Caribbean Stud põhitõed

Caribbean Stud pokker on kindlasti üks populaarsemaid kasiinomänge, kuna mäng hõlmab endas nii vajaminevaid oskusi kui ka võimalust võita suur jackpot. Lisaks on tegu mänguga, mis toob alati palju huvilisi laua ümber. Kui sa oled huvitatud pokkerimängust, tutvu artiklis kirjeldatud elementaarsete põhitõdede ja mängustrateegiaga.

Caribbean Stud reeglid

Neil, kel on teatud arusaam sellest, kuidas pokkerit üldiselt mängitakse, ei tohiks ka Caribbean Studiga online kasiinos probleeme olla. Käte tugevusjärjestus on sama nagu enamikes pokkerimängudes ning kogu süsteem toimib sarnaselt. Ainus erinevus seisneb selles, et antud pokkeris ei mängita mitte teiste mängijate, vaid maja ehk diileri vastu.

Mängu alustatakse sellega, et iga käe kohta tehakse ante panus, mis on võrdne laua miinimumiga. Sellest hetkest on mängijatel võimalus panustada ka optimaalse progresiivse jackpoti peale, mille väärtus on $1. Selleks, et jackpot võita, tuleb tabada mastirida kümnest kuni ässani (Royal Flush).

Pärast seda, kui kõik on oma soovitud panused teinud, saavad mängijad viis kinnist kaarti, samas kui diiler saab neli kinnist ning ühe lahtise kaardi. Kui mängijad on oma kaartidega tutvunud, on neil võimalus kas edasi mängida või loobuda (Fold); otsustades edasi mängida peavad nad lisama oma algsele panusele kahekordse lisapanuse (Bet). Loobudes aga kaotab mängija oma esialgse panuse (Ante).

Pärast seda, kui kõik mängijad on oma otsuse teinud, avab diiler oma kaardid, et näha, kas üks või teine mängija on kaotanud või võitnud. Mänguks kvalifitseerub minimaalselt kas kombinatsioon äss-kuningas või tugevaim käsi. Pärast oma kaartide avamist võrdleb diiler ükshaaval mängijate kaarte ning tugevaim kombinatsioon, diiler vs mängija, võidab. Kui diileril pole kvalifitseeruvat miinimum äss-kuningat, saavad mängijad ka oma ante panuse eest raha (Push).

Arvestades, et diileril on kvalifitseeruv käsi ja mänguri käsi on kõrgem, võidab mängija tasaraha antel ja lisapanus makstakse välja vastavalt võidutabelile:

Paar Pair 1:1
Kaks paari Two Pairs 2:1
Kolmik Threeof a Kind 3:1
Rida Straight 4:1
Mast Flush 5:1
Maja FullHouse 7:1
Nelik Four of a Kind 20:1
Mastirida Stright Flush 50:1

Caribbean Stud strateegia

Maja eeliste kohaselt on Caribbean Stud väga sarnane Ameerika ruletile, kuna kasiinol on hea strateegiaga mängijate ees 5.22% eelis. Ainus murekoht on see, kuidas saada selgeks optimaalne strateegia mänguks, kuna tegu on keskmisest keerukama strateegiaga, mistõttu jääb ka enamik mängijaid truuks põhireeglitele.

Parim reegel, mille järgi talitada on see, et tõsta oma tugevaim paar, kuna see on parem kui diileri miinimumiga kvalifitseeruv kästi; kui sul aga pole tugevat paari, on parem kui sa loobud. On olukordi, mil mängijal avaneb võimalus tõsta äss-kuningas kombinatsioon, ent see on just konks kogu strateegia juures. Üldine reegel, et äss-kuningas tõsta on see, et sa võid tõsta, kui diileri lahtine kaart juhtub olema emand läbi 2 ja kui see ühtib kaardiga, mida sina käes hoiad.

Üks oluline aspekt on olla tähelepanelik selle suhtes, et maja eelis tõuseb dramaatiliselt kui sa mängid valikuliste panuste peale (Side Bet). Maja eelis võib isegi tõusta kuni 25%ni, kui sa mängid progressiivse jackpoti ja teiste boonuste peale. Statistiliselt tark tegu on taolisi panuseid absoluutselt vältida, ent kui sa soovid siiski progressiivse jackpot peale mängida, tuleb sul mõista et sinu panused suurenevad ühes jakcpoti kasvuga.

Igatahes, järgnevast tabelist saad vaadata, millised on väljamaksed boonuste puhul:
$50 boonus mastidega (Flush) – 508:1
$75 boonus majaga (Full House Bonus) - 693:1
$100 boonus nelikuga (Four of a Kind Bonus) - 4,164:1
Mastirida ehk Straight Flush – 10% jackpotist - 64,973:1
Kuninglik jmastirida ehk Royal Flush (jackpot) - 649,740:1

Veel kord meelde tuletades, et statistiliselt on mängijate lootus võita eespool loetelus nimetatud kasiino väljamakseid, üsna väike, seega ei tasu oma lootusi liialt kõrgeks ajada. Kui sa oled aga tulihingeline hasartmängur, kes otsib vaid lõbusat meelelahutust, siis side-jackpot lisab Caribbean Studile mõnuga pinget!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...