Safari Madness

Pakkujad: NetEnt

NetEnt kutsub sind taaskordsele Aafrika metsiku loodusega safariseiklusele ühes selle imeliste asukatega. Safari Madness on kolme rulliku, üheksa mängurea ja…

Safari Madness

68
68
Hinne
- Ridade arv
- Minimaalne panus
- Võiduliinide arv
- Rullikud

-

Võiduvõimalus

96.7%

RTP

Üldine info

Nimi
Safari Madness
Mängutootja

Detailne info

RTP
96.7%
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x6000
Volatiilsus
Medium

Safari Madness arvustus

NetEnt kutsub sind taaskordsele Aafrika metsiku loodusega safariseiklusele ühes selle imeliste asukatega. Safari Madness on kolme rulliku, üheksa mängurea ja kaheksa võiduliiniga videoslot, mille leiad näiteks Maria, Unibeti ja Pafi veebikasiinodest. Kõigis nimetatud kasiinodes on see saadaval nii reaalse raha peale panustamiseks kui ka soovi korral niisama ajaviiteks mängimiseks.

Mängust lähemalt

Safari Madness näol on tegemist pöörase seiklusmänguga NetEntilt, millel on kolm rullikut, üheksa mängurida ja kaheksa võiduliini. Sellel slotikal on võimalik võita kolmes horisontaalreas, kolmes vertikaalreas ja kahes diagonaalis vasakult paremale. Mängu eesmärk on tekitada sinus tunne justkui tõmbaksid reaalselt mänguautomaadi kangi. Safari Madness taustaks on kasiino ning selle sümbolid on safari-teemalised.

Nagu öeldud on mängu enamik sümboleid safari-temaailised. Nende hulka kuuluvad kaelkirjakud, tiigrid, jõehobud ja krokodill. Lisaks on mängusümboliteks veel džiip, kõige väärtuslikumaks sümboliks on rõõmus turist, kes maksab ekraanile ilmudes kuni 400-kordselt võiduliini panuse. Selleks peab turist ilmuma kolm korda ühes võiduliinis. Ühe-, kahe- ja kolmekordsed bar‘id moodustavad ülejäänud sümbolid.

Boonusmängud

Safari Madness mängus pole boonusmängu ega asendussümboleid. Kõik, mis siin teha tuleb, on valida mänguliinide arv ja panused ehk müntide suurused. Erinevate üksikute ridade panuseid saad muuta ‘Single Line’ nupuga.

Loomulikult on suurimad võidud võimalikud, kui kõik üheksa kohta täituvad ühesuguste sümbolitega – üheksa kolmekordset bar‘i võidavad 700x panustatud summa, kuid kõige ihaldusväärsem on siiski üheksa turisti, kes toovad sulle kokku võidu, milleks on 3000x panustatud summa. Kui mänguvälja kõik üheksa kohta täituvad loomasümbolitega, oled võitnud 15x panustatud summa.

Kokkuvõte

Kui sulle on meeldinud näiteks varasem NetEnti mäng Crazy Sports, siis proovi kindlasti ka Safari Madness slotikat! Nende kahe mängu disain on äärmiselt sarnane, mis sellest, et temaatika pisut erinev.

Safari Madness
68
Hinne

-

Võiduvõimalus

96.7%

RTP