Sagedased Blackjacki vead

Blackjacki vead on tihti seotud kas mängija üldise hoiakuga või tegevustega, millel võib olla pikema aja jooksul negatiivne mõju mängija rahakassale (bankroll). Vigu teevad tavaliselt uued mängijad, ent ka kogenud mängijatel juhtub aeg-ajalt äpardusi. Jagame teiega mõningaid vigu, mida tuleks proovida vältida.

Hooletu panustamine

Veidral kombel usuvad nii mitmedki mängijad, et suudavad oma kaotatavat panust heastada, kui muudkui löövad diilerile rohkem raha lauda. Paraku paneb mängija end suluseisu, kuna nii jätkates on võimalused kaotada – ja veelgi rohkem kaotada – väga suured.

Online Blackjack kasutatakse kaardipakke iga käe vahepeal (sõltuvalt erinevatest reeglitest), seega mis iganes toimus eelmiste kätega, ei mõjuta edasise mängu kulgu.
Kiireim viis raha kaotamiseks on uskuda, et mängu pandava raha hulk on mingil viisil võrdeline loodetava mängu eduga. Ära mõtle nii! Et rohkem antud temaatika kohta infot ning nõuandeid saada, tasub lugeda ka meie artiklit Money Management.

Kehvalt mängimine

Hoolimata tõigast, et käsi on antud mängus võimalus mängida täpselt nii nagu parasjagu pähe tuleb, oleks mõistlik siiski omale strateegia luua. Võiduvõimaluste suurenemiseks tasub sul aga kinni pidada mõnest strateegiast, mille edukust on ka varasemalt tõestatud. Vaata näiteks meie strateegiat, Blackjack Chart, mida on kerge järgida ning mis aitab sul oma oskusi lihvida.

Ole valiv

Tänapäeval on mängurluse menüüs küll hulgaliselt erinevaid online kasiinosid kui ka mitmeid variatsioone Blackjackist endast. Kui sa ei oska olla valiv, võib see sulle rahakaotuse näol kurjalt kätte maksta. Mängijal tuleb investeerida vaid murdosa oma ajast, et teha taustuuringut eesmärgiga selgitada välja, milline online casino pakub sulle parimate reeglitega mängu. Jäta jamad mängud teistele ja pühenda end õigete leidmisele!

Ebareaalsed ootused

Isegi kui sa leiad mängu, mille reeglid tunduvad head, tuleb sul siiski oma rahaga õigesti majandada. Hoolimata heast strateegiast ja sobivatest reeglistest, ei saa keegi sulle garanteerida, et hakkad aina võitma. Teinekord satuvad meile ka kehvad kaardid –neis situatsioonides on parimaks lahenduseks oma kasiinot vahetada, mängida mõnda muud mängu või võtta hoopis väike paus ja lõõgastuda. Parem on lauast lahkuda ja tulla hiljem tagasi, kui ajada taga lootusetuid ootusi ning lõpuks sootuks kaotada.

Need neli peamist viga, mida Blackjacki mängijad teevad on äärmiselt tavalised, seega ükski mängija ei tohiks lasta end heidutada, kui temagi on neid apsakaid varasemalt teinud. Nüüd aga, pärast artikli lugemist, kui sa tead kindlamini, millised lõksud sind mänguparadiisis ootavad, tasub heaga neile tähelepanu pöörata ja üritada vigade kordumist vältida.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...