The Wild Machine

Mängutootja: Pragmatic Play

Aktiveeri boonusratas ja võida tasuta spinne või koheseid rahalisi võite Vali kahe erinevat tüüpi tasuta spinnide vahel Võida kuni 7000x…

The Wild Machine

86
86
Hinne
5 Ridade arv
0.2 Minimaalne panus
40 Võiduliinide arv
5 Rullikud

27%

Võiduvõimalus

96.5%

RTP

Mängi tasuta
eestikasiino.com Või

Üldine info

Nimi
The Wild Machine
Mängutootja

Detailne info

RTP
96.5%
Võiduvõimalus
27
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x7000
Volatiilsus
High
Võiduliinide arv
40

Panused

Maksimaalne panus
100
Minimaalne panus
0.2

The Wild Machine ülevaade

  • Aktiveeri boonusratas ja võida tasuta spinne või koheseid rahalisi võite
  • Vali kahe erinevat tüüpi tasuta spinnide vahel
  • Võida kuni 7000x panus

The Wild Machine on 2020. aasta veebruaris Pragmatic Play poolt välja antud slot, milles boonusmängu jõudes on sul võimalik aktiveerida tasuta spinnid, saada rahaline võit, või siis saada ka mitu rahalist võitu korraga.

Pragmatic Play on viimasel ajal välja tulnud üsna mitme päris heal tasemel mänguga ja midagi erinevat ei ole ka mängu The Wild Machine puhul. Tegemist on taaskord ühe piisavalt ereda kriidiga.

Mäng näeb esteetiliselt hea välja ning lisaks on mängul ka korralik potentsiaal oma 7000x suurima võiduga.

The Wild Machine on väga volatiilne mäng ning lähtuvalt sellest tuleb kindlasti ette ka pikki kuivi perioode, aga oma 96.52% RTP-ga on mängul potentsiaali piisavalt palju. Ja kõrge riskitase ei ole Pragmaticu slottide puhul midagi uut – väga paljud Pragmatic Play slotid on päris kõrge volatiilsusega.

The Wild Machine sloti mängulaud on sedakord 5×5 suurune ning ühe juhusliku boonusfunktsiooni käivitumisel muutub see pisut suuremaks. Sel juhul ei ole laual enam 25 sümbolit vaid kokku 33 sümbolit. Sümbolite arv rullikutel on sellisel juhul vastavalt 1-3-5-7-5-3-1.

Võta The Wild Machine mängu mängimiseks boonusraha

The Wild Machine on väga suure volatiilsusega mäng ja mõnikord võib olla hea idee taolisi mänge mängida näiteks kasiinolt saadud boonusrahaga. Kasiinod annavad sulle boonusraha eelkõige liitumisel. Selliseid boonuse pakkumisi on võimalik saada, ja selle eest ka The Wild Machine slotil keerutada, näiteks Unibetis, Maria kasiinost ning Chanzist.

Samuti on võimalik The Wild Machine mäng leida Kiirkasiinost.

The Wild Machine sümbolid ja väljamaksed

The Wild Machine on ägeda väljanägemisega mäng, milles on mitmed erinevad erinevate väljamaksetega lahedad sümbolid.

Sümbolid

The Wild Machine mängus annavad madalama otsa väljamakseid kaardipaki mastid – poti, ärtu, ruutu, risti. Nendele järgneb võtmete sümbol, kompassid ning kotid. Lisaks on olemas ka kõrgemaid väljamakseid andvad sümbolid nagu pudel nõiajoogiga, nahast köidetud raamat ning kõige väärtuslikumaks sümboliks on hull teadlane ise.

Loomulikult ei puudu ka ka Wild ehk asendussümbol ning boonusmängu sümbol.

Maksetabel

Sümbolite väljamaksed

Sümbolite võiduliinid

Võiduliinid

Minimaalne ja maksimaalne panus

Mängu minimaalseks panuseks on 20 senti ning maksimaalseks panuseks 100 eurot. Kui soovid sama panusega mängida hunnik spinne järjest ilma, et sa peaksid ise spinnimise nupule vajutama, on olemas ka autoplay ehk automaatmängu funktsioon.

RTP ja volatiilsus

The Wild Machine RTP on 96.52% ning mängu volatiilsus on ülikõrge. Kuigi võita on võimalik väga palju, siis tihti tuleb ette ka perioode, kus suuremaid võite ei taha kohe üldse tulla.

Maksimaalne võit

Mängu maksimaalne võit on 7000x panus.

The Wild Machine featuurid

The Wild Machine mängus on olemas õnneratas, millega võib võita kas rahalisi auhindu või saada koheselt tasuta spinnide vooru. Tasuta spinnide voore on kaks ja nende vahel saad ise valida. Lisaks on olemas ka juhuslikult aktiveeruv funktsioon, mis laiendab mänguala ja lükkab laual keskele ka terve rulliku asendussümboleid.

Juhuslik metsik funktsioon

Juhuslik metsik funktsioon

Igal hetkel võib tavapärasest 5×5 lauast saada 33 sümboliga laud. Sellisel juhul on rullikutel asetsevate sümbolite arvud järgmised – 1-3-5-7-5-3-1. Kusjuures nii terve keskmine rullik kui ka kõige vasakpoolsem ja kõige parempoolsem rullik on kaetud asendussümbolitega. Antud funktsioon võib hea õnne korral väga suuri võite tuua. Samas lähtuvalt mängu suurest riskifaktorist ei pruugi see mõnikord sulle mingit võitu anda.

Õnneratas ja tasuta spinnid

The Wild Machine boonusratas

Scatter-sümbolid võivad ilmuda rullikutele 2, 3 ning 4. Kui Scatter jääb pidama neist kõigile, avatakse õnneratas, imeratas, või kuidas iganes me seda ka nimetada ei sooviks. Sellel rattal on 30 sektorit. Järjest on 5 kohese rahalise auhinna sektorit ja sellele järgneb üks tasuta spinnide boonusmängu sektor, millele järgneb taas 5 rahalise võidu sektorit ja nii edasi. Mõnikord, juhul kui õnneratas jääb pidama rahalise auhinna sektoris, võib ratas veel pisut edasi libiseda andes sulle rahalisi võite mitmest erinevast sektorist. Kokku võib maksimaalselt võite saada viiest sektorist. Kui aga õnneratas jääb pidama tasuta spinnide sektoris, avatakse sulle tasuta spinnide boonusvooru aken.

The Wild Machine slotis on kaks erinevat tasuta spinnide boonusmängu ja sul on endal võimalik valida, millist sa parasjagu mängida soovid.

Enne tasuta spinnide voorude tutvustamist peaks ära mainima, et uusi tasuta spinne nendes voorudes lisaks juurde saada ei ole võimalik.

Gold Foundry Free Spins – Kullakoja tasuta spinnid

Valides selle tasuta spinnide vooru antakse sulle The Wild Machine slotis 8 tasuta spinni 5×5 mängulaual. Igal spinnil muutub 2 kuni 5 rullikut tervenisti asendussümboliteks.

Diamond Forge Free Spins – Teemanti sepistaja tasuta spinnid

Valides aga selle tasuta spinnide vooru antakse sulle 5 tasuta spinni. See mäng toimub laiendatud mängulaual formatsiooniga 1-3-5-7-5-3-1. Igal spinnil on rullikud 1,4, ja 7 alati täis asendussümboleid. Iga lisanduv asendussümbol jääb samuti rullikutele ka järgmisteks tasuta spinnideks.

The Wild Machine sloti disain ja heli

Mäng on mõnusa disaini ja lihtsate taustahelidega. Mängulaua paremal küljel jokutab alati hull kõõrdi vaatav teadlane ja mõtleb, kas ikka tasub sulle võitu anda või mitte.

Kui sulle meeldib The Wild Machine, siis proovi ka teisi Pragmaticu mänge

Kuna hetkel ei oska me antud mängu millegi teise väga sarnasega võrrelda, siis soovitame huvi korral uurida teisi mängutootja Pragmatic Play poolt loodud slotte. Näiteks uuemate tulijate seast leiab nimed Aztec Bonanza, Release the Kraken ja näiteks Mysterious. Kõiki neid mänge on võimalik mängida ka järgnevalt välja toodud Eesti kasiinodes:

Kokkuvõte

The Wild Machine on võimsa volatiilsusega, aga hämmastavalt hasarti tekitav slotimäng. Olemas on hea kujundus, suur võidupotentsiaal, ning ka The Wild Machine 96.52% RTP on väga mõistlik. Mõnikord võib juhtuda, et sa jäädki tasuta spinnide vooru ootama. Samas kui ahi on kuum, siis tulevad tasuta spinnid pidevalt sulle kätte.

Seega kokkuvõtteks võiks öelda, et tegemist on taas ühe nauditava Pragmatic Play poolt loodud slotiga.

The Wild Machine
86
Hinne

27%

Võiduvõimalus

96.5%

RTP