Mängi Little Big Heroes slotil siin

Paf

Paf

Go to Paf Arvustus
Kehtivad tingimused
21+ | Mängi vastutustundlikult | 15410.ee | Paf annab uutele mängijatele pärast esimest sissemakset 100 tasuta spinni. Spinnide läbimängimise nõue puudub. Boonuse saamiseks tuleb esimene sissemakse teha 7 päeva jooksul pärast konto loomist.

Üldine info

Nimi
Little Big Heroes
Mängutootja

Detailne info

Võiduliinide arv
15

Panused

Maksimaalne panus
30
Minimaalne panus
0.15

Little Big Heroes ülevaade

Little Big Heroes on Pafi kasiino uus eksklusiivne mänguautomaat, mille loojaks on Paf Game Studio. Väikestest kangelastest inspireeritud videoslot paneb sind proovile pahalase leidmisel. Kui sul õnnestub aidata kuningat tema ülesannetest ning tabada kuningriigist põgenenud vaenlast, saad tasuks kopsaka auhinna. Nagu öeldud, on antud mäng saadaval vaid Pafis, ent saad soovi korral seda tasuta proovida nii arvutist, tahvelarvutist kui ka mobiilist.

Little Big Heroes mängust lähemalt

Little Big Heroes on viie rulliku, kolme mängurea ja 15 võiduliiniga videoslot Paf Game Studio‘lt, mida iseloomustavad võidukordajaga tasuta keerutused, laienevad vabasümbolid ja põnev lahingumäng koos Mystery Box sümboli auhinnaga. Samuti ootavad sind üllatuskingitused ja kuningliku vaevatasu boonusmäng.

Mängu tavasümboliteks on õllekann, liha, vasarad, sarv, telk, hobuseraud, kilp, raamat ning aardekirst. Tasuta keerutuste sümboliks on Free Spins ikoon. Kolme seesuguse sümboli tabamisel, saadab kuningas sind otsejoones tasuta spinnide vooru. Kõrgemate väärtustega sümboliteks on asendus- ja hajussümbolid. Esimeseks neist on tiibadega klaver, mis ilmub kolmandal rullikul ning asnedab kõiki teisi peale hajussümbolite. Asendussümbol muutub muuseas automaatselt laienevaks sümboliks, kui tabad mänguväljal võidukombinatsiooni.

Boonuslahendused

Tasuta keerutused

Taba kolme või enamat tasuta keerutuse sümbolit ükskõik kuskohas kolmandal, neljandal ja viiendal rullikul ning naudi tasuta keerutusi. Kui tabad selle vooru ajal veel kaks või enam samasugust sümbolit, saad veelgi enam tasuta keerutusi.

Kui sa ei ole tasuta keerutuste boonusmängus ja saad kaks tasuta keerutuse sümbolit ükskõik, kus rullikutel, saad poole sellele keerutusele tehtud panusest tagasi. See ei kehti juhul, kui keerutuse lõppedes on sul rullikutel rohkem kui kaks tasuta keerutuse sümbolit, kuna sellisel juhul aktiveerub tasuta keerutuste boonusmäng.

Laienevad vabasümbolid

Vabasümbol võib ilmuda kolmandale rullikule ükskõik, millisele positsioonile ja see asendab kõiki sümboleid, välja arvatud tasuta keerutuse sümbolit. Vabasümbol muutub automaatselt laienevaks vabasümboliks ning selle käigus laieneb ta niimoodi, et katab kõik kolmanda rulliku sümbolipositsioonid.

Lahingumäng

Lahingumängu lõppeesmärgiks on jõuda päris lõppu ja vaenlase kinnipüüdmisel kuninglik vaevatasu saada. Iga slotimängu osas tehtud keerutus annab sulle ühe pisikese kangelase, keda lahingusse saata. Iga kord, kui suudad vaenlase alistada, liigud mängus edasi. Mängus on kokku kolm kaarti ning neist igal on viis lahingut. Viimases lahingus on sinu vastaseks pahalane ise.

Lahingusse saad saata sama arvu kangelasi, kui on vastase armees liikmeid. Kui sul õnnestub mõnedest vaenlastest jagu saada, kuid kaotad siiski lahingu, on sul võimalus korduslahingusse saata sama arv kangelasi kui oli vaenlasi esimeses lahingus. Kui oled edukas kohe esimeses lahingus, saad kolm tärni, teise korraga õnnestumisel saad kaks tärni, kui sul kulub lahingust võidukalt väljumiseks kolm või enam katset, saad ühe tärni.

Mystery Box

Mystery Box sümbol võib ilmuda viiendal rullikul ükskõik kuhu andes sulle kas vibu või ravimijoogi. Vibu kahjustab vaenlaste armeed ja ravijoogiga saad oma kangelasti kaitsta. Neid esemeid saad kasutada lahingutes.

Üllatuskingitus

Üllatuskingitusi leiad kaartide vahelt. Nendega võid võita vibu ja/või ravimjooke või tasuta keerutusi. Tasuta keerutusi saad kindla panusetasemega ja need käivituvad automaatselt.

Kungliku vaevatasu boonusmäng

Kui sul õnnestub alistada kuningriigi vaenlase, saad selle eest ka kuninglikult tasustatud. Vali üks kolmest aardekirstust, et näha, mida võitsid.

Vaenlase jõu taastumine

Kui saad jagu vaid mõnest vaenlasest, kuid kaotad lahingu, siis naaseb üks vaenlastest minuti jooksul tagasi oma armee juurde.

Haavatud kangelased

Kui kangelase tervisenäitjad langevad lahingu lõppedes liiga madalale (oranži värvi) saadetakse nad koju kosuma ja ta arvatakse sinu kangelaste armee koguarvust maha.

Uute ülesannete saamine

Kui oled käimasoleva ülesande lõpuni viinud, saadetakse kõik su kogutud kangelased koju, kõik vibude ja ravimijookide varud lähevad algstaadiumisse. Seejärel oled valmis saama kuningalt uut teadet, milles kirjeldatakse sinu järgmist ülesannet.

Liitu Pafiga ja saa 25 tasuta keerutust juba konto loomisel

Paf annab uutele mängijatele juba konto loomise eest 25 tasuta keerutust

Kokkuvõte

Eesti Kasiino absoluutselt armastab Little Big Heroes videoslotil keerutades sõdureid ja relvi koguda, millega siis lahingusse tormata.

Little Big Heroes
-27
Hinne

-

Maksimaalne võit (x Sinu panus)

-

RTP

Your casinos will be cleared

Are you sure?