Krüptoraha

Krüptorahaga kasiinos mängimine

Mitmetes Eesti kasiinodes on võimalik mängida ka krüptoraha eest, ehk siis teha nii sisse- kui ka väljamakseid krüptorahas, olgu selleks siis Bitcoin, Litecoin, Ethereum, või midagi neljandat. Lisaks erinevatele teistele uutele maksevõimalustele ja ka kasvõi kontovaba mängimise võimaluse pakkumisele on kasiinod viimasel ajal üha enam hakanud pakkuma ka võimalust makseid teha krüptorahas. Ning mõnikord võivad Eesti Bitcoin kasiinodes olla krüptoraha deposiitide puhul ka hoopis teist masti tervitusboonused ja ka taaslaadimisboonused kui ükspuhu millist muud sissemakse meetodit kasutades.

Mis on krüptoraha?

Krüptoraha on raha, mis eksisteerib vaid digitaalses maailmas. Krüptoraha võimaldab inimestel omavahelisi tehinguid teha olenemata sellest, millises maailma otsas nad ka parasjagu ei paikneks. Krüptorahaga saab internetis teha samamoodi makseid nagu teisi maksemeetodeid kasutades. See eeldab vaid krüptorahakoti olemasolu ja sealt võiks vastu vaadata ka midagi muud kui vaid tühjus. Krüptorahakotte ja võimalusi, kuidas sinna krüptovaluutasi osta, on tänapäeval tõenäoliselt tuhandeid ja kõik soovijad leiavad endale väga lihtsalt võimaluse ka ise krüptovaluutasi kasutama hakata. Ja loomulikult on sul võimalus krüptoraha nii osta kui ka müüa, ehk siis kasiinost krüptoraha välja võttes saad sa hiljem selle näiteks eurode vastu vahetada ja oma pangakontole kanda. Kuigi sel eesmärgil on pangakonto pigem vajalik, loodi krüptorahad siiski eelkõige selleks, et kolmanda osapoolena töötavaid panku ei oleks üldse vaja kasutada. Ja ainult krüptorahadega toimuvate tehingute puhul see nii ka on – ülekanded on sinu ja teise inimese vahelised, ja pankadel pole sinna mingit asja.

Krüptorahaga kasiinos tehinguid tehes on sul samuti võimalus säilitada oma anonüümsus, kuigi omaenda nimelisele kasiino kontole krüptoraha kandes on loomulikult teada, kes selle makse tegi. Või õigemini, kelle kasiinokontole see tehti.

Liitu Kingswin krüptokasiinoga!

Krüptorahaga tehtavatel tehingutel ei ole tavapäraseid pangaülekande tasusi, küll aga on seal siiski väiksed ülekandetasud. Krüpto ülekanded nõuavad suuri arvutiressursse, ning eelkõige just nende ülekannete valideerimiseks ja turvalisuse tagamiseks, ning erinevate „krüptokaevurite” ülalpidamiskuludeks need ülekandetasud ka lähevad. Eriti kuna krüptotehingute ja nende valideerimise jaoks on vaja korralikke arvuteid, mis lisaks tarbivad ka palju elektrit.

Kuidas krüptorahaga kasiinos mängida?

Krüptorahaga saab online kasiinos mängida kõiki kasiino mänge, kuna tegemist on väga lihtsustatult öeldes laias laastus ju lihtsalt järjekordse valuutaga. Olenemata sellest, kas sa soovid keerutada videoslottidel või mängida videopokkerit, kas sinu huviks on spordiennustused ja jalgpallile panustamine, kas sa soovid mängida live kasiinos või hoopis midagi muud, mida meie tänapäevased online kasiinod pakuvad, on sul seda võimalik mängida ka krüptoraha eest. Ja krüptoraha eest mängimine toimub täpselt sama moodi ka tavavaluutadega.

Mõned kasiinod võivad küll mingil põhjusel krüptoraha sissemakse puhul selle konverteerida kas näiteks euroks, või siis mingiks muuks virtuaalseks rahaks, mille puhul summasi on ehk pisut lihtsam sinul kui mängijal arvestada (kuna näiteks soovides teha videoslottidel 20 sendiseid keerutusi, võrduks see 0.000023 Bitcoiniga). Selliseid muudatusi sinu raha kuvas teevad küll vaid mõned kasiinod, teised kasutavad tavaliselt mBTC’s sinu raha näitamiseks. mBTC on üks tuhandik Bitcoinist, tuntud ka millibitcoini nime all.

Sisse- ja väljamaksed krüptorahaga

Krüptorahaga kasiinos sisse- ja väljamaksete tegemiseks on sul vaja vaid krüptorahakotti, kus ka pisut krüptovaluutat oleks. Reeglina aktsepteerivad krüptokasiinod kindlasti Bitcoini (BTC), aga samuti Litecoini (LTC) ja Ethereumi (ETH) ja tihtipeale aktsepteeritakse veel paljusi teisi erinevaid krüptovaluutasi.

Kasiino väljamaksed krüptorahas on tihtipeale tunduvalt kiiremad kui väljamaksed mõne muu maksemeetodi puhul, ja võtavad aega minuti ja kahe tunni vahel, täpselt nii palju kui sinu Bitcoini tehingu kinnituseks aega läheb.

Eesti krüptokasiinod ehk millised kasiinod aktsepteerivad krüptoraha?

Eesti kasiinodest aktsepteerivad hetkeseisuga krüptos tehtud sissemakseid ja teevad ka krüptoraha väljamakseid näiteks Kingswin ja Tonybet.


€ 300 boonus.
€ 555 boonus ja 155 tasuta spinni.

Kingswin kasiino tervitusboonus on üsna suur ükspuha millist maksemeetodit kasutades, aga veel mõni aeg tagasi tehes sissemakse näiteks Bitcoiniga, pakkus Kingswin sulle ligemale 15x suuremat tervitusboonust kui teiste maksemeetodite puhul. Samas oli muidugi ka miinimumsissemakse summa boonuse saamiseks suurem. Näiteks on euro sissemakse puhul sinu tervitusboonuseks sinu esimese viie sissemakse puhul kokku kuni €555 pluss kuni 155 tasuta spinni. Olenevalt mitmendast sissemaksest räägime, pakutakse siis 25% kuni 200% sinu sissemakse summast lisaks. Ja selleks, et boonusele kvalifitseeruda peavad kõik sinu sissemaksed olema vähemalt 20 euro suurused. Sinu boonuseläbimängimiseks kasutatav maksimaalne keerutuse väärtus võib olla 2.5 eurot.

Kui sa aga tegid esimese sissemakse krüptorahas Bitcoin, võisid sa esimese viie sissemaksega saada lisaks kuni 1 BTC, mis siis lähtuvalt tänasest Bitcoini hinnast on ligemale 7500 dollarit või siis täpsemalt 6759 eurot. Ehk siis vahe 555 euroga oli märkimisväärne. Samas oli minimaalne sissemakse Bitcoini boonuse saamiseks 50 mBTC ehk siis tunduvalt suurem summa kui euroga sissemakse tegemisel. 

Aga nagu mainitud, nüüd on Kingswin oma tervitusboonuse suuruse võrdsustanud ja enam Bitcoini kasutades nii suuri erinevusi ei ole.

Maksimaalseks keerutuse väärtuseks Bitcoini boonuse läbimängimisel on 0.00011 BTC ehk siis ligikaudu 1 euro või isegi vähem.


€ 555 boonus ja 155 tasuta spinni.
€ 300 boonus.

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...