Horror Hotel

Horror Hotel

try out the game and play the demo for free or find an online casino.

Mängi raha eest
21+ | Mängi vastutustundlikult| 15410.ee| Tervitusboonust saavad kasutada vaid uued mängijad. Boonus + sissemakse tuleb läbi mängida 30x ning tasuta spinnidega saadud võidud 45x. Boonus ja keerutustega saadud võidud on aktiivsed 30 päeva, mille jooksul tuleb täita läbimängimise kohustus.| Kehtivad reeglid ja tingimused

Mängi Horror Hotel slotil siin

Duelz

Duelz

Go to Duelz Arvustus
Kehtivad tingimused T&C Apply Info Icon
21+ | Mängi vastutustundlikult | 15410.ee | Tervitusboonust saavad kasutada vaid uued mängijad. Boonus + sissemakse tuleb läbi mängida 30x ning tasuta spinnidega saadud võidud 45x. Boonus ja keerutustega saadud võidud on aktiivsed 30 päeva, mille jooksul tuleb täita läbimängimise kohustus.
Slotti

Slotti

Go to Slotti Arvustus
Kehtivad tingimused T&C Apply Info Icon
21+ | Mängi vastutustundlikult | 15410.ee | Tervitusboonus on mõeldud vaid uutele mängijatele. Minimaalne sissemakse on 25 € ning läbimängimise nõue 25x.
X3000

X3000

Go to X3000 Arvustus
Kehtivad tingimused T&C Apply Info Icon
21+ | Mängi vastutustundlikult | 15410.ee | Vaid uutele mängijatele. Minimaalne sissemakse 10€. Tegemist on 100% boonusega kuni 100€. Läbimängimise nõue 30x. Boonus kehtib 30 päeva.
HighRoller

HighRoller

Go to HighRoller Arvustus
Kehtivad tingimused T&C Apply Info Icon
21+ | Mängi vastutustundlikult | 15410.ee | Vaid uutele mängijatele. Minimaalne sissemakse €20.
RedDice

RedDice

Go to RedDice Arvustus
Kehtivad tingimused T&C Apply Info Icon
21+ | Mängi vastutustundlikult | 15410.ee | Vaid uutele mängijatele. Minimaalne sissemakse 10€. Tegemist on 200% boonusega kuni 1000€. Läbimängimise nõue 40x. Boonus kehtib 3 päeva.
ReSpin

ReSpin

Go to ReSpin Arvustus
Kehtivad tingimused T&C Apply Info Icon
21+ | Mängi vastutustundlikult | 15410.ee | Tervitusboonus on kokku 300 €. Minimaalne sissemakse uue mängija boonuse saamiseks on 10 €.
Slotbox

Slotbox

Go to Slotbox Arvustus
Kehtivad tingimused T&C Apply Info Icon
21+ | Mängi vastutustundlikult | 15410.ee | Minimaalne sissemakse tervitusboonuse saamiseks on 20 €. Boonus + sissemakse ja tasuta spinnidega saadud võidud tuleb läbi mängida 35x ning selleks on aega 7 päeva.

Üldine info

Nimi
Horror Hotel
Välja antud
2023-01-25
Mängutootja

Detailne info

RTP
96.2%
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x20000
Volatiilsus
High

Panused

Maksimaalne panus
50
Minimaalne panus
0.1

Horror Hotel ülevaade

Relax Gaming Horror Hotel slotid

Tuled hämaraks, vampiiri keep selga ning veripunane jook kõrvale – käes on aeg astuda täiskuu paistel vampiiride ja zombide õuduste maailma. Horror Hotel pakub eliksiire, vampiire ja zombiesid lausa klastrite kaupa. 

Mida saad sellest Horror Hotel ülevaatest teada?

Käesolev ülevaade pakub võimalust hinnata Horror Hotelit kui tervikut. Põnevust pakkuvad vampiirid ja eliksiirid on ägedad, kuid mängus peab olema ka midagi enamat. Võtame slotimängu juppideks ning uurime lähemalt, mida põnevat on mängul pakkuda.

Mängi Horror Hotel slotimängu Parima Boonusega

Enne kui surnuaeda tõttad, et visata pilk peale vampiirilossi meenutavale õuduste hotellile, haara kaasa verdtarretavalt hea boonuspakkumine, mis aitab ehk hotellis pikemalt aega veeta.

Horror Hotel sümbolid ja väljamaksed

Mis teeb mängu ilusaks ja püüab meie tähelepanu? Eks ikka detailid, värvilised nupukesed ja põnevad tegelased. Oluliseks on ka mängulaud ja teised detailid. Järgmiseks vaatame, kes toimetavad Horror Hoteli slotimängu õuduste hotellis ning millised on nende tegelaste väärtused mängija jaoks. 

Sümbolid

Horror Hoteli tegelased on pärit kaugetest aegadest. Ära on unustatud igasugused tavalised kaardipakis leiduvad sümbolid ning käsile võetud hoopis midagi põnevamat. Slotimängus on kõrgema väärtusega sümbolite näol kasutatud vampiiri, zombit, pooleldi lagunevat muumiat ja libahunti. Nendega võidu keerlevad rullikutel erinevat värvi salapärased eliksiirid, mis on madalama väärtusega sümbolid. 

Relax Gaming Horror Hotel sloti kõrgema väärtusega sümbolid
Horror Hotel sloti kõrgema väärtusega sümbolid.
Relax Gaming Horror Hotel sloti madalama väärtusega sümbolid
Mängu madalama väärtusega sümbolid.

Võiduliinid

Horror Hotel slotimängus on kõik justkui korrapäratu nagu ühes õuduste maailmas ikka. Tegemist on klastrimänguga, mis tähendab, et kindel arv (vähemalt 5) sümboleid peavad külgepidi kokku puutuma ning moodustavad seejärel omavahel võidu. Slotimäng on 6×6 laual, mis meenutab kummituslikku teadetetahvlit ning mille ülaosas on väga olulised kolm pealuud.

Minimaalne ja maksimaalne panus, automaatse keerutuse võimalus

Horror Hoteli minimaalne panus mängimiseks on 0.1€ ja maksimaalne panus 50€. Selles mängus on hea, et ei pea ise pidevalt näpuga või hiirega ekraani toksima, vaid saab kasutada automaatse keerutuse funktsiooni.

Horror Hotel RTP

Horror Hotel slotimängu ametlikult välja öeldud teoreetiline RTP on 96.17%, mis tähendab, et mäng on suhteliselt kõrge RTP-ga.

Volatiilsus

Slotimäng Horror Hotel on kõrge volatiilsusega. See aga tähendab, et mäng maksab võite välja harvem, kuid võidud on suurema väärtusega.

Maksimaalne võit

Horror Hoteli maksimaalne võit on 20,000x tehtud panusest. 

Relax Gaming Horror Hotel sloti võit
Horror Hotel on hirmutavaid võimalusi täis mäng, seetõttu tasub olla ettevaatlik
Horror Hotel slotimäng pakub igal juhul põnevust nii sümbolite kui üldise olustiku ja tausta osas. Vampiir, libahunt, muumia ja zombie – oskuslikult kokku pandud tegelased, kes maksavad küllaltki hästi välja. Kellele klastriliinide mängud meeldivad, tasub kindlasti üle vaadata. Küll aga teeb mängu ohtlikuks mitte surnuaed, vaid kõrge volatiilsus, mis tähendab, et võite tuleb oluliselt harvem, kuid need on tuntava väärtusega.

Mängu funktsioonid

Nüüd kui oleme üle vaadanud, millised tegelased on selles mängus suurema väärtusega ning kelle profiilipilt on kõige hirmuäratavam, liigume Horror Hoteli funktsioonide juurde. Mängu alustada võime ju ägeda graafika ja tegelaste tõttu, kuid mängus hoiavad meid siiski kaasahaaravad funktsioonid.

Metsikud sümbolid, tasuta keerutused ja teised funktsioonid

Nagu igas mängus on ka Horror Hoteli puhul oluline ära tunda metsikud sümbolid. Lisaks tahame teada saada, kuidas siis boonusmängu saab ja mida hirmuäratavat on sellel slotimängul meile veel pakkuda. 

Metsikud sümbolid

Horror Hotel slotimängus kajastab metsikut sümbolit küllaltki tavaline kastike lilla taustaga, mille peal kuldne lapitud W-täht. Metsik sümbol asendab kõiki teisi sümboleid peale hajussümboli. 

Relax Gaming Horror Hotel metsik sümbol

Re-spins

Kui Horror Hoteli ühesugused sümbolid moodustavad võiduklastri, siis järgmine keerutus on re-spin. See kestab seni, kuni lisaks olemasolevale võiduklastrile tuleb külge juurde samu sümboleid või kui tekib mõni lisaklaster juurde. Iga klaster vajub pärast võitu lauamängu põhja ning kogub re-spinide abil juurde lisaklastreid. Lõpuks kokku moodustavad need väga suure võiduklastri. 

Relax Gaming Horror Hotel sloti boonusmäng

Tasuta keerutused

Ilma boonusmänguta ei ole ikka tegemist ühe õige mänguga. Horror Hoteli tasuta keerutused toovad meieni kolm kummitust meenutavat kuldset pead. Neid saab koguda ka re-spinide ajal, ei pea korraga kolme saama. Kui palju meil hajussümboleid kogutud on, näeme mängulaua ülevalt pealuudest, mille silmad lähevad põlema olenevalt sellest, mitu oleme kogunud. Tasuta keerutusi antakse kokku 5. Kui kogume rohkem kui kolm sümbolit, siis iga eest antakse juurde üks keerutus. 

Relax Gaming Horror Hotel tasuta spinnid

Võidukordaja

Horror Hotelis eksisteerib võidukordaja, kuid see esineb vaid tasuta keerutuste voorus. Tasuta keerutuste voor algab võidukordajaga 1, kuid seda on võimalik mängu jooksul suurendada. Iga kord kui tekib võiduklaster, suureneb võidukordaja ühe võrra.

Bonus Buy

Õnneks ei pea õuduslikus Horror Hotelis surnuaiast kummituste päid otsima, et tasuta keerutusi saada. Boonusmängu on võimalik ka osta. Küll aga pole tasuta keerutuste ostmine odav lõbu – välja tuleb käia 100x summa tehtud panusest. 

Relax Gaming Horror Hotel sloti boonus

Horror Hotel graafika ja heli

Horror Hoteli slotimängu taust pakub meile hirmuäratavat surnuaeda, täiskuu paistel kaugemal seisab iidne hotell. Küll aga muutub taust, kui oleme end sisse seadnud tasuta keerutuste vooru – siis leiame end hotelli vastuvõtust. 

Graafika3D
Optimeeritud mobiiltelefonile👍 
MuusikaKummituslik muusika, klaverimäng, salapärane krabin
Erilised omadusedVõidu korral liiguvad sümbolid, koletislik kohver, erinevad taustad tava- ja boonusmängu jaoks, lendavad nahkhiired ja linnud. 
Horror Hotel video- ja heliefektid on kohati koletislikud, kuid vahel armsad
Horror Hotel slotimängu kaunistavad mitmed erinevad tegelased, kes mängu hirmutavaks teevad. Küll aga võidu puhul toimetavad mängus armsad nahkhiired, kes kannavad kullaga täidetud kotti või kohvrit. Heli osas võib välja tuua, et justkui oleks tegu mõnda õudusfilmi meenutava looga, kuid samas vahepeal muutub taustaheli pigem kurvaks kui õudsaks.

Kui mänguga esineb probleeme

Kui mäng jääb mingi hetk seisma või ei liigu enam, võib proovida järgmisi nippe:

  • Kui mäng jääb kinni, siis tasub proovida slotimängu taaskäivitada. Mäng peaks seejärel jätkuma sealt, kus pooleli jäi.
  • Kui aga mängu tabab tarkvaraga seotud rike, muutuvad kõik mõjutada saanud panused kehtetuks ning raha makstakse tagasi.

Koletislikult õudne ja natuke armas slotimäng

Horror Hotel sobib ka nõrganärvilistele. Siinkohal ei ole kasu, et toas tuled hämaraks teha ja veripunane jook kõrvale võtta. Tuleb mõnevõrra rohkem vaeva näha kõheda meeleolu loomiseks. Tuled kustu ja mängima! 

Slotimängu põnevaimaks osaks on võiduklastrite langemine tavamängus ja boonusmängus. Võiduvõimalused on muidugi suured ja kokku on võimalik kotti lükata 20,000x tehtud panusest. 

Kõike arvesse võttes saab mängule anda hindeks 8/10. 

Kui Horror Hotel meeldib, soovitame ka neid mänge

Korduma Kippuvad Küsimused

Jah, Horror Hotel on optimeeritud Androidi ja iPhone'i seadmetele.
Slotil Horror Hotel tasuta keerutuste saamiseks peab rulliketele keerutuse või re-spinide ajal langema 3 hajussümbolit.
Horror Hotel slotimängu hinnatakse kõrge volatiilsusega slotimänguks.
Horror Hoteli puhul on tegemist klasterkombinatsioonidega mänguga. Võitmiseks on tarvis kokku saada 5 üksteisega külgepidi kokku puutuvat identset sümbolit.
Horror Hotel on loodud Relax Gaming mängutootja poolt.
Horror Hotel slotimängus on progresseeruv võidukordaja, mis esineb tasuta keerutuste voorus.
Horror Hotel
93
Hinne

x20000

Maksimaalne võit (x Sinu panus)

96.2%

RTP

Your casinos will be cleared

Are you sure?