Erinevad jackpot-slotid

Mis vahe on erinevat tüüpi jackpot-slottidel?

Kellele ei meeldiks võita ülisuurt jackpotti, mis olenevalt selle suurusest võiks raha probleemid lahendada kas järgmiseks nädalaks, kuuks, aastaks, või siis kogu eluks. Aga nagu me teame, või vähemalt võiks teada, kasiino ei ole rahaprobleemide lahendamiseks õige koht. Kuigi jackpoti võitmisel võib reaalselt võita tohutuid summasi, siis nende võitmise tõenäosus on samal ajal väga väike. Eriti kui me räägime suurte peavõitudega slottidest. Samas jällegi on suuri peavõite võidetud ka Eesti kasiinodes, alles hiljuti viis üks eestlane koju üle 3 miljoni euro.

Pane ka oma õnn proovile järgmistes Eesti kasiinodes:


€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

€ 100 boonus ja 300 tasuta spinni.

Kuigi ülisuurte võitude saamise tõenäosus on madal, on aga mõndadel jackpot-slottidel võimalik võita peavõite suurem tõenäosus kui teistel.

Järgnevalt uurimegi erinevat tüüpi peavõiduga slotte, tutvume milliseid variante online kasiinod meile üldse pakuvad, ning mis on nende erinevused. Üldiselt võiks jackpot-slotid jagada progressiivseteks ja staatilisteks ehk kindla-fikseeritud jackpoti suurusega slottideks. Samuti peaks eristama võrgustiku progressiivseid jackpot slotte ja kasiino enda jackpot slotte.

Progressiivsed jackpot-slotid

Progressiivsete jackpot slottide puhul pannakse mingi väike protsent (näiteks 3%) igast sinu panusest peavõidu fondi. Ning nii kasvab see peavõidu fond nii kaua kuni keegi selle endale saab. Pärast kellegi poolt jackpoti võitmist jackpot taas nullitakse, või õigemini, reeglina algab peavõit mingist kindlast summast taas, mitte nullist. Ja mis see minimaalne jackpot on, see oleneb juba täiesti konkreetsest mänguautomaadist.

Samas on mitmetes peavõiduga slotimängudes võimalik võita mitte vaid ühte, vaid mitut erineva suurusega progressiivset peavõitu.

Progressiivse jackpot Sloti näide – Mega Fortune Dreams

Näiteks NetEnti Mega Fortune Dreams (samuti ka selle eelkäijal Mega Fortune) mängus on olemas kolm erinevat jackpotti. Kõige väiksem jackpot on Rapid jackpot, mis on minimaalselt 50 eurot, ja tavaliselt maksimaalset kuni umbkaudu tuhat eurot (samas see võib ka suuremaks minna). Suuruselt teine jackpot, mida seal võita võib, on Major Jackpot mis on tavaliselt kümnete tuhandete eurode juures. Ning suurim jackpot on Mega jackpot, mille minimaalne suurus 100 000 eurot.

Mängi Mega Fortune Dreams mängu siin:


€ 200 boonus ja 20 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Antud mängus pannakse igast sinu panusest 1% Rapid peavõidu fondi, millest omakorda 10% läheb järgmise Rapid jackpoti fondi. Samuti pannakse 1% sinu panusest Major peavõidu fondi, millest samuti omakorda 10% läheb järgmise Major jackpoti fondi. Mega jackpoti fondi läheb aga 5.5% sinu panusest.

Paberite järgi on Mega Fortune Dream suhteliselt keskmise tagasimakse protsendiga, ehk RTP-ga, see on 95.9%. Küll aga peaks siin arvestama, et tavamängus on lähtuvalt jackpoti fondi minevast rahast kindlasti väiksem RTP.

See ongi tõenäoliselt progressiivsete jackpot slottide suurim pluss ja samal ajal ka suurim miinus. Nendega võib võita väga palju, aga samas läheb palju raha boonusmängu, ehk siis boonusmängu jõudmata võib see sulle mitte nii palju keskmiselt tagasi tuua kui muidu.

Fikseeritud ja osaliselt fikseeritud suurusega jackpot-slotid

Lisaks progressiivse peavõiduga slottidele on olemas ka kindla suurusega jackpot slotid, mille võitmise tõenäosus on suurem kui progressiivse jackpotiga slottide. Küll aga on neis reeglina tunduvalt väiksemad ka võimalikud peavõidud. Ja loomulikult läheb mingi osa sinu panustatud rahast ka seal peavõidu fondi.

Pool-Fikseeritud jackpot-sloti näide – Divine Fortune

Toome jälle ühe lihtsa näite. Seekord siis NetEnti fikseeritud jackpot-slott Divine Fortune. Divine Fortune slotis on samuti Minor, Major, ja Mega jackpot. Aga selle sloti puhul on Minor ja Major peavõidud fikseeritud suurustega, Minor jackpot on 20x sinu panuse summa, ning Major jackpot 100x sinu panuse summa. Mega jackpot on aga progressiivne jackpot, mille fondi läheb igast sinu panusest 3.7%.

Fikseeritud jackpot-sloti näide

Ja siis on olemas ka 100% fikseeritud peavõiduga mänguautomaadid, mille näitena võiks välja tuua Microgamingu Lara Croft: Temples & Tombs. Selles konkreetses slotis on Minor, Major, ja Grand jackpot. Minor on 15x sinu panuse suurus, Major on 100x sinu panuse suurus, ning Grand on 5000x sinu panuse suurus.

Mängi Lara Crofti mängu siin

Fikseeritud peavõiduga mängudes „tõenäoliselt” midagi sinu panusest eraldi peavõidu fondi ei panda, vaid kõik on juba erinevatesse väljamaksetesse sisse arvutatud.

Võrkustiku jackpot-slotid

Jackpottide suurus võrgustiku slottidel võib küündida miljonite või isegi kümnete miljonite eurodeni. Eelpool mainitud Mega Fortune Dreams on samuti võrgustiku peavõiduga slott. Mida see aga tähendab? Kõige lihtsamalt võiks öelda, et võrgustiku jackpot kasvab mitte ainult tänu mängijatele ühes kasiinos, vaid see on igas kasiinos sama. Ehk siis ükspuha kas sa mängid seda mängu Paf kasiinos või Betsafe’is, nähtavad peavõitude suurused on samad.


500€ boonus
10€ live kasiino boonus

Mida rohkemates kasiinodes mõni võrgustiku progressiivse jackpotiga mäng saadaval on, ja mida rohkem seda mängitakse, seda suuremad on ka nende progressiivsed peavõidud. Samas ei tohiks ära unustada seda lihtsat tõde, et mida suurem on peavõit, seda keerulisem, vähemtõenäolisem, on seda võita.

Kasiino kohalikud jackpot-slotid

Kui võrgustiku slottide puhul on peavõidu suurus samas mängus täpselt sama olenevalt sellest, millises kasiinos sa mängid, siis kohalike jackpot-slottide puhul võib samal ajal kahes erinevas kasiinos sama mängu avades avastada, et peavõitude suurused neis on täiesti erinevad.

Kuna kohalikud peavõidud on reeglina väiksemad, ja neid ajab taga väiksem arv inimesi, siis teoreetiliselt võiks öelda, et kohalikke jackpotte on võita lihtsam.

Mängude ülesed jackpotid

Ära võiks veel mainida mängude ülesed peavõidud. Mõnes kasiinos võib näha mitut erinevat progressiivse peavõiduga mängu, millel on aga täpselt sama suurusega progressiivsed peavõidud. Tavaliselt on sellisel puhul tegemist sama mängutootja mängudega, ja tegemist võib olla nii võrgustiku kui ka kohalike jackpot-slottidega.

Parimad võrgustiku jackpot-slotid

  Mäng Mängutootja RTP Volatiilsus Suurim võit *  
Mega Fortune Dreams
Mega Fortune Dreams NetEnt
95.9%
 
Keskmine €5,505,845 Mängi siin
Hall of Gods slott
Hall of Gods NetEnt 95.3% Madal-Keskmine $8,376,262.50 Mängi siin
Mega Moolah slott
Mega Moolah Microgaming 88.12% Madal $20,066,800 Mängi siin
Jackpot Giant
Jackpot Giant Playtech 94.22% Madal-keskmine $10,500,000 Mängi siin
Arabian Nights
Arabian Nights NetEnt 95.62% Madal-Keskmine €8,635,872 Mängi siin

* Suurim siiani välja antud võit

Parimad fikseeritud peavõiduga slotid

  Mäng Mängutootja RTP Volatiilsus  
Lara Croft
Lara Croft: Temples & Tombs Microgaming 96.05% Kõrge Mängi siin

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...