Deadwood

Mängutootja: Nolimit City

Adrenaliinist pakatav Metsiku Lääne temaatikaga videoslot Ülivolatiilne mäng, millega on võimalik võita kuni 13 950x enda panus Kaks erinevat tasuta…

Deadwood

66
66
Hinne
4 Ridade arv
0.2 Minimaalne panus
576 Võiduliinide arv
5 Rullikud

14%

Võiduvõimalus

96%

RTP

Mängi tasuta
eestikasiino.com Või

Üldine info

Nimi
Deadwood
Välja antud
2020-05-04
Mängutootja

Detailne info

RTP
96%
Võiduvõimalus
14
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x13950
Volatiilsus
High
Võiduliinide arv
576

Panused

Maksimaalne panus
100
Minimaalne panus
0.2

Deadwood ülevaade

  • Adrenaliinist pakatav Metsiku Lääne temaatikaga videoslot
  • Ülivolatiilne mäng, millega on võimalik võita kuni 13 950x enda panus
  • Kaks erinevat tasuta spinnide vooru ning Shoot Out boonusfunktsioon

Deadwood on mängutootja Nolimit City uus mäng, mis on üsna sarnane nende ühe varasema mänguga, mille nimeks on Tombstone. Samas adrenaliini pakub see uus mäng veelgi rohkem. Tegevus leiab aset väikse Deadwoodi nimelise linna peatänaval.

Metsiku Lääne temaatikat on kasutatud nii mõneski nüüdseks juba üsna populaarses mängus. Kauboid ja bandiidid, kullakaevurid ja kõik muu. Praegu tõenäoliselt üheks kõige tuntumaks sellise temaatikaga mänguks on NetEnti Dead or Alive. Nolimit City Deadwood on kvaliteedi poolest selle mänguga üsna sarnane ja on näha, et mängu loomist on nauditud.

Kui sulle meeldis ka Nolimit City Barbarian Fury mäng, siis tuleb sulle Deadwoodis tuttav ette ka see, kuidas Wildid ehk asendussümbolid mängus käituvad. Asendussümbol on alati terve rulliku kõrgune. Ja kui see jääb rullikule pidama vaid ühe või kahe sümboli kõrguselt, siis nügitakse sümbolit üles või alla poole seni, kuni ta on terve rulliku kõrgune. Iga nügimise või müksamisega kasvab ka asendussümboli võidukordaja ühe võrra. Ehk siis kui mitmetes teistes mängudes tahad sa alati, et asendussümbol võimalikult suurelt rullikutele jääks, siis selles mängus on hea just see, kui asendussümbol võimalikult väikselt näha jääb. Kuna just siis saad sa sellele võimalikult suure võidukordaja. Maksimaalselt võib võidukordaja olla 4x.

Deadwood on viie rullikuga slot, mille ridade kõrgus on 3-4-4-4-3. Võiduliine on mängus 576 ja volatiilsus on väga kõrge. Samas lähtuvalt meie kogemusest ei ole võidusagedus üldsegi halb ja oma kõrge riskitaseme juures liiga palju pikki kuivi perioode ette ei tule.

Deadwood RTP on 96.03%, mis ei ole küll kõige kõrgemate hulgas, aga mängu maksimaalne 13950x võit kompenseerib ka selle. Võrreldes Nolimit City eelmise aasta Tombstone mänguga on põhimängu võiduvõimalusi suurendatud. Kui viimases oli 2/3 võitudest pandud boonusmängudesse, siis Deadwood puhul on see täpselt vastupidi. Ja just see tõstabki Deadwoodi põhimängu võidusagedust.

Võta parim boonus Deadwood slotil mängimiseks

Deadwood on olemas mitmetes Eesti kasiinodes, kus ka mängutootja Nolimit City esindatud on. Kiirkasiino, Betsafe, Unibet ja Maria Casino – hetkel on need ainsad Eestis litsentseeritud kasiinod, kus mäng olemas on. Nolimit City mängud on olemas ka Optibetis, aga antud arvustuse kirjutamise hetkel Deadwoodi sealt leida veel ei õnnestunud. Küll aga võib see sinna ilmuda juba üsna pea.

Kui Kiirkasiinos saad sa Deadwoodi kohe mängima hakata, kuna see kasiino on täielikult boonusevaba, siis teised mainitud kasiinod annavad sulle liitumisel ka erineva suurusega sissemakseboonuseid, mida tasub ära kasutada. Boonused varieeruvad sajast eurost kuni tuhande euroni. Küll aga soovitame alati lugeda ka boonustega seotud tingimusi.

Deadwood sümbolid ja väljamaksed

Mängus on olemas 10 põhisümbolit ning samuti kolm lisasümbolit.

Sümbolid

Põhisümbolite madamas otsas on roostetanud välimusega sümbolid 10, J, Q, K, A. Nende väärtus on umbkaudu 1x panuse summa viie sümboli kombinatsiooni eest. Kõrgemaid väljamakseid andvad sümbolid on aga kaheraudne pumppüss, viskipudelid, seif, kuldkell ning kullakangid. 

Sümbolite väljamaksete tabel

Kõige suuremaid väljamakseid annab kullakangide sümbol, makstes viie sümboli kombinatsiooni eest välja 3.75x panuse.

Deadwood sümbolite väljamaksed

Minimaalne ja maksimaalne panus, automatrežiim

Deadwood sloti minimaalne panus on 20 senti ning maksimaalne panus ühe spinni kohta on 100 eurot.

Deadwood slotil on olemas ka automaatreziim, mille abiga sul on võimalik teha 10 kuni 1000 järjestikust spinni automaatselt.

RTP, volatiilsus, võidusagedus

Deadwood sloti RTP on 96.03% ning tegemist on ülikõrge volatiilsusega slotiga. Samas jällegi lähtuvalt sellest, et suur osa RTPst on jäetud just sloti põhimängu mitte aga erinevatesse boonusfunktsioonidesse, on Deadwoodi keskmine võidusagedus seal 40% juures. See aga tähendab seda, et mängupõnevust on piisavalt.

Maksimaalne võit

Maksimaalne võit, mida Deadwood ühe spinniga välja võib sülitada, on 13 950x sinu panus.

Mängu funktsioonid

Deadwood slotis on võimalik valida kahte erinevat tüüpi tasuta spinnide vahel ning samuti on olemas šerifi boonus, mida küll tegelikult nimetatakse Shoot Out funktsiooniks.

Deadwood Shoot Out funktsioon

Saades esimesele ja viiendale rullikule šerifi ametimärgi, aktiveerub Shoot Out funktsioon, mille puhul kõik madalaid väljamakseid tegevad sümbolid asendatakse asendussümbolitega.

Tasuta spinnid

Kui sul õnnestub aga teisele, kolmandale ja neljandale rullikule saada pühvli kolju sümbol ehk siis Deadwood sloti scatter-sümbol, aktiveerub tasuta spinnide funktsioon. Aga enne tasuta spinnidega alustamist on sul võimalik valida kahe erinevat tüüpi tasuta spinnide vahel – Gunslinger Spins või Hunter Spins. Tasuta spinne antakse sulle olenemata valikust 8.

Kui sul kogemata peaks aga õnnestuma baasmängus rullikutele saada kolm scatteritd ja lisaks ka kaks ametimärki, siis saad sa 10 spinni ja sellisel juhul on tegemist Shoot Out spinnidega, kus igal spinnil muudetakse madalama väärtusega sümbolid alati asendussümboliteks.

Ära võiks veel mainida ka selle, et boonusmängu saamise tõenäosus või sagedus on umbkaudu 1/200.

Gunslinger Spins

Gunslinger Spins variant on neist kahest volatiilseim, aga samuti kõrgeima võidupotentsiaaliga. Iga jahimehe asendussümbol, mis rullikutele pidama jääb, aktiveerib piiramatu võidukordaja, mida ei nullita enne tasuta spinnide lõppu.

Lisaks saad iga kord, kui esimesele või viiendale rullikule šerifi ametimärk jääb, ühe tasuta spinni lisaks. Kui aga peaks juhtuma, et šerifi ametimärk jääb nii esimesele kui ka viiendale rullikule, siis tasuta spinnid võimendatatakse Shoot Out Gunslinger Spinnideks, kus šerifi ametimärgid lukustatakse rullikutele. See tähendab aga seda, et igal spinnil muudetakse kõik madalama väljamaksega sümbolid asendussümboliteks.

Hunter Spins

Hunter Spins on väiksema volatiilsusega boonuvoor. Igal spinnil on üks asendussümbol garanteeritud. Muus osas on see tasuta spinnide funktsioon samasugune nagu teine.

Deadwood Boonuse ostmine

Kui sul pole piisavalt kannatust boonusmängu tavalisel moel jõudmiseks, siis on sul võimalik boonus ka osta. Tasuta spinnide hind on sellisel juhul 71x sinu panus. Samas, kui sa soovid osta Shoot Out Spinne, siis on selle hind aga ülikrõbe – 750x sinu panus. Selline hind annab aimu ka sellest, kui palju seal võimalik võita on.

Deadwood graafika ja heli

Deadwood slotil mängivad taustaks sellised Bonanza telesarjast tuttavad helid, mis on Metsiku Lääne temaatikaga slotile vägagi kohane. Sloti disain on üldiselt lihtne, aga samas väga mõnus.

Kui sulle meeldib Deadwood, siis proovi ka teisi sarnaseid mänge

Väga sarnane mäng Deadwood slotiga on Nolimit City enda mäng Tombstone. Või siis lihtsalt temaatika poolest võiksid uurida Dead or Alive ja Dead or Alive 2 slotti.

Kokkuvõte

Deadwood on lahe volatiilne slot, millel on aga väga kõrge keskmine võidusagedus ning samuti on tegemist mänguga, millega on võimalik võita korralikult – kuni 13950x panus.

Ning kui sulle meeldib Metsiku Lääne temaatika, siis Deadwood on just see mäng, mis sulle meeldida võiks. Mängu disain on mõnus, helid temaatikale kohased, ning igav see mäng kohe kindlasti ei ole.

Deadwood
66
Hinne

14%

Võiduvõimalus

96%

RTP