Pokkeriboonus

Pokkeri boonused Eesti kasiinodes

Mitmed Eesti kasiinod pakuvad uutele mängijatele häid või isegi väga häid pokkeri boonuseid. Olgu nendeks siis tasuta pokkeri raha, tasuta turniiripiletid, või hoopis midagi muud. Kuna nii mõnigi neist kasutab täpselt sama pokkeri platvormi, on sul võimalik samal freerollil mängida isegi kahes või kolmes erinevas pokkeriruumis korraga. Mis juhtub siis, kui sa peaksid mõlema kontoga finaallauda jõudma, on muidugi iseküsimus, aga tasub äraproovimist.

Pokkeri boonused Olybet kasiinos

Olybet pakub uutele pokkerimängijatele parajalt võimsaid liitumisboonuseid, kokku tuhandete eurode väärtuses. Olybeti pokkeri boonus koosneb põhimõtteliselt neljast erinevast osast.

2000 eurone sissemakse boonus

Tehes esimese sissemakse ja hakates mängima pokkerit ja selle pealt automaatselt reiki maksma, hakkavad kogunema sul lojaalsuspunktid. Kokku on sul esimese 60 päeva jooksul võimalik saad 100 korda 20 eurot. Seda muidugi eeldusel, et sa mängid piisavalt rahalaudades ja sa ka piisavalt palju lojaalsuspunkte kogud. Samas tuleb muidugi meelde jätta, et kui sa mängid vaid väikseid limiite ja mitte liiga paljudes laudades korraga, siis väga palju sellest maksimaalsest boonusest sa vabastada ei suuda. Aga mängides palju, mitmel laual korraga, ja näiteks 0.25/0.50 panustega pokkerit, ja seda edukalt, siis võid sa sellest Olybeti pokkeri boonusest suuta vabastada juba üsna suure summa.

Liitu Olybeti pokkeritoaga

30% cashback

Nii turniiridel kui ka rahalaudades mängides maksad sa reiki ja lisaks eelneva boonuse vabastamisele teenid sa 30% makstud reigist ka tagasi. Iga makstud 1€ reigi eest saad sa umbkaudu 35 lojaalsuspunkti. Umbes 100 punkti võrdub 0.9 eurot.

100 euro eest Fish Party pileteid

Mängides Olybeti Fish Party turniiridel annab Olybeti sulle lisaks sama sissemakse summaga tasuta pileteid. Selleks, et saada 5 tasuta 1€ Fish Party piletit, pead sa esmalt mängima ühe 1€ FP turniiri. Mängides ühe 5€ Fish Party turniiri, saad sa kohe tasuta 3 samaväärset piletit. Suurema sissemaksega Fish Party turniiridel mängides, täpsemalt 10€, 20€, või 50€ FP turniiril, saad sa ühe sama sissemaksega tasuta pileti. Ja see kokku ongi Olybeti 100 eurone Fish Party turniiride boonus.

Tasuta freerollide piletid, kus auhinnafond on kokku 10 000 eurot

Lisaks kõigele eelnevale annab Olybet sulle ligipääsu ka uue mängija freerollidele. Esiteks saad sa 28 piletit 50 eurose auhinnafondiga freerollidele, mis toimuvad iga päev kell 9 õhtul. Neid pileteid saad sa kasutada 28 päeva jooksul alates esimesest sisselogimisest. Nende saamiseks ei ole oluline isegi sinu esimese sissemakse tegemine.


€ 200 boonus ja 600 tasuta spinni.

Selleks, et saada Level 2 freerollide pileteid, mille auhinnafond on juba 500 eurot, pead sa mängima ka vähemalt 10 kätt Texas Hold’em rahalaudades. Seejärel saad sa neid pileteid kokku kaheksa ja need turniirid toimuvad kolmapäeviti ja reedeti kell 21.30.

Pärast esimese kahe taseme nõuete täitmist ja mängides ka vähemalt 1 euro suuruse sissemaksega mitme laua turniiri (MTT - Multi Table Tournament), ning ka vähemalt ühe Fish Party turniiri, annab Olybet sulle ka 4 piletit Level Up turniirile, mille auhinnafondiks on €1000 + €150 turniiripiletites. Need turniirid toimuvad pühapäeviti kell 21.00.

Pokkeri boonused Pafis

Paf kasutab sama pokkeritarkavara, mida Olybet, ja seetõttu on Pafi pokkeri boonus ka mingil määral sarnane Olybeti omale.

Liitu Pafi pokkeritoaga

1000 eurone sissemakse boonus

See boonus vabastatakse täpselt sama moodi nagu Olybeti 2000 eurone boonus, ehk siis lähtuvalt sinu makstud reigist ja lojaalsuspunktide arvust 20 euroste sammude kaupa.

Tasuta freerollid, mille kogu auhinnafond on 10 000 eurot

Tegemist on taas täpselt sama pakkumisega, mida teeb ka Olybet, ja ka nõuded erinevate freerollide piletite saamiseks on täpselt samad. Mis kõige huvitavam, samaaegselt saad sa samadest freerollidest osa võtta nii Pafi kui ka Olybeti kontoga.


€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Pokkeri boonused Betsafe kasiinos

Nii nagu Pafi ja Olybeti puhul, kasutab ka Betsafe sama pokkeritarkvara samade turniiridega. Betsafe pokkeri boonus on osalt sama, osalt erinev.

Liitu Betsafe pokkeritoaga

Betsafe’i 10 000 eurose auhinnafondiga turniirid

Betsafe annab sulle samuti nagu Paf ja Olybet tasuta freerollide pileteid ja nende saamiseks on nõuded jällegi täpselt samad, nagu kirjeldasime eespool Olybeti puhul. Ja tõenäoliselt on sul võimalik kõigi nende kolme pokkeritoaga liitumisel mängida samal ajal sama turniiri kolmes erinevas online kasiinos.

Esmase sissemakse boonus kuni 1000 eurot

Küll aga on sul Betsafe’i pokkeritoas enne esimest sissemakset võimalus valida erinevate Betsafe boonuskoodide vahel, olenevalt kui palju ja mis limiitidel sa mängida soovid. Ehk siis võrreldes näiteks Olybetiga on Betsafe’i pokkeriboonus pisut paindlikum ja madamatel limiitidel mängijate jaoks pisut sõbralikum.


500€ boonus
10€ live kasiino boonus

Vali endale sobiv pokkeri sissemakse boonus lähtuvalt sellest, millistel limiitidel sa mängida soovid ja kui suure boonuse sa tõenäoliselt vabastada suudad. Betsafe pokkeri boonuskoodid, mille vahelt endale sobivaima valida saad, on välja toodud siin:

Boonuskood Boonuse summa Boonuse väljamakse
  PKRFDB10   10 € 100 blokki / 0.10 € blokk
  PKRFDB25  25 € 25 blokki / 1 € blokk
  PKRFDB250 250 € 50 blokki / 5 € blokk
  PKRFDB1000 1 000 € 100 blokki / 10 € blokk

Pokkeri boonused Unibetis

Unibeti pokkeritarkvara on eelnevatest kasiinodest erinev ja seda on ka nende pokkeri tervitusboonus.

Liitu Unibeti pokkeritoaga

Unibeti freerollid

Unibet annab uutele pokkerimängijatele võimaluse osaleda neljal erineval 500 euro suuruse auhinnafondiga tasuta turniiril. Need freerollid toimuvad igal pühapäeval. Seda loomulikult lisaks mitmetele teistele väiksema auhinnafondiga igapäevastele freerollidele.

Unibet Open satelliidipilet

Samuti on üheks Unibeti pokkeri tervitusboonuse osaks 5€ Unibet Open satelliidipilet, mis tuleb sul ära kasutada seitsme päeva jooksul pärast esmast kasiinosse sisselogimist.

€10 Cash Game pilet

Lisaks annab Olybet sulle €10 Cash Game pileti, mida sa saad kasutada ainult NL4 rahalaudades, ehk siis panustega 0.02/0.04. See pilet jõuab sinu kontole koheselt pärast esimest sisselogimist, ja läbimängimise kohustus selle boonusraha puhul on 750 floppi. See tähendab seda, et sa pead neis rahalaudades kokku mängima vähemalt 750 kätt kus sa enne kolme ühiskaardi lauale jõudmist ei ole oma kaartidest loobunud.


€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.

Unibet annab sulle  €200 pokker boonust

Lisaks kõigele eelnevale saab Unibetist ka €200 osadena vabastatavat pokkeri boonusraha, mis jõuab sinu kontole lähtuvalt sinu poolt pokkeri mängimise käigus makstud reigist. Boonus vabastatakse viie erineva osana. Esimene osa on €1, teine €4, kolmas €15, neljas €40, ja viies €140. Kui esimese osa vabastamiseks on sul vaja maksta mängimise käigus vaid 2 eurot reiki, siis viimase boonuse vabastamiseks pead sa maksma juba 588 eurot reiki. Ehk siis Unibeti pokkeriboonuse esimeste osade vabastamisega saavad hakkama tõenäoliselt kõik, samal ajal kui viimaste osade puhul tuleb juba rohkem mängida.

Pokkeri boonused Optibetis

Optibetis on Eesti ainuke pokkerituba, mis kasutab GGNetworki tarkvara.

Liitu Optibeti pokkeritoaga

Optibet annab uuele mängijale 100 euro eest Bounty turniiride pileteid

Selleks, et saada Optibeti uue mängija boonust, on sul esmalt vaja teha ka oma esimene sissemakse ja mängida pisut pokkerit. Nimelt mängides esimesed 10 kätt AoF lauas, saad sa tasuta pileti Bounty Hunters turniirile, mille sissemakse muidu oleks $2.10. Mängides lisaks veel 90 kätt, saad sa tasuta pileti $10.50 Bounty Hunters turniirile. Ja esimene AoF jackpot annab sulle tasuta $88 pileti Daily Main Event turniirile, mille garanteeritud auhinnafond on $20 000.

Tonybet pokkeriboonus

Kui teistes kasiinodes on pokkerit võimalik mängida nii alla laetavas spetsiaalses pokkerikliendis kui ka kasutades mängimiseks vaid oma internetilehitsejat, siis Tonybetis on kindlasti vajalik esmalt programmi allalaadimine. Seda olenemata sellest, kas soovid mängida arvuti kaudu või siis mobiilis.

Liitu Tonybeti pokkeritoaga

Tonybeti 100% kuni €2000 pokkeri boonus

Olenevalt sinu esimese sissemakse summast annab Tonybet sulle 100% lisaks, ja seda kuni sinu 2000 euro suuruse sissemakse pealt. Selleks pead sa kasutama Tonybeti boonuskoodi STARTER. See boonus vabastatakse seejärel mängija kontole 10 euro suuruste osade kaupa. Iga 40 euro makstud reigi pealt vabastatakse üks 10 euro suurune boonuse osa.

Tasuta €10 turniiri pilet

Tonybet annab sulle ka tasuta pileti €10 eurosele €2500 auhinnafondiga Hey Baller’s turniirile.

Tonybet annab kuni 80% cashbacki

Samuti pakub Tonybet oma pokkerimängijatele kuni 80% nende makstud reigist tagasi. See kantakse sinu kontole igal esmaspäeval ja selle suurus oleneb sellest, kuidas sul mängus läheb. Kui sul õnnestub päevas rahalaudades võita rohkem kui 100 eurot, on sinu reigi tagasimakse suuruseks 25%. Kui sul läheb aga halvasti, ja sa kaotad päevas rohkem kui 100 eurot, siis on sinu tagasimakseks 80% sinu poolt makstud reigist. Olles aga kuskil seal vahepeal on sinu reigi tagasimakseks 50%.


€ 300 boonus.

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...