Hinnang: 3.8 / 5
Tutvu Novomatic mängutootjaga siin

Novomatic - pika ajalooga hasartmänguettevõte

Novomatic on juba 1980. aastal loodud hasartmänguettevõte, mis tegutseb tänase päevani. Ettevõte tegutseb enam kui 50-s riigis ning ettevõttel on olemas enda tellise ja mördikasiinod ja samuti on Novomatic tänapäeval tuntud mänguautomaatide ja videoslottide tootja.

Alles 2020. aasta alguses sai Novomatic ka kolmandat korda järjest "Casino Supplier of the Year" auhinna, mida siis eesti keeles võiks tõlkida kui Aasta Kasiinomängude Pakkuja.

Novomaticul on hetkel üle maailma enam kui 30 000 töötajat ja tegemist on ühe suurima hasartmängutarkvara tootjaga maailmas. Novomaticu fookus on eelkõige tavakasiinod, aga just viimastel aastatel on Novomatic järjest enam tuntust koguma hakanud ka online slottide loomisega. Tegelikult anti esimesed slotimängud välja juba 2008. aasta paiku, kui Novomaticu tütarettevõte Astra Games võttis üle ettevõtte Greentube, mis hetkel vastutabki Novomaticu mängude levitamise eest.

Novomatic on välja andnud umbkaudu 400 mängu, millest online kasiinodes on võimalik mängida umbes sadat.

Novomaticu tuntumate mängude hulka kuuluvad näiteks Book of Ra ja selle erinevad versioonid (näiteks Book of Ra Deluxe, Book Of Ra Magic, Book Of Ra Mystic Fortunes), Lucky Lady’s Charm, Sizzling Hot, Lord of the Ocean, Cops ‘n Robbers, Rumpel Wildspins, Apollo: God of the Sun, Wild West. Neid kõik on võimalik mängida ka mitmetes Eesti online kasiinodes nagu näiteks Betsafe või Olybet.

500€ boonus
10€ live kasiino boonus
€ 200 boonus ja 600 tasuta spinni.

Uuematest Novomaticu mängudest võiks ära nimetada nimed nagu Rising Treasures, Great American Wilds ning näiteks Romeo & Juliet. Ka need mängud on kõik olemas ka mitmetes Eesti kasiinodes, millest võiks ära mainida näiteks Optibeti.

€ 1 000 boonus.

Pea kõik Novomaticu mängud on suhteliselt suure riskitaseme ehk volatiilsusega, mis aga tähendab seda, et reeglina nende mängud toovad sulle kas suhteliselt kiiresti suure võidu või siis satud ootamatult otsa pikale kuivale perioodile.

 

 


Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...