Naised Pokkeris

Pokkerimaastik on traditsiooniliselt domineerinud mehed, et tänaseks on see minevik. Järjest enam on pokkerimängijaid just naiste hulgas. Seda tänu just interneti arengule, kuna naised istuvad niisamuti tööd tehes arvuti taga kui mehed ning otsivad virtuaalmaailmast meelelahutust –online pokker on selleks suurepärane võimalus.

Kui rääkida pokkerist, manavad paljud silme ette pildi meeste seltskonnast, kes kõik istuvad lounges ümber laua ning laovad kaarte, samal ajal oma kokteili nautides. Visiooni ei kuulu naised, va need, kes meestele kokteile segavad. Ruum on pime ning tegevus toimub meeletu suitsupilve sees. Taoline vanakooli pokkerivisioon on aga tänaseks minevik ning naised on leidnud tee pokkeri maailma.

Üks põhjustest, miks pokkeri maastik on ka naiste jaoks avanenud on see, et meelelahutustlik mäng on kanda kinnitanud virtuaalmaailmas. Tänu tehnoloogia arengule said huvilised alates 1990ndate keskpaigast alates online pokkerit mängida – üldistades võib öelda, et paljude naiste jaoks on pokkeri mängimine internetis oluliselt aktraktiivsem ning meeldivam kui lauas.

Naisoo esindajate jaoks tundub olevat oma kodust arvuti tagant mängimine vähem hirmutav, kuna nii ei tule istuda ühte pokkerilauda ainult meestega. Samuti on online pokker naiste jaoks vähem pinget tekitav, kuna nii ei ümbritse neist soovimatud silmapaarid, kes vaid asjatut ärevust tekitavad. Veelgi enam, kodust mängides, ei püüa keegi kõrvalistuja sinu kaarte kiigata ja jälgida iga sinu liigutust. Online pokker pakub naismängijatele privaatsust ning võimalust anonüümselt mängida.

Online pokkeri privaatsus hajutab naiste kõikvõimalikud hirmud – nagu näitek see, et äkki meessoost mängijad, kes on kogenumad, alandavad või solvavad naisstoost kaasmängijaid. Virtuaalne maastik vähendab naistes tunnet, et ehk ei ole nad piisavalt adekvaatsed pokkeri mänguks.

Lisaks on tänapäeval online pokkeri lehekülgedel kasutada erinevaid vahendeid selleks, et noviitsest staatusest ilma paanikata edasi areneda. Näiteks on võimalik pokkerit harjutamise mõttes tasuta mängida, samuti saab lugeda pokkeri kohta informatsiooni ning nõuandeid, mängijatele jagatakse teadmisi erinevatest strateegiatest jne. Enne “päriselt" mängima asumist, tasuks kindlasti antud abivahendeid kasutada, et endale baadteadmisi hankida.

Hoolimata selles, et naissoost mängijate arvu, kes virtuaalselt mängivad, on üsna keeruline hinnata, usutakse, et just naiste seas on tänu onlines pakutavatele võimalustele pokkeri populaarselt väga kiiresti kasvanud.

Tänaseks osalevad juba paljud naised lisaks sellele, et nad onlines mängivad, ka erinevatel turniiridel. Pokker kui lõbus mäng on saanud paljude naiste meelelahutuseks.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...