Dazzle Me
Mängutootja : NetEnt
Ridade arv : n/a
Min panus : n/a
Võiduliine : n/a
Rullikute arv : n/a
Hinnang: 5.0 / 5
Proovi uut NetEnt'i Dazzle Me videoslotti Unibetis

Võida Dazzle Me slotiga üle 300 000€

Dazzle Me on Rootsi päritolu mängutootja NetEnt'i uhiuus vääriskivide teemaline mäng, mis meenutab olemuselt väga populaarset Starbursti ning sarnaneb ka Gonzo's Quest slotikale. Mängu iseloomustavad boonuslahendused ja tasuta spinnid.

Asu vääriskivide jahile Unibetis, Pafis või Triobetis. Kõigis nimetatud veebikasiinodes saad mängu niisama ajaviiteks kui ka soovi korral päris raha peale panustades proovida. Dazzle Me näol on tegemist mobiilse slotika, mis tähendab, et saad sellel keerutada ka mugavalt oma nutitelefonilt või tahvelarvutilt.


€ 200 boonus ja 20 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.
€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.
€ 150 läbimängimise nõudeta boonus ja 30 tasuta spinni.

Mängust lähemalt

Dazzle Me on viie rullikuga ja 76 erineva võidukombinatsiooniga videoslot, mida iseloomustavad Linked rullikute funktsioon ja tasuta spinnid. Mängu kõrge 400€ panusega on sul võimalik võita üle 300 000€.

Mäng: Dazzle Me
Tüüp: Videoslot
Tootja: Net Entertainment
Rullikud: 5
Võidukombinatsioonid: 76
Boonusmäng: Jah
Tasuta spinnid: Jah
Kordaja: Jah
Panusevahemik: 0.20 - 400€
Jackpot: 600x
Automaatmäng: Jah
Mobiilne mäng: Jah
Mängija tasuvus: 96.90%

Mängus on kuus madalama väärtusega klassikalist sümbolit, milleks on kelluke ja "7" ning nelja erinevat värvi kalliskivid, mis esindavad kõrgema väärtusega sümboleid. "Free Spins" ikoon ehk hajussümbol aktiveerib tasuta spinnide vooru.

Boonuslahendused

Kahekordne rullik

Põhimängu peamiseks atraktsiooniks on kahekordnerullik, mis aktiveerub suvalisel ajal ning selle käigus muutuvad ühel kuni kõigil viiel rullikul kõik sümbolid peale hajusate asendussümboliteks. Nende ilmumine ekraanile aitab oluliselt kaasa võidukate kombinatsioonide moodustamisele, ent ei garanteeri kindlat võitu.

Tasuta spinnid

Niipea, kui oled tabanud ükskõik kuskohas rullikutel kolme kuni viite hajussümbolit, ootavad sind tasuta spinnid. Tasuta spinnide arv sõltub sellest, mitut hajussümbolit tabad.

  • 3 hajussümbolit = 8 tasuta keerutust
  • 4 hajussümbolit = 12 tasuta keerutust
  • 5 hajussümbolit = 16 tasuta keerutust

Tasuta keerutused algavad automaatselt. Pealegi, kui oled mänginud varasemalt NetEnt'i Twin Spins videoslotti, siis meenub sulle ilmselt ka ühendatud rullikute erilahendus. Mis tähendab, et esimesene ja teine või kolmas ja neljas rullik täituvad identsete sümbolitega luues sulle sedasi veelgi enam võiduvõimalusi.

Tasuta spinnide vooru võidud on üldiselt suurmad kui asendüssümboli omad. Lisakeerutusi pole aga tasuta keerutuste voorus võimalik juurde teenida.

Kokkuvõte

Dazzle Me on üsna lihtne, ent elav mäng. Meie meelest natuke põnevam kui sarnane Stickers slotikas.

Selle boonuslahendused tunduvad olevat mikstuur juba olemasolevate teiste mängude erilahendustest, nii et see pole täiesti originaalne. Kuid siiski on tegemist meelelahutusliku mänguga kõigile, kellele meeldivad keerlevad kalliskivid ja üsna kõrge mängija tasuvusprotsent, milleks on 96.90%

PROOVI MÄNGU

 


Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...