Loe siit rohkem kasiinoboonuste kohta

Kasiino boonused aastal 2019

Internetikasiinod pakuvad võrreldes traditsiooniliste kasiinodega tunduvalt rohkem boonuseid. Boonuseid, millest on võimalik kasu lõigata ilma kodust lahkumata. Online kasiino boonused annavad sulle tihtipeale võimaluse saada uusi ja põnevaid mänguelamusi ilma reaalset raha panustamata, või siis annavad sulle võimaluse oma mängimiseks sissemakstud raha hetkega mitmekordistada. Ja seda olenemata sellest kas sa soovid spinnida videomänguautomaatidel, panna oma õnn proovile online ruletis või online Blackjackis, nautida õnnemänge nagu keno või online bingo.


Mis on kasiino boonus?

Kasiino boonuseid on väga erinevaid. Selleks võib olla riskivaba panus spordiennustuseks, tasuta keerutused, tasuta raha, või hoopis midagi muud. Kellele ei meeldiks saada midagi tasuta, eriti kui see annab sulle võimaluse nautida mänge sinu poolt välja valitud internetikasiinos. Võita palju, samal ajal riskides vaid vähesega. Kõige tavapärasem kasiinoboonuse tüüp on sissemakse boonus. Ka neid boonuseid on erinevaid, aga näiteks võib 100% esimese sissemakse boonus sinu raha, millega sa mängida saad, hetkega kahekordistada. See on aga vaid üks boonuse tüüp.

Online kasiino pakkumised või boonused võivad olla erinevad:

  • Tervitusboonus
  • Kasiino boonus ilma sissemakseta
  • Kasiino boonus sissemaksega
  • Taaslaadimise boonus (lojaalsusboonus)
  • Tasuta spinnid
  • Kasiino boonus mängimiseks mobiilis või tabletis
  • Raha tagasi (cashback) boonus

Need on peamised boonusetüübid, mida online kasiinod tänapäeval pakuvad. Boonuste detailid, nagu pakutava suurus ja pakkumise sihtrühm, olenevad juba konkreetsest kasiinost. Mõnes kasiinos võib olla suur tervitusboonus ja väike või olematu lojaalsusboonus, teises aga väike tervitusboonus, aga palju tasuta spinnide pakkumisi või suured taaslaadimisboonused.

Kasiinode boonustest arusaamine võib aeg-ajalt olla keeruline, seega otsustasime kirja panna täpsema info iga erineva boonusetüübi kohta.

Tervitusboonus

Kuigi tervitusboonused varieeruvad, ja vahel võib tegemist olla ka ilma sissemakseta kasiino boonusega, on kõige tavapärasem tervitusboonus mingi konkreetne boonusepakett koos sinu esimese sissemaksega. Näiteks raha tagasi (cashback) boonus ja lisaks veel 30 tasuta spinni, või 100% sissemakse boonus koos kindla arvu tasuta spinnidega. Sellistel pakkumistel on tavaliselt ka nii-öelda ülemlimiit, mida kasiino sulle juurde maksab. Betsafe puhul on selleks 100 eurot. Mis tähendab, et kui sa teed sissemakse suurusega 250 eurot, siis juurde saad sa sellele siiski 150 mitte 250 eurot.

Kasiino boonus ilma sissemakseta

Põhimõtteliselt on tegemist tasuta raha pakkumisega, või kasiino poolse tänuga nende leheküljel registreerumise eest. Tavaliselt on selline boonus mingi kindel arv tasuta spinne. Tihtipeale on selliste boonustega seotud boonusraha läbimängimise kohustus, enne kui võidetud raha on võimalik välja võtta. Mõnikord aga ei pruugi sellistel tasuta pakkumistel olla ühtegi konksu. Taolisi ilma sissemakseta boonuseid teeb aegajalt näiteks Olybet.

Olybet € 200 boonus ja 20 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

|

Kasiino boonus sissemaksega

Tegemist on tervitusboonusega, kus kasiino lisab (näiteks) 100% sinu sissemakse summale juurde. Ehk siis kui sa maksad sisse 100 eurot, lisab kasiino sellele veel 100 juurde. Seega sinu algne sissemakse kahekordistatakse. Mõnikord võib selline kasiino boonus olla ka kuni 500%. Küll aga sõltub boonuse suurusest tihtipeale ka läbimängimise kohustus. Kui mõne boonuse puhul võib see olla vaid 1x, siis teise puhul võib see olla 30x.

Lojaalsusboonus/taaslaadimise boonus

Kõige tihedamini pakutakse erinevaid boonuseid just uutele mängijatele eesmärgiga neid enda kasiinosse mängima saada. Mitmed kasiinod pakuvad aga sissemakse boonuseid ka juba olemasolevatele mängijatele. Mida sulle täpsemalt pakutakse, oleneb juba kasiinost. Näiteks võib kasiino sulle pakkuda 10%-50% sinu sissemakstavast summast (ilma igasuguse läbimängimise kohustuseta), või siis anda sulle tasuta spinne koos sinu sissemaksega.

Tasuta spinnid

Tasuta keerutusi pakutakse tavaliselt koos tervitusboonusega pärast sinu esimest sissemakset, vahel ka kohe pärast registreerumist, tänuks kasiinoga liitumise eest. Ja mõnikord pakutakse tasuta spinne ka lihtsalt lojaalsusboonusena. Tasuta spinnidega kaasneb tavaliselt ka väike läbimängimise vajadus enne kui võidetud raha on võimalik välja võtta.

Kasiino boonus mängimiseks mobiilis

Kuigi mobiilis mängimine on muutunud üsna populaarseks, pakuvad kasiinod mõnikord eraldi boonuseid just mobiilis mängijatele. Eesmärgiks loomulikult rohkem mängijaid ka mobiilis nende kasiinot kasutama saada. Sellise boonuse saamiseks on tavaliselt vaja teha sissemakse mobiilis, või siis pead lihtsalt installeerima vastava kasiino mobiilirakenduse ja esimest korda sisse logima.

Raha tagasi/cashback boonus

Sellist laadi boonusest on mõnikord kõige keerulisem aru saada, aga lihtsustatult võiks öelda, et kui mängija kulutab mingi kindla summa raha, siis mingi protsent sellest, olgu see siis 5% või 25%, kantakse mängija kontole tagasi.

Kasiino boonustega seotud nõuded ja tingimused

Lisaks juba mainitud üldistele online kasiinode boonustele, on kõikide nende boonuste puhul oluline tähele panna ka seda, mis tüüpi boonustega täpsermalt tegemist on. Mainisime juba sissemaksega ja sissemakseta boonuseid, aga oluline aspekt kõikide boonuste puhul on ka nende boonustega kaasnevad erinevad nõuded ja tingimused. Ehk siis kas eksisteerivad ka mingid boonusega seotud läbimängimise tingimused, ja kui need eksisteerivad, siis millised nad täpselt on? Kas nende boonustega, olgu siis tegemist näiteks 100% sissemakse boonusega või tasuta spinnidega võidetud rahaga, on seotud mingi kindel maksimaalne summa, mida sul nendega lubatud võita on?

Läbimängimise nõudega boonused

Enamikel kasiino boonustel on tingimuste kirjelduses sees, et enne kui sul on võimalik mingitki raha oma kasiino kontolt välja kanda, on sul vaja see raha mingi arv kordi eelnevalt läbi mängida. Kui palju kordi see boonus on vaja läbi mängida, oleneb juba konkreetsest kasiinost ja pakkumisest, aga reeglina jäävad need hetkel 25 ja 35 korra vahele. Vähemalt sissemakse boonuste puhul. Tavaliselt läheb slottidel boonuse läbi mängimine arvesse 100%, samal ajal kui spordiennustuses või milleski muus läheb läbimängimine arvesse vaid näiteks 10%. Ehk siis kui boonust on läbi vaja mängida 2500 euro eest, siis 10% puhul hoopis 25000 eest. Seega soovitame kindlasti lugeda boonuse läbimängimise tingimusi.

Läbimängimise nõudeta boonused ehk no wager boonused

Kasiinod pakuvad ka läbimängimise nõudeta boonuseid ehk no wager boonuseid. Neid ei pakuta küll kasiinode poolt väga palju, aga nendel hetkedel kui neid pakutakse, tasub neist kindlasti viimast võtta. Ka Pafi liitumisboonus on tavaliselt läbimängimise nõudeta boonus.


Paf € 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

|


Maksimaalne summa, mida boonusega võita saad

Kuigi kellelegi meist ei meeldi lugeda pikki tekste, siis kasiino boonuste puhul on mõistlik siiski kiiresti kõik boonusega seotud tingimused silmadega üle vaadata. Lisaks muudele aspektidele, nagu läbimängimise tingimused; ajalimiit -ehk mitme tunni, päeva või nädala jooksul sa seda tegema pead, võib mõnikord algselt väga hea sissemaksega boonuse tingimusi lugedes selguda, et tegemist ei ole nii hea pakkumisega kui alguses tundus.

Mõnikord seavad kasiinod boonusega võidetud rahale mingi kindla limiidi. Ehk siis olenemata sellest, kui palju sul boonusrahaga päriselt võita õnnestus, n-ö pärisrahana läheb aga arvesse vaid mingi kindel summa, ja ülejäänud võidud lihtsalt eemaldatakse su kontolt. Väga tihti on maksimaalseks boonusega seotud võidusummaks 500 eurot, aga samas võib see olla ka vaid 50 eurot. Samas mõnikord ei pruugi boonusega olla seotud mitte ühtki maksimumi, ehk siis palju võidad, nii palju võidad. Viimane on arusaadavalt kõige parem variant.

Teistsugused kasiino boonuse vabastamise tingimused

Tavaliselt annavad kasiinod sulle sinu sissemaksega (või sissemakseta) boonusega raha koheselt sinu kontole, ning kui boonusega on seotud mingi kindel läbimängimise nõue, siis seda nõuet on sul võimalik täita mängides ka sinu boonusrahaga. Aga mõne kasiino puhul, näiteks nagu Tonybet, on sul võimalik boonuseid läbi mängida vaid enda rahaga. Ehk siis selleks, et boonust vabastada, võid sa soovi korral teha ka mitu sissemakset, ja boonus laekub sinu kontole pärisrahana alles siis, kui sa selle boonuse enda raha eest oled läbi mänginud. Sellised kasiino boonused tingimused tõenäoliselt meeldivad ühtedele inimestele ja on ühel või teisel põhjusel on vastukarva teistele. Ehk siis asi on maitses. Ja nagu me kõik hästi teame, maitse üle ei vaielda, selle üle kakeldakse. 

Mis on kasiino boonuse läbimängimise kohustus?

Kasiinod pakuvad samaaegselt erinevaid boonuseid, ja nende vahel valikut tehes oleks mõistlik lugeda ka nende boonuste detaile - boonuse läbimängimise kohutusi ja muid tingimusi. Läbimängimise kohustus tähendab, et enne kui sul on võimalik oma sissemakstud raha ja näiteks tasuta spinnidest võidetud raha välja võtta, pead sa boonusraha kindla arvu kordi läbi mängima. Näiteks kui sa said 10 euro eest tasuta spinne, ja läbimängimise kohustus on 10x, siis see tähendab, et sa pead olema suuteline mängima vähemalt 100 euro eest enne kui sa oma võite välja saad võtta. Kui suur läbimängimise kohustus täpselt on, oleneb kasiinost ja konkreetsest pakkumisest, aga tavaliselt on see 1 ja 30 vahel. Ilmselt oleks veel mõistlik selgitada, et tegelikult ei ole sul tavaliselt vaja läbi mängida mitte nende tasuta spinnide väärtus korda läbimängimise kohustus, vaid pigem see summa, mille sa nende tasuta spinnidega võitsid. Ehk siis kui läbimängimise kohustus on 10x ja sa võitsid oma tasuta spinnidega 45 eurot, siis sa pead läbi mängima 450 Euro eest.

Mida veel boonusraha puhul tuleks tähele panna?

Kuigi mõnikord annab kasiino sulle boonusraha kasutamiseks vabad käed, siis aeg-ajalt on boonusraha kasutamiseks näiteks ainult videoslottidel, või ainult pokkeris, või ainult spordiennustuste tegemiseks. Seega kui sa teed mõne kindla kasiino boonuskoodiga kasiinosse sissemakse, ja seejärel soovid näiteks hakata pokkerit mängima, võib selguda et sa saad seda raha kasutada vaid slotimasinatel. Nii et pane tähele erinevate boonuse pakkumiste detaile. Nagu öeldakse, saatan peitub detailides.

Ka boonuste puhul, mille kasutamiseks sul vabad käed antud on, uuri kindlasti pakkumise täpsemaid läbimängimise vajaduse detaile. Nagu juba eespool mainitud, on mõnikord läbimängimisel erinevatel mängudel erinev kaal. Näiteks võib slotimasinal mängimine omada 100% kaalu samal ajal online bingot mängides vaid 10%. Ehk siis teisisõnu peaksid sa võidetud raha väljavõtmiseks bingot mängima 10x rohkem kui videoslotte.

Liitu kasiinoga ja saa tervitusboonus

Kõik Eestikasiino.com poolt soovitatud online kasiinod annavad uutele liitujatele tervitusboonuse, milleks on tasuta raha ja tasuta keerutused. Osad kasiinod annavad boonuse alles siis, kui teed esimese sissemakse, aga mõned operaatorid kingivad sulle tasuta raha kohe, kui end kasutajaks oled registreerinud. Näiteks OlyBet annab sulle koheselt tasuta mängimiseks 10 eurot

Samuti saad peaaegu iga kasiinoga liitudes tasuta spinne - pakutav spinnide arv varieerub sõltuvalt kasiinost ning vastaval hetkel saada olevast pakkumisest. Näiteks kui mõni kasiino annab sulle tervitusboonusena priiks spinnimiseks 5 keerutust, siis mõni teine võib sulle koheselt kinkida 10 või isegi rohkem tasuta keerutust.

Olemasolevaid mängijaid üllatavad kasiinod aga igapäevaste pakkumiste, sissemakseboonuste, tasuta spinnide ning taaslaadimisboonustega.

Maria Casino - 100€ boonust ja 100 tasuta spinni

Liitu Maria Casinoga, tee esimene vähemalt 10€ suurune sissemakse ja saa järgmisel esmaspäeval kingiks 100 tasuta Mega Fortune Dreams sloti spinni

Betsafe - 200% sissemakseboonus + 500 tasuta spinni

Betsafe kasiinol on sulle liitumisel pakkuda samuti üks hea tervitusboonus. Nimelt lisab Betsafe sinu esimesele sissemaksele kuni 100€. Näiteks kui teed esimese sissemakse summas 50€, lisab Betsafe omalt poolt juurde 100€. Nii on sul kokku 150€. Lisaks ootavad sind kuni 500 tasuta spinni, mis kehtivad videoslotis Jumanji. 

Paf - 10€ tasuta ja 25 tasuta keerutust

Kui liitud Pafiga, saad kohe 25 tasuta keerutust Thunderbar videoslotile. Tasuta keerutuste kasutamiseks lihtsalt ava mäng ja tasuta spinnid ootavad sind seal. Tehes esimese vähemalt 10 eurose sissemakse, saad sa Pafilt lisaks ka tasuta 10 eurot. 

OlyBet annab uutele liitujatele 200% boonust

Just nüüd on suurepärane aeg liituda OlyBetiga, sest iga uus klient saab kasiinolt 200% esimese sissemakse boonust. Boonusraha ülemlimiit on 200€. Boonuse saamiseks tuleb konto loomisel kasutada Olybeti boonuskoodi CAS200. Saadud raha saab kasutada Olybeti videoslottidel. Ava OlyBeti konto siin. Tasuta kasiinoraha laekub sinu kontole koheselt. Lisaks annab Olybet liitujatele ka kuni 600 tasuta spinni.

Chanz kasiino annab sulle 100% kuni 100€ ja mitte ainult

Chanz Casino annab uutele liitujatele 100% kuni 100€, ja lisaks ka 50 tasuta spinni Aloha videoslotil. Kui boonusrahal on 35x läbimängimise kohustus, siis esimese sissemaksega saadud tasuta spinnidest võidetud rahal läbimängimise kohustus puudub täielikult. Esimese sissemakse boonuse saamiseks kasuta boonuskoodi CHANZ1. Lisaks sellele pakub Chanz sulle boonuseid mitte ainult ühelt vaid neljalt esimeselt sissemakselt, läbi mille on sul kokku võimalik saada kuni 100€ boonusraha ja koguni 300 tasuta spinni.

Proovi siit NetEnt'i mänge

Loe siit Dracula videosloti tutvustust Loe siit Glow videosloti tutvustust Loe siit Gonzo's Quest tutvustust Loe siit Jack and the Beanstalk tutvustust
Dracula Glow Gonzo's Quest Jack and the Beanstalk
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe Mega Fortune Dreams tutvustust Loe siit Starbursti tutvustust Loe siit Fruit Shop mängu tutvustust Loe siit Hall of Gods videosloti tutvustust
Mega Fortune Dreams Starburst Fruit Shop Hall of Gods
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI

 


Eestikasiino.com