Beat the Beast: Kraken’s Lair

Mängutootja: Thunderkick

Kraken’s Lair on Thunderkicki Beat the Beast seeria esimene mäng viiest Maksimaalseks võiduks on 7,777x sinu panus Tegemist on Thunderkicki…

Beat the Beast: Kraken’s Lair

86
86
Hinne
3 Ridade arv
0.1 Minimaalne panus
90 Võiduliinide arv
5 Rullikud

-

Võiduvõimalus

96.1%

RTP

Mängi tasuta
eestikasiino.com Või

Üldine info

Nimi
Beat the Beast: Kraken’s Lair
Mängutootja

Detailne info

RTP
96.1%
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x7777
Volatiilsus
High
Võiduliinide arv
90

Panused

Maksimaalne panus
100
Minimaalne panus
0.1

Beat the Beast: Kraken’s Lair ülevaade

  • Kraken’s Lair on Thunderkicki Beat the Beast seeria esimene mäng viiest
  • Maksimaalseks võiduks on 7,777x sinu panus
  • Tegemist on Thunderkicki selgelt eristuva stiiliga Põhjamaade mütoloogial põhinev slotimänguga
  • Tasuta spinnide voorus on võimalik saada 10-kaupa ka lisaspinne!

Beat the Beast: Kraken’s Lair on uus slotimäng, mis anti mängutootja Thunderkick poolt välja alles 2020. aasta veebruari lõpus. Tegemist on Põhjamaade mütoloogiast ainest saanud slotiga. Kraken’s Lair RTP on 96.13% ning tegemist on kõrge volatiilsuse ehk kõrge riskitasemega mänguga.

Beat The Beast seerias on Thunderkickil plaan välja anda viis erinevat mängu ning Kraken’s Lair on seeria esimene mäng. Millised järgmised mängud olema saavad, sellest räägime tõenäoliselt juba lähitulevikus. Beat the Beast: Kraken’s Lair on esmapilgul suhteliselt tavapärane mäng oma viie rulliku ja kolme reaga. Aga vaatame seda asja kohe lähemalt.

Parimad boonused Beat the Beast: Kraken’s Lair mängimiseks

Eesti kasiinodest on Beat the Beast: Kraken’s Lair slotil võimalik keerutamist alustada näiteks Optibetis, Unibetis, Maria kasiinos, Betsafe’is või Chanz kasiinos.

Optibet annab sulle liitumisel kuni 1000 eurose boonuse ja seda on väga hea kasutada just Kraken’s Lair mängu mängimiseks.

Betsafe annab sulle aga liitumisel lisaks 300-le tasuta spinnile ka 200% sissemakse boonuse kuni 500 eurot.

Lisaks on head liitumisboonused, mille üheks osaks on kindlasti sissemakse boonusega kaasa tulev boonusraha ka teistel mainitud kasiinodel.

Beat the Beast: Kraken’s Lair tutvustus

Beat the Beast: Kraken's Lair

Beat the Beast: Kraken’s Lair on üsna äge Põhjamaade mütoloogiast inspiratsiooni saanud slotimäng, mis saab alguse ookeanisügavustes asuvast Krakeni koopast. Mäng on lihtsa kuid samal ajal üsna ägeda disainiga ning tegemist on üsna suure võidupotentsiaaliga slotiga.

Vaatame nüüd kõike lähemalt.

Kraken’s Lair sümbolid

Mängu sümbolite hulkast võib leida madalaid väljamakseid andvad sümbolid nagu 10, J, Q, K, ning A. Kõrgemalt maksvad sümbolid on kolmhark, ripats, kulda täis kirst, ning kaks erineva suurusega väljamakseid andvat Krakeni sümbolit. Samuti on olemas Kraken Emblem sümbol, mis on samaaegselt nii Scatter-sümbol (tasuta spinnide sümbol) kui ka Wild-sümbol.

Kõrgemad sümbolid maksavad juba kõigest kahe võidureal oleva sümboli eest. Samal ajal madalamalt maksvaid sümboleid peab võidureal olema vähemalt kolm.

Maksetabel

SümbolKaks sama sümbolitKolm sümbolitNeli sümbolitViis sümbolit
10, J5x20x100x
Q, K5x25x125x
A5x30x150x
Kolmhark5x sinu panus25x100x250x
Ripats5x sinu panus25x125x300x
Aardekirst5x sinu panus30x150x400x
Kuldne Kraken5x sinu panus30x175x500x
Lilla 15x sinu panus100x500x5 000x

Võiduliinid

Võiduliine on Kraken’s Lair mängus kokku üheksa.

Kraken's Lair võiduliinid

Minimaalne ja maksimaalne panus

Mängu minimaalne panus on kõigest €0.10 ja maksimaalne €100.

Kraken’s Lair RTP ja riskifaktor

Beat the Beast: Kraken’s Lair RTP on 96.13%, jäädes sellise keskmise väljamaksega teiste uuemate slottidega umbkaudu samale tasemele. Kraken’s Lair volatiilsus on kõrge. Üritasime leida ka mängu võidusagedust, aga hetkel seda me kusagilt usaldusväärsest allikast tuvastada ei suutnud.

Maksimaalne võit

Kraken’s Lair sloti maksimaalne võit ühe spinniga on kuni 7777x sinu panus.

Mängu funktsioonid

Beat the Beast: Kraken’s Lair mängus on olemas nii tasuta spinnide funktsioon kui ka laienevad sümbolid. Samuti ei puudu loomulikult ka asendussümbol, mis need sümbolid laienema paneb.

Asendussümbol ja laienevad sümbolid

Asendussümbol

Asendussümbol on Kraken’s Lair slotil sama mis tasuta spinnide sümbol ehk Scatter. Asendussümbol võib asendada mistahes muud sümbolit, juhul kui see sulle võidu tooks. Wild sümbol aitab lisaks ka suuremaid võite saada.

Laienevad sümbolid

Rullikud, millel on sümbolid, mis asendussümboli abiga võidu tõid, täituvad nende sümbolitega täielikult. Et paremini aru saada, vaata järgnevaid kuvatõmmiseid.

Asendussümboli kõrval olevad sümbolid lainevad nii:

Laieneva sümboli näide

Näide mängust:

Lainevad sümbolid Kraken's Lair mängus

Tasuta spinnid

Saades rullikutele kolm Scatter sümbolit algab tasuta spinnide voor, kus sulle antakse 10 tasuta spinni. Nagu juba mainitud, siis Scatter-sümbol on selles mängus sama mis asendussümbol.

Tasuta spinnide boonusmängus pannakse üks Krakeni embleem ehk asendussümbol suvalisele kohale ühel rullikul iga spinni alguses. Juhul kui juurde peaks tulema veel 2 scatter-sümbolit, saad boonusmängus lisaks veel 10 tasuta spinni. Ja nii võib hea õnne korral juhtuda ka mitu korda järjest, muutes sinu algselt saadud 10 tasuta spinni juba näiteks 20ks või miks mitte ka 30ks.

Kraken’s Lair disain ja heli

Tegemist on kvaliteetse graafika, aga lihtsa disainiga mänguga. Samuti on olemas mängule mõnusalt sobivad helid.

Sarnased mängud

Viimaste kuude jooksul on välja tulnud üsna mitmeid erinevaid kas siis lihtsalt ookeaniteemalisi või siis ka väga Krakeniga seotud mänge. Neist võiks ära mainida näiteks NetEnti Ocean’s Treasure ning samuti Pragmatic Play poolt välja antud Release the Kraken. Ja need on vaid kaks mängu vähemalt tosinast sarnasest alles hiljuti välja tulnud mängust.

Kokkuvõte

Kui kõrvale jätta see, et tulenevalt Beat the Beast: Kraken’s Lair sloti suurest volatiilsusest võib ette tulla pikki n-ö kuivi perioode, kus võite justkui üldse ei tuleks, on mängul korralik potentsiaal suurte võitude välja andmiseks. Eriti arvestades, et suurim võimalik võit ühe spinniga on lausa 7777x sinu panuse suurus.

Tegemist on Thunderkicki Beat the Beast seeria esimese mänguga ja hoolimata sellest, et tegemist ei ole millegi väga uuenduslikuga, on seeria saanud väga hea alguse. Kui vaid need võiduta perioodid suudad üle elada.

Beat the Beast: Kraken’s Lair RTP on 96.13% ehk siis keskmiselt maksab mäng mängijale igast sajast eurost tagasi 96 eurot ja 13 senti. Ei maksa küll ära unustada, et lähtuvalt mängu volatiilsusest ei tähenda see number ühe mängija jaoks just palju. Kaotada võib kõik või võita ülipalju.

Kohati tuli Thunderkick oma ookeani- ja Krakeni teemalise mänguga välja ehk pisut valel ajal. Seda lihtsalt seetõttu, et just hiljuti on samateemaliste mängudega tulnud välja ka väga mitmed teised mängutootjad.

Mängi Kraken’s Lair mängu järgmises Eesti kasiinodes:

Beat the Beast: Kraken’s Lair
86
Hinne

-

Võiduvõimalus

96.1%

RTP