5 rullikut, aga 10 võiduliini ning lisaks on Deluxe versiooni puhul pisut graafikat edasi arendatud. Olemas on ka Book of Ra Jackpoti versioon, aga seda vähemalt Eesti kasiinodes kuskil hetkel näha ei ole. Aga lisaks mainitud versioonidel on mängust olemas veel nii mõnigi väikeste erinevustega koopia nagu näiteks Book of Ra Magic, Book of Ra Mystic Fortunes. Neid mõlemat saab mängida ka mitmes Eesti kasiinos.


500€ boonus
10€ live kasiino boonus

€ 200 boonus ja 600 tasuta spinni.

€ 1 000 boonus.

Book of Ra keskmine tagasimakse protsent, ehk RTP (Return to Player) on 96%, mis ei pane seda slotti küll kõige kõrgema RTPga mängude hulka, arvestades et paljud slotid maksavad välja 96.5 – 98%, aga samas ei ole ta kohe kindlasti ka kõige madalama RTPga mängude hulgas. Mõnes kasiinos (näiteks Optibet) väidetakse, et Book of Ra RTP on 96.99%, seega tasub uurida ka mängu väljamakse protsente erinevates kasiinodes.

Võimalike panuste vahemik, olenevalt sloti versioonist, jääb 1 kuni 5 sendi ja 5 euro vahele ühe võiduliini kohta. Võita on ühe keerutusega võimalik kuni 5000x sinu ühe rea panuse summa, ehk siis mängides miinimumpanusega, milleks on võiduliini kohta 2 senti, on sul võimalik võita kuni 100 eurot.

Kuigi võiduliine on slotil ühksa (või siis Deluxe versioonil 10), siis tegemist on sellist tüüpi slotiga, mille võiduridade arv, millele panustada saad, ei ole fikseeritud. Iga keerutuse alguses on sul endal võimalik valida mitmele võiduliinile panustada soovid.

Book of Ra sloti sümbolid

Book of Ra sümboliteks on esiteks tavapärased sümbolid 10, J, Q, K, A. Lisaks on sümboliteks juveelid, tootemid, skarabeused, maadeavastajad. Need viimased maksavad n-ö tavasümbolitest kõige rohkem.

Ja loomulikult on olemas Wild ehk asendussümbolid, milleks on kuldne raamat, ning ka Scatter-sümbol. Wild sümbol võib asendada kõiki laual olevaid sümboleid välja arvatud Scatter-sümboleid.

Book of Ra videoslotil mängimine

Mängides Book of Ra mängu on sinu sooviks saada olenevalt sümbolist võidureale vähemalt 2 kuni 5 samasugust sümbolit, ja kuna tegemist on ühepoolse videoslotiga, siis võite toovad read algavad kõik vasakult ja selleks et võita, peavad sümbolid asetsema üksteise kõrval olevatel rullikutel. See on nii kõigi sümbolite puhul, v.a Scatter-sümbolid, mis võivad asetseda kuidasiganes.

Book of Ra sümbol, mis on kuldne raamat, on antud mängus Wild ehk asendussümboliks, ja see võib asendada ükspuha millist teist sümbolit, seda ikka selleks et sulle võimalikult suur võit sülle kukuks.

Saades aga kokku 3-5 Scatter sümbolit, jõuad sa boonusraundi, kus sulle antakse 10 tasuta keerutust, kus on võimalik võita juba üsna palju. Et võitmist boonusraundis lihtsamaks teha, ilmub mängu ülemisse ossa üks juhuslik sümbol, mis boonusraundi ajal on samuti asendussümboliks.

Negatiivse poolt pealt, võrreldes paljude teiste tänapäevaste slottidega (Book of Ra puhul on tegemist siiski üsna vana mänguga) on need tasuta keerutused ka ainuke selle sloti boonusmäng. Ning lisaks ei ole sul boonusraundi ajal võimalik boonusraundi pikendada nagu mitmetest teistes uuemates videoslottides. Samas jällegi - kui sa saad hea õnne korral boonusraundi ajal uuesti kolm scatterit, saad sa uuesti 10 uut tasuta keerutust.

Positiivse poole pealt võivad aga tasuta keerutused mõnikord ilmuda sinu rullikutele üsna tihti.

Võidu korral on võimalik veel ka otsustada võidusumma mitte enda arvele panna, vaid õnn uuesti proovile panna „Gamble” nupu kaudu, kuid see ei anna kokkuvõttes featuuride osas just palju juurde. Otsustades seda võimalust aga kasutada, on sul võimalus oma võit duubeldada, või siis sellest täiesti ilma jääda.

Automaat-mängimise versioon on selle mängu puhul pisut teistsugune kui mitmete uuemate slottide puhul, kus sa saad otsustada mitu raundi sa automaatselt mängida soovid. Selles mängus pead sa lihtsalt aktiiveerima automaat-mängu versiooni, ja see kestab nii kaua, kuni sa lõpuks selle ise ära lõpetad.

Book of Ra mäng telefonis

Nagu tänapäeval pea kõikide slotimängude puhul on võimalik ka Book of Ra’d võimalik mängida sinu nutiseadme kaudu, olgu selleks siis tahvelarvuti või Android/iOS nutitelefon. Book of Ra mobiiliversioon on üles ehitatud kasutades HTML5, ehk siis on mängitav kõigis uuemates veebilehitsejates olenemata sinu täpsemast nutiseadmest.

Millistes Eesti kasiinodes on võimalik seda mängida?

Paf kasiino pakub mängimiseks vaid Book of Ra Deluxe slotti. Nii Book of Ra klassikaline versioon kui ka Deluxe versioon on olemas näiteks Optibet kasiinos. Betsafe kasiinos on võimalik mängida nii selle sloti klassikalist versiooni, Deluxe versiooni kui ka Book of Ra Magic ja Book of Ra Mystic Fortunes versiooni; Olybetis on olemas samad versioonid, puudub vaid klassikaline versioon.


500€ boonus
10€ live kasiino boonus

€ 200 boonus ja 600 tasuta spinni.

€ 1 000 boonus.

€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

 


Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...