Rabbit in The Hat

Pakkujad: Microgaming

Rabbit in The Hat on uusim Microgamingu videoslot. Teiste viimasel ajal ilmunud mustkunsti teemaliste mängude, nagu Dynamo ja Troy, kõrval…

Rabbit in The Hat

-
-
Hinne
- Ridade arv
- Minimaalne panus
- Võiduliinide arv
- Rullikud

-

Võiduvõimalus

-

RTP

Üldine info

Nimi
Rabbit in The Hat
Mängutootja

Rabbit in The Hat arvustus

Rabbit in The Hat on uusim Microgamingu videoslot. Teiste viimasel ajal ilmunud mustkunsti teemaliste mängude, nagu Dynamo ja Troy, kõrval pakub käesolev videoslot lisaks meelelahutuslikule mängukäigule veel lahedat ja omapäraselt lihtsat boonuslahendust.

Rabbit in The Hat on saadaval Maria Casinos, Optibetis ja Pafis nii ajaviiteks mängimiseks kui soovi korral reaalse raha peale keerutamiseks.

Mängust lähemalt

Rabbit in The Hat on viie rulliku ja vaid üheksa fikseeritud võiduliiniga videoslot Microgamingult, mida iseloomustavad rohked tasuta keerutused, erinevad maagilised kübarad ning virnastuvad asendussümbolid. Kogu värvirohke afäär maagiaga on sätitud ornamentidega lava taustal, mille paremas ääres hulgub ringi mustkunstnik ise, oodates hetke, mil saaks oma võlukepikesega võidud soovijateni toimetada.

Mängus on kuus kõrgemat sümbolit – maag, kaunis assistent, maagi kübar, lukustatud kirst, roosa jänes ja noaviske märklaud. Madalamateks väärtusteks on kaardisümbolid 9, 10, J, Q, K ja A.

Asendussümboliks on maagi kübar ning see asendab kõiki teisi sümboleid ning võib teenida hiigelvõidu ehk kümne tuhande kordse panuse, kui sul õnnestub saada viis kübarat aktiivsele võiduliinile. 

Boonuslahendused

Maagi Kübara boonuslahendus

Käesolevas mängus on boonusmängu tuumaks suvaliselt rullikutele ilmuvad kübarad. Mängus on neli täiesti omamoodi kübarat, mis ilmuvad viienda rulliku peale ning liiguvad iga keerutusega ühe rulli võrra vasakule, kuni kukuvad üle ääre mängust välja.

Kui aga juhtub rullil, mille kohal parjasti kübar asub, ilmuma asendussümbol, käivitub vastav boonusmäng. Neli erinevat kübarat tähendavad järgmiseid valikuid boonusmängudes:

  • Asendussümbolid – terve rull kübara all muutub virnastatud asendussümoliteks
  • Rahakübar – mängijale kingitakse rahaline võit vastavalt tehtud panusele
  • Müstiline kübar – mängijale kingitakse üks kolmest ülal olevast variandist

Tasuta keerutused

Mängijale kingitakse tasuta keerutused vastavalt kübaral olevale arvule ulatudes sedasi kuni 50 tasuta spinnini. Samuti ilmuvad kübarad ka tasuta keerutuste ajal rullikute kohale ning võidavad, kui rullil ilmub asendussümbol.

Kokkuvõte

Maagi Kübara erilahendus hoiab üleval läbi terve mängu tunnet, et kohe on midagi juhtumas ning on tõepoolest nii, et rahalisi auhindu on pigem võimalik saada boonusmängudes, kui baasmängus. Väga lõbus ning hästi teostatud mäng, mida soovitmae kindlasti ise järele proovida.

Rabbit in The Hat
-
Hinne

-

Võiduvõimalus

-

RTP