The Invisible Man

Mängutootja: NetEnt

The Invisible Man ehk nähtamatu mees on leidnud lõpuks oma tee videosloti maailma. Mänguautomaat baseerub H.G.Wells’i samanimelisel novellil aastast 1897.…

The Invisible Man

67
67
Hinne
3 Ridade arv
0.2 Minimaalne panus
20 Võiduliinide arv
5 Rullikud

29%

Võiduvõimalus

96.3%

RTP

Mängi tasuta
eestikasiino.com Või

Üldine info

Nimi
The Invisible Man
Mängutootja

Detailne info

RTP
96.3%
Võiduvõimalus
29
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x1000
Volatiilsus
Med-High
Võiduliinide arv
20

Panused

Maksimaalne panus
200
Minimaalne panus
0.2

The Invisible Man ülevaade

The Invisible Man ehk nähtamatu mees on leidnud lõpuks oma tee videosloti maailma. Mänguautomaat baseerub H.G.Wells’i samanimelisel novellil aastast 1897. Net Entertainment’i poolt toodetud slot on täis pikitud pisidetailideni disainitud boonusmänge, viimasepeal animatsioone ja dramaatilisi heliefekte.

The Invisible Man on saadaval tasuta demoversioonis mängimiseks ja pärisraha panustega keerutamiseks Maria Casinos, Unibetis ja Pafis.

Mängust rohkem

The Invisible Man käib viiel rullikul, kolmes reas ning 20 võiduliinil. Kõik rullikud keerlevad industriaalse art deco-stiilis raamis, mis asetseb vanamoodsa laboritehnika taustal. Võidukombinatsioone moodustatakse nii paremalt vasakule kui vasakult paremale. Lisaks tavapärastele tasuta keerutustele, on mängus kahte erinevat tüüpi asendussümboleid, erilahendus nimega Walking Wild ning kaks boonusmängu.

Raamatust on mängu edukalt adapteeritud viis tegelast ning animeeritud viieks kõrgema vääringuga sümboliks. Need on Flora Cranley, Arthur Kemp, Dr. Cranley, Mr. Hall ja Mrs. Hall. 10, J, Q, K ja A on madalama vääringuga sümbolid. Erilisteks sümboliteks on asendussümbolid politseinik ja Greif – nende sümbolitega on seotud mängu erilahendused.

Vaata siit Invisible Man treilerit

Erilahendused

Walking Wilds erilahendus

Baasmängus nihkuvad politseiniku-sümbol esimesel rullikul ning Greifi-sümbol viiendal rullikul iga keerutusega aeglaselt ühe rulli kaupa üle mänguvälja, korjates kokku kõik teepealsed võidud. Keerutused on tasuta, kuni nad üle rullide liiguvad ning teiselt poolt alla kukuvad.

Tasuta spinnid

Kui juhtub, et rullikutel kohtuvad kaks Walking Wild’i, siis ootavad sind 10 tasuta keerutust. Nende keerutuste ajal ilmuvad ja taaskord kohtuvad asendussübolid kingivad sulle veel lisaks neli tasuta keerutust ning kaovad seejärel mänguväljalt. Korraga saad põhimängus aktiveerida kuni 30 tasuta keerutust.

Mänguvälja kõrval võib näha ka kaht näidikut – iga kord kui ilmunud asendussümbol kukub üle serva alla või kaks erinevat sümbolit ühilduvad, täidetakse näidikul üks koht. Mõlemal näidikul on kokku kaheksa kohta. Kui embkumb näidikutest saab enne tasuta keerutuste vooru täis, peatub teise täitumine, ning sind suunatakse pärast tasuta keerutuste lõppemist boonusmängu.

Boonusmängud

The Invisible Man’i mänguautomaadil on kaks üsna erinevat boonusmängu, milleks on:

Police Spins ehk politseispinnid

Siin kingitakse mängijale kolm tasuta keerutust, samal ajal kui rullikutele lisatakse iga keerutuse ajal viis põlevat asendussümbolit. Samas võivad ekraanile ilmuda ka tavapärased asendussümbolid, kuid alles peale põlevate asendussümbolite ilmumist.

Griffin’s Rage

Nähtamatu Mees külastab üht kolmest lokatsioonist – Lõvipea kõrtsi, pansionaati või Ipping’i jaama. Igas kohas saab ta valida ühe eseme viiest võimalikust: valikus on kolm mündivõitu, üks kordaja tõste ja üks ese, mis peatab koheselt mängu. Viimaseks on punane politseimüts. Valides edukalt mündivõidu, lisandub see tasuta keerutuste voorus võidetud summale ning sul on võimalus valida veel üks ese.

Kokkuvõte

Eestikasiino jaoks on The Invisible Man NetEnt’i loomingust kindlasti 2014. aasta üks parim, kui mitte kõige parem videoslot. Mängutootja on võtnud seda slotti luues kasutusel kõige silmapaistvamad tunnused teistest oma headest mänguautomaatidest. Näiteks Walking Wild Jack and the Beanstalk slotist, Starburst’i kahtpidi jooksvad võiduliinid ja lisas veel vägeva boonusmängu boonusmängu sisse. Mida veel tahta?

Kuigi The Invisible Man annab sulle võimaluse juba põhimängus kopsaka summa võita, siis jõudes boonusmängu, kasvavad sinu võimalused lakke. Videosloti boonusmängud on uskumatult tulutoovad, ka siis kui need justkui ei õnnestu või ei lähe nii hästi, kui võiks.

Nende jaoks, kes ihalevad slotimängus boonusvoorudesse jõudmist, on see perfektne mäng. Boonusmäng kestab parajalt ning selle teevad põnevaks muudkui kasvavad asendussümbold.

Rääkimata sloti fantastilisest graafikast, õnnestunud teemavalikust ja headest heliefektidest. Aeg-ajalt üllatavad sind mängu vältel ütlused nagu “Ma ju palusin sul end mitte häirida” jne.

The Invisible Man
67
Hinne

29%

Võiduvõimalus

96.3%

RTP