Gods of giza

Mängutootja: Genesis

Genesis Gaming on pealtnäha tagasihoidlik mängutootja, kelle loomingu hulka kuulub juba korralik arv videoslotte, nagu näiteks Deep Sea River, Today’s Weather…

Gods of giza

-
-
Hinne
- Ridade arv
- Minimaalne panus
- Võiduliinide arv
- Rullikud

-

Võiduvõimalus

-

RTP

Üldine info

Nimi
Gods of giza
Mängutootja

Gods of giza ülevaade

Genesis Gaming on pealtnäha tagasihoidlik mängutootja, kelle loomingu hulka kuulub juba korralik arv videoslotte, nagu näiteks Deep Sea River, Today’s Weather või Savanna King. Genesis Gaming’u järjekordne videoslot kannab nime Gods of Giza ning nagu nimestki võib järeldada baseerub Egiptuse jumalustel ning saladustel, mida need kuningate hauakambrid endas peidavad. 

Gods of Giza on saadaval niisama ajaviiteks mängimiseks kui ka reaalse raha peale panustamiseks näiteks Maria Casinos, Unibetis ja Pafis

Mängust lähemalt

Gods of Giza on nelja mängurea ja rullikuga (4×4) videomänguautomaat, mille 20 erinevat võidukombinatsiooni panevad tööle Pöörlevate Rullikute süsteemi tekitades sedasi aina enam võiduvõimalusi. 

Mängu Gods of Giza kõrgema väärtusega sümbolMängus on kokku neli kõrgema väärtusega sümbolit. Nendeks on vaarao, vaarao naine ja kaks jumalat. Teised sümbolid on niisamuti temaatilised kujutades endast animeeritud hieroglüüfidega mängukaarte. 

Videosloti peamiseks boonuslahenduseks on tasuta spinnide voor, mille avavd kolm eluvõtme hajussümbolit.

Boonuslahendused

Tasuta spinnid

Gods of Giza tasuta spinnide sümbolKolme hajussümboli tabamisel raputuvad lahti hauakambri uksed, et kinkida Sulle kaheksa tasuta keerutust, mille igal keerutusel pöörlevad rullikud neli korda ehk, et boonusraundis suurenevad võiduvõimalused 32-kordseks. 

Kui saad keerutuse alguses rullikutele asendussümboleid või neli ühesugust sümbolit, siis võidavad need pöörlemise ajal uuesti.  Samuti on võimalik ühe korra vooru ajal tasuta keerutusi juurde võita.

Kokkuvõte

Gods of Giza näol on kindlasti tegemist ühe omanäolisema videoslotiga, mida tasub proovida. 

Kuna tegemist on vaid 4×4 mänguväljaga ning selle jackpot on võrdlemisi väike, 250 eurot, siis nuriseda võiks vaid õige pisut nende tegurite üle. Teisalt teeb eelneva tasa mängu üsna kõrge väljamaksu protsent, milleks on suisa 96%. 

Gods of giza
-
Hinne

-

Võiduvõimalus

-

RTP