Kas kasiinos saab Paypaliga maksta

Paypal kasutamine online kasiinos

Kasiinodes on võimalik sisse- ja väljamakseid teha kasutades erinevaid makseviise. Mitmetes riikides on võimalik selleks kasutada ka Paypali. Aga kuidas on Eesti kasiinodega?

Mis on Paypal?

Paypal on internetis kehtiv globaalne veebipõhine maksevahend. Seda võiks nimetada e-rahakotiks nagu näiteks Skrill või Neteller. Internetis on Paypaliga võimalik maksta pea igal lehel, kust midagi veebi kaudu osta saab.

Paypali saab teha sissemakseid nii oma pangakonto kui ka krediitkaardiga. Tegemist on tõenäoliselt maailma kõige populaarsema makseviisiga internetis, millel on üle maailma üle 250 miljoni kasutaja.

Kas Eesti online kasiinodes on võimalik maksta Paypaliga?

Mõned kasiinondusega seotud internetileheküljed väidavad, et Eesti online kasiinodes ei ole võimalik maksta Paypaliga seetõttu, et Paypal ei ole makseviisina Eestis veel liiga suurt populaarsust kogunud ja seda ei saa kasutada neis lihtsal põhjusel – kasiinopoolse huvi puudus. Ja mingil määral on neil õigus. Eestis on piisavalt palju teisi maksevõimalusi ning Paypali lisamine ei anna eriti mingit lisa. Lisaks võib see mõnikord olla ka problemaatiline. Küll aga ei saa öelda, et Paypal ei ole Eestis üldisemalt populaarne - julgeks väita, et Eestis on Paypali kasutajaid väga suur hulk.

Aga mis puutub kasiinodesse, siis nimelt on Paypal üks vähestest online makseviisidest, mis päriselt üritab järgida iga konkreetse riigi seadusi. Ehk siis kui riigis ei ole hasartmängud lubatud, siis kindlasti ei ole seal tegutsevatel kasiinodel võimalik saada lepingut Paypaliga. Samuti ei ole võimalik saada Paypali maksevõimalust kasiinodel, mis tegutsevad riigis, kus küll hasartmängud on lubatud, aga kus vastav kasiino ei ole näiteks litsentseeritud. Seega Eestis võiks Paypal kasiino maksevahendina toimida lihtsalt – seda just Eestis litsentseeritud online kasiinode puhul.

Aga lähtuvalt Paypali karmidest nõuetest kasiinodele, mille puhul kasiinod peavad Paypalile lausa demonstreerima seda, et nad ei luba teiste riikide mängijaid oma kasiinosse ja kõike muud sarnast, siis olgem ausad, arvestades kõikide muude maksevõimaluste olemasolu ei ole see jant absoluutselt seda väärt.

Seega hetkel ei ole Paypali kasutamine üheski Eesti online kasiinos võimalik, ja hetkel ei näe me midagi muutumas ka lähitulevikus. Eesti kasiinodel lihtsalt ei ole selle maksevõimaluse lisamine vajalik. Pigem, nagu viimasel ajal näha on olnud, liigutakse üha enam vähemate maksevõimaluste poole – mõeldes hetkel just kontovabadele kasiinodele, kus ainsateks maksevõimalusteks on kas erinevate pankade pangalingid või siis Trustly. Taolised kontovabad kasiinod on näiteks järgmised:


Lihtne ja boonusevaba Eesti kasiino

Uued pakkumised iga päev

 


eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...