Crapsi reeglid

Craps võib teinekord olla üks hullumeelne kasiinomäng – kiire tempo, lõpmatul hulgal panuseid, limiteeritud seisukohad, mille üle kohale tulnud rahvas viisakaks jäädes sõjakalt võitleb.

Mängi crapsi nendes kasiinodes:

500€ boonus
10€ live kasiino boonus
€ 200 boonus ja 20 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Ära lase end eelnevast aga heidutada, mäng ise pole üldse keeruline. Iga uus täringumäng algab come-out veeretamisega.

Et määrata come-out veeretamine, on crapsi laual ringikujuline plaat (kutsutakse kas buttoniks või diskik), mis on asetatud äärde (teinekord on buttoni ühel äärel kirjas off). Enne kui uus mäng algab, saab panustaja teha, kas pass line või don't pass panuse.

Pass line panusega võidab come-out veeretamisega täpse raha, kui shooter saab 7 või 11 ning kaotab, kui veeretatakse 2, 3 või 12. Don't pass panused on eelmisele vastupidised. Nii võidetakse, kui shooter veeretab 2 ja 3 ning kaotatakse 7 ja 11-ga. Kui juhtub, et veeretatakse 12, kutsustakse seda pushiks, mille puhul ei tule võitu ega kaotust.

Kui veeretatakse mõni muu number peale 2, 3, 7 või 11, tuleb point. Et seda aga määrata, on button pandud laual kõnealuse numbri peale (4, 5, 6, 8, 9 ja 10) ning keeratud selliselt, et üks külg (kuhu on kirjutatud on) on nähtaval. Nii näevad lauda tulevad uued mängurid otsekohe, et point on juba kindlaks tehtud ning seega ei saa panuseid teha.

Mängurid, kes panustavad pass lineile, loodavad, et shooter veeretaks point numbri enne 7 veeretamist. Don't passile panustajad loodavad risti vastupidist, et 7 veeretatakse enne point numbrit. Kõik võidupanused saavad täpse raha. Pass lineile panustajad panustavad ka šansidele.. Näiteks, kui sa panustad 5le dollarile pass lineis ning point on 4, siis sa paned 5 dollarilise panuse oma pass line panuse taha. Kui shooter veeretab 4 enne kui 7, siis võidad sa täpse raha (5 dollarit) ning 2-1 oma šanside panuse pealt (10 dollarit), mis teeb kogusummaks 15 dollarit. Selleks, et täpsed šansid välja selgitada, tuleb sul võtta täringu kombinatsioonid, mis annavad kokku 7 (kuus võimalust) ning jagada see täringukombinatsioonidega, millega on võimalik 4 saada (kolm võimalust); mis tähendab, et 6 jagatud 3ga on 2 ning seepärast makstaksegi sinu šanside panustamise pealt 2-1.

Samuti võid sa oma numbri asetada (place), mis tähendab, et sa võid panustada ükskõik millisele point numbrile pärast come-out veeretamist. Kaotad küll võimaluse võita come-out 7 või 11, ent selleks, et võita on vajalik vaid sinu valitud numbri ühekordne veeretamine. Vastupidiselt pass line panustajale, kelle jaoks on võimiseks oluline, et point number oleks enne määratud ning seejärel uuesti veeretatud. Kahjuks pole mänguril, kes asetab, võimalus võtta šanse, et oma võimalikku tagasimaksu suurendada, nagu seda saab teha pass line panustaja.

Come panus on veel üks panustamise vorm, mis töötab samamoodi kui pass line, ent seda saab teha igal veeretamisel (va come-out). Come panustaja vaatevinklist määratakse tema come-point veeretusega, mis tuleb pärast panuse tegemist. Nii on tal samad võimalused kui pass line panustajal.

Teised levinud panused crapsis on näiteks hard way ja single roll panused.

Sa pole veel crapsi mänginud, ent soovid seda teha? Registreeri end juba täna Betsafe'i lehel ning võta vastu ka ülimalt korralik tervitusboonus!

500€ boonus
10€ live kasiino boonus

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...