Bork the Berzerker

Pakkujad: Thunderkick

Kuri Võlur on röövinud peategelase tüdruksõbra Kone ning välja saatnud oma kurivaimud, et takistada Børki püüde teda päästa! Aga mida…

Bork the Berzerker

69
69
Hinne
3 Ridade arv
0.1 Minimaalne panus
25 Võiduliinide arv
5 Rullikud

-

Võiduvõimalus

97.3%

RTP

Üldine info

Nimi
Bork the Berzerker
Mängutootja

Detailne info

RTP
97.3%
Volatiilsus
High
Võiduliinide arv
25

Panused

Maksimaalne panus
100
Minimaalne panus
0.1

Bork the Berzerker arvustus

Kuri Võlur on röövinud peategelase tüdruksõbra Kone ning välja saatnud oma kurivaimud, et takistada Børki püüde teda päästa! Aga mida ta ei teadnud, on see, et Børk on peatamatu! Ühine Børki seiklustega ja aita päästa kaunis Kone ning hävitada pahandusi hauduvad kurjamid.

Mänguinfo

Børk The Berzerker on 5 rulli ja 25 mängureaga videoslot Rootsi päritolu mängutootjalt Thunderkick. Mäng on inspireeritud Skandinaavia mütoloogiast – musklimäest peategelane võitleb kõikvõimalike rullidel esinevate kurjade tegelastega püüdes päästa oma kaunist kaasat nende hirmsast haardest.

Sümbolid ja võidud

See meelelahutuslik mänguautomaat võimaldab koos oma erilahendustega, nagu laienevad wild-sümbolid ja tasuta spinnid, võita suuri summasid.

Børk ise on wild ning ta laieneb üle rullide, kattes terve rea ning asendades kõiki teisi sümboleid rullidel, välja arvatud scatter-sümboleid. Kui see juhtub, näed lõbusat, kuid lihtsat animatsiooni Børkist võitlemas erisuguste koletistega. Tasub meeles pidada, et kasulik wild esineb vaid teisel, kolmandal ja neljandal rullil. Teisteks sümboliteks mängus on kummalised ruunid ja scatter-sümboliks on Kuri Võlur ise.

Suurimad võidud tulevad siis, kui sul õnnestub käivitada tasuta keerutuste voor. Kui tabad 3, 4 või 5 scatter-sümbolit, ükskõik kuskohas rullidel, võidad vastavalt 10, 20 või 50 tasuta spinni.

Kui moodustub võidukombinatsioon, võid näha väga ilusaid animatsioone ja kuulda lahedaid heliefekte, mis muudavad mängimise nauditavamaks.

Kokkuvõte

Børk The Berzerker on sobiv mänguautomaat kõigile, kes eelistavad lihtsat mängukäiku ja tavapäraseid lisafunktsioone. Mäng näeb tänu omapärasele graafikale hea välja, pakub huvitavaid võiduvõimalusi. Selle kasutajaliides on äärmiselt mugav ning menüü selgesti arusaadav ja lihtsasti kasutatav.

Kõik, mis sa vajad, on julgus neile kurjamitele vastu hakata, et tuua suured võidud koju.  

Bork the Berzerker
69
Hinne

-

Võiduvõimalus

97.3%

RTP