Zoom

Pakkujad: Thunderkick

Rootsi päritolu Thunderkick mängutootja sai valmis uue Zoom-nimelise videoslotiga, mida iseloomustavad laienevad sümbolid, supermassiivne sümbol ja tasuta keerutused. Uhiuus videoslot…

Zoom

67
67
Hinne
- Ridade arv
- Minimaalne panus
- Võiduliinide arv
- Rullikud

28%

Võiduvõimalus

96.2%

RTP

Üldine info

Nimi
Zoom
Mängutootja

Detailne info

RTP
96.2%
Võiduvõimalus
28
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x1500
Volatiilsus
Med-High

Zoom arvustus

Rootsi päritolu Thunderkick mängutootja sai valmis uue Zoom-nimelise videoslotiga, mida iseloomustavad laienevad sümbolid, supermassiivne sümbol ja tasuta keerutused. Uhiuus videoslot on saadaval näiteks Chanz sotsiaalses kasiinos, Maria Casinos ja Unibetis. Saad seda proovida tasuta ning soovi korral võid panustada ka päris raha peale.

Zoom videoslotist lähemalt

Zoom mänguautomaadi näol on tegemist Thunderkick’i kõige uuema videoslotiga. Mängul on kuus rullikut, neli mängurisa ja 64 fikseeritud võiduliini. Rullikukomplekt on jagatud kuueks zoom-alaks, igaüks neist on väärtusega 2×2 sümbolit. Kujunduselt on mäng äärmiselt tagasihoidlik, seda saab kirjeldada vaid läbi värvitooni, milleks on lilla.

Videosloti peamisteks sümboliteks on klassikalised kuldsed tähekesed, sinised seitsmed, kellad, viinamarjad, arbuus ja kirsid. Asendussümboliks on “Wild”, mis asendab kõiki teisi sümboleid peale “Z” hajussümboli. Viimane tagab muide pääsu videoslot peamise boonusmänguni.

Vaata siit Zoom mängu tiiserit

Boonuslahendused

Masiivsümboli taaskeerutused

Niipea, kui tabad mänguväljal vähemalt ühte suurt Z-hajussümbolit, laeieneb see masiivsümboliks kattes terve zoom-ala, kus ta asub. Zoom-sümbol käivitab taaskeerutuse ja see loob omakorda kõikidele rullikutele uued sümbolid.

Mis tahes kombinatsioon neljast kõrvuti asetsevast massiivsümbolist ja/või zoom-sümbolistmoodustavad aga supermassiivse sümboli, kattes 4×4 sümboli positsioon. Supermassiivne sümbol käivitab aga veelgi enam tasuta keerutusi.

Kui sa ei taba enam uusi zoom-sümboleid, viiakse sind tagasi baasmängu.

Mis meie Zoom videoslotist arvame?

Tuleb tunnistada, et hoolimata mängu äärmiselt tagasihoidlikust graafikast, meeldib see meile oma lihtsuses väga. Boonusmängu on võimalik tihti avada ja seega pole ka tasuta keerutused teps mitte mägede taga. Samuti on mänguautomaadi mängija tasuvus väga kõrge – spinnija eelis kasiinos ees on suisa 96.20%.

Zoom
67
Hinne

28%

Võiduvõimalus

96.2%

RTP