Slots.io kasiino ülevaade

Slots.io arvustus: Tasuta spinnid ja äge lojaalusprogramm

Slots.io on üks uuematest kasiinodest Eesti hasartmängumaastikul. Tegemist on kontovaba kasiinoga, mis toimib samamoodi nagu näiteks Kiirkasiino või Ninja Casino. Rohkem sarnaneb ta tõenäoliselt just viimasega, arvestades et esimene neist on unikaalne boonusevaba kasiino, aga teisest võib leida ka erinevaid boonuseid ja kampaaniaid.

Slots.io omab Eestis tegutsemiseks vajalikku hasartmängu litsentsi, mis annab mängijatele kindluse ja annab märku ka sellest, et tegemist on igati legitiimse ja turvalise kasiinoga.

Slots.io on väga uus kasiino – see tähendab seda, et see loodi alles 2019. aastal. Kasiino omanikuks on Kopikas Entertainment OÜ.

Slots.io meeskond usub, et nad on kokku pannud ühe parimatest online kasiinodest, mille üles ehitamisel on arvesse võetud kõiki mängijate soove ja vajadusi. Kas see ka päriselt nii on, on muidugi juba iseküsimus, ja selle üle peab otsustama juba igaüks ise.

Meie arvates ei ole tulemus aga kindlasti mitte halb ja tegemist on kindlasti kasiinoga, mida julgeme soovitada ka teistele mängijatele. 

Peaks lausa ütlema, et slots.io sobib meie kontovabade kasiinode hulka nagu rusikas silmaauku. Slots.io sarnaneb ühest küljest mõlema teise mainitud kontovaba kasiinoga, samas jääb ta oma olemuselt pigem kuhugi sinna vahepeale. 

Kasiino kiirülevaade

Mängutootjad

OneTouch
Gameart
Microgaming
NetEnt
Evolution Gaming
Yggdrasil Gaming
Red Tiger
Pragmatic Play
Blueprint Gaming
Play’n Go
Quickspin
Wazdan

Mänguvalik

Mänguvalikus on enam kui 1000 mängu, mille hulka kuuluvad:

 • Mänguautomaadid
  • slotid
  • progressiivse ja fikseeritud peavõiduga slotid
  • videopokker
 • Live kasiino
  • blackjack
  • rulett
  • bakaraa

Tervitusboonus

Jah, 100 kuni 200 tasuta spinni, mille väärtus on 0.20€ või 0.40€ (olenevalt sissemakse suurusest).

VIP programm

Ei. 

Maksemeetodid

Trustly (SEB, LHV, SWEDBANK, NORDEA/LUMINOR)

Klienditugi

Vestlusaken
E-kiri - [email protected]

Mobiilirakendused

Ei.

Minimaalne sissemakse

€20

Minimaalne väljamakse

€20

Eesti litsents

Jah
Slots.io tervitusboonus

Slots.io tervitusboonus – kuni 200 keskmise väärtusega tasuta spinni

Slots.io näol on tegemist kontovaba kasiinoga, ja kontovabad kasiinod reeglina tervituspakkumisi mängijatele ei tee. Slots.io on selles osas aga pisut erinev. Slots.io uue mängija boonus on tegelikult isegi tunduvalt parem kui turul keskmiselt pakutav.

Reeglina annavad kasiinod tervitusboonusena uutele mängijatele madala väärtusega tasuta spinne. Madala väärtuse alla peame me silmas seda, et tavaliselt on iga saadud tasuta spinni väärtus kas 0.10€ või siis 0.20€. Slots.io annab sulle soovi korral aga 0.40€ väärtusega spinne. Samuti on slots.io tasuta spinnidega saadud võitudel pisut madalam läbimängimise nõue kui enamikel teistel online kasiinodel.

Tervitusboonuse saamiseks on sul vaja pärast esmast kasiinosse sisenemist boonus aktiveerida. Seda saad teha klikates oma nimel ja seejärel vajutada viitele "Boonused".

Seejärel tuleb teha sissemakse ja sinu tervitusboonus oleneb sinu sissemakse summast. Kui üldine slots.io minimaalne sissemakse on 20€, siis tervitusboonuse saamiseks peab sinu sissemakse olema vähemalt 50€.

Nagu mainitud, sinu tervitusboonus sõltub sinu sissemakse summast, saada on võimalik 100 kuni 200 spinni väärtusega €0.20 või €0.40/spinn.

Sissemakse Tasuta spinnide arv Spinni väärtus Läbimängimise nõue
€50 100 €0.20 20x
€100 100 €0.40 20x
€200 200 €0.40 20x

Saadud tasuta spinnid on mõeldud kasutamiseks Reactoonz slotis.

Slots.io tasuta spinnide võitude läbimängimise nõue on 20x ning läbimängimist saab teostada ainult slottidel, live kasiino mängud siin arvesse ei lähe.

Slots.io muud pakkumised

Slots.io muud pakkumised

Mainisime juba ära Slots.io tervitusboonuse, aga samuti ei puudu kasiinost erinevad pakkumised, kasiino boonused ja kampaaniad, mis on mõeldud just juba kontot omavatele mängijatele. Leida on võimalik nii erinevaid lahedaid kasiinoboonuseid kui ka mitmeid tasuta spinnide pakkumisi.

Tihtipeale teeb slots.io ka lihtsaid kampaaniaid, milles näiteks 20 euro panustamisel antakse sulle 20 tasuta spinni. Täpsemad numbrid võivad varieeruda ja ka läbimängimise nõuded olenevad konkreetsest ajahetkest. Reeglina on aga taoliste pakkumiste raames läbimängimise nõue suur ümmargune NULL.

Slots.io lolaalsusprogramm

Slots.io lojaalsusprogramm

Slots.io on paika pannud lihtsa kuue-astmelise lojaalsusprogrammi, kus igal järgmisel astmel saab mängija mängimise eest järjest rohkem VIP punkte (kuni 3x kordajaga) ning uuele astmele jõudmise eest ka erinevaid auhindu. Lisaks on teel järgmise tasemeni lisaks veel mitmeid verstapostide auhindu. Auhindadeks on tavaliselt tasuta spinnid, mille puhul saad sa valida mitme erineva mängu, spinni väärtuse, ja spinnide arvu vahel. Tasuta spinnide koguväärtus jääb tavaliselt umbkaudu 3 ja 5 euro vahele. 

Samas see kõik oleneb ka sellest, millisel tasemel sa oled. Jõudes juba kõrgematele tasemetele on võimalik saada ka sadu tasuta spinne või isegi 10% cachbacki.

Tasemed ja nende saavutamise nõuded on järgmised:

Tase Vajalik punktisumma Kordaja
Pronks 0 1x
Hõbe 600 1.25x
Kuld 5000 1.5x
Plaatina 26250 1.75x
Teemant 100 000 2x
VIP 350 000 3x

Kordaja tähistab siis seda, kui kiiresti sa punkte saad. Ehk siis viimasel tasemel saad sa punkte sama panuse eest 3x rohkem kui esimesel tasemel.

Erinevate tasemete vahel on aga veel verstaposte, milleni jõudmisel sulle taas tasuta spinne antakse. Ja märkimisväärne on see, et nendel slots.io tasuta spinnidel PUUDUB läbimängimise kohustus.

Mänguvalik

Nagu kasiino nimestki juba eeldada võiks, on slots.io orienteerunud eelkõige erinevatele slottidele, aga lisaks neile annab kasiino võimaluse mängida ka erinevaid live kasiino mänge.

Kokku on slots.io mänguvalikus hetkel enam kui 1000 mängu. Esindatud on teada ja tuntud mängutootjad nagu näiteks NetEnt, Microgaming, Yggdrasil, Evolution Gaming, samuti Pragmatic Play, Play’n Go, OneTouch, Red Tiger ning Blueprint Gaming. Neist eelviimane mainitud mängutootja, Red Riger, ei ole teistes Eesti kasiinodes just eriti levinud ja selle tootja mänge tuleb mujal tikutulega taga ajada ja ka peeruvalgel on neid raske leida. Red Tiger mängutootja loomingu hulgas on näiteks mängud nimega Dragon's Fire, Mega Dragon, Mystic Wheel ning uuematest mängudest ka The Wild Hatter

Pokkerisõpradele ega ka spordiennustuse huvilistele kasiinol midagi pakkuda ei ole. Kui sul on huvi aga just äsjamainitud mängude vastu, siis soovitame pokkeri mängimiseks näiteks Optibet kasiinot ning spordiennustajatele näiteks Betsafe kasiinot või Tonybetti.

Slotid ehk mänguautomaadid

Mängida on võimalik nii klassikalisi slotte, megaways slotte kui ka jackpot-slotte. Peavõiduga slottide hulgast võib leida nii kindlaks määratud peavõiduga mänge kui ka progressiive peavõiduga mänguautomaate.

Jackpot-slottide seas on näiteks tuntud mängud nagu Mega Moolah, Mega Joker, Divine Fortune, ning samuti veel päris mitmeid teisi jackpot-slotte. Uuemate peavõiduga slottide seast võiks ära mainida nimed nagu näiteks Microgamingu Mega Moolah Atlantean Treasures, mängutootja Blueprint sloti Rhino Rampage ning Yggdrasili Neon Rush Splitz. Kokku on slots.io jackpot-slottide nimekirjas 32 mängu.

Blackjack

Siinkohal me räägiksime tavaliselt kõikidest lauas mängitavatest mängudest, aga kuna slots.io on enda kasiinos blackjackile eraldi rubriigi loonud, siis teeme seda meiegi. Slots.io pakub mängijatele võimalust mängida enam kui 30-l blackjacki laual. Suur osa on neist Evolution Gamingu poolt loodud live kasiino blackjacki lauad, aga lisaks on valikus olemas ka piisavalt blackjacki mänguautomaate mängutootjatelt Microgaming, OneTouch ja NetEnt.

Muud lauas mängitavad mängud

Lisaks blackjackile ei puudu slots.io valikust loomulikult ka teised lauas mängitavad mängud. Olemas on piisavalt võimalusi bakaraa mängimiseks, piisavalt erinevaid ruletilaudu ja kõike muud.

Live kasiino lauad

Hetkel on võimalk valida enam kui 30 live kasiino laua vahel. Küll aga ei ole mingil põhjusel mitte kõik live kasiino lauad leitavad live kasiino kategooria all. Näiteks live kasiino mängusaadeid tuleb otsida „Kõik kasiinomängud” kategooriast. Aga üldiselt on mängida võimalik nii blackjacki, ruletti, bakaraad kui ka näiteks Evolution Gamingu poolt loodud uusi mänge nagu näiteks Football Studio, Monopoly Live, Dream Catcher, ja Lightning Roulette.

Lisaks on kasiinos juba olemas ka väga uus live kasiino mängusaade Crazy Time, mida antud arvustuse kirjutamise hetkel üheski teises Eesti online kasiinos näha ei ole.

Live Rulett

Live kasiino ruleti mängimiseks on live kasiino rubriigis olemas nii mõnigi laud – Evolution Live American Roulette, Salon Prive Roulette ning Lightning Roulette. Samas, nagu juba mainitud, leiab lisaks veel nii mõnegi laua teistest kategooriatest otsides. Näiteks on olemas Bombay Club Speed Roulette ja First Person Roulette.

Live Blackjack

Ka live blackjacki mängimiseks on võimalusi piisavalt. Blackjackist me juba eespool ka rääkisime. Aga live blackjacki laudu on Slots.io’s olemas hetkel 9.

Mängusaated

Slots.io kasiinos on võimalik mängida ka mitmeid mängusaateid. Näiteks on olemas Monopoly Live, Live Football Studio ja lisaks ka alles hiljuti välja tulnud uus ja äge Evolution Gamingu mängusaade Crazy Time.

Sissemaksed ja väljamaksed

Kuna tegemist on kontovaba kasiinoga, siis nagu teistegi sarnaste ilma registreerimiseta kasiinode puhul puhul on sisse- ja väljamakseid võimalik teostada vaid kasutades oma pangakontot. Hetkel toetab kasiino makseid läbi Trustly, mille kaudu on võimalik sissemakseid teha näiteks Swedbankist, SEBst, Luminor/Nordeast ning LHVst. Ning nii nagu teiste kontovabade kasiinode puhul, võimalus makseid teha krediitkaardi või erinevate e-rahakottidega nagu näiteks Skrill või Neteller, puudub.

Siinkohal peaks küll ära mainima, et mingil põhjusel slots.io oma KKK lehel väidab, et makseid on võimalik teostada ka Skrilli, Netelleri ning Rapid Transferi kaudu, aga meie seda võimalust tuvastanud ei ole. Võib-olla on need võimalused olemas vaid mõne teise riigi mängijatele või on seal mingi muu kiiks.

Nii sisse- kui ka väljamaksed on reeglina kohesed ja ei võta aega rohkem kui sekundeid. Aga samas on slots.io meeskond oma lehel igaks juhuks kirja pannud, et maksed toimuvad maksimaalselt 48 tunni jooksul. Meie kogemusest lähtuvalt jõuavad väljamaksed sinu kontole paari minuti kuni paari tunni jooksul, või siis hiljemalt järgmisel päeval.

Suuremad kui 50 eurosed sissemaksed on tasuta, küll aga lisatakse 1.5 EUR suurune lisatasu sellest väiksematele sissemaksetele.

Minimaalne sisse- ja väljamakse

Minimaalne sissemakse summa on 20€ ning minimaalne väljamakse summa on samuti 20€. See on suhteliselt sarnane teise 2019. aastal loodud kontovaba kasiinoga, mille nimeks on Kiirkasiino, kus need summad on vastavalt 10€ ja €25.

Maksevõimalused

Makseviis Tüüp Min. sissemakse Min. väljamakse Väljamakse aeg

Trustly (SEB, Swedbank, LHV ja Nordea/Luminor)

kiirmakse

20€

20€

Paar sekundit kuni 48h

Mängutootjad

Slots.io pakub mänge eelkõige 12lt erinevalt mängutootjalt. Ning mänguautomaatide valik on iga mängutootja puhul korralik.

Mängutootjate nimekiri

 • OneTouch (57 mängu)
 • Gameart (74 mängu)
 • Microgaming (451 mängu)
 • NetEnt (133 mängu)
 • Evolution Gaming (38 mängu)
 • Yggdrasil Gaming (74 mängu)
 • Red Tiger (89 mängu)
 • Pragmatic Play (98 mängu)
 • Blueprint Gaming (61 mängu)
 • Play’n Go (140 mängu)
 • Quickspin (61 mängu)
 • Wazdan (125 mängu)

Slots.io kasutajasõbralikkus

Mängude otsimiseks on slots.io lehel olemas korralik ja kasutajasõbralik võimalus. Mänge on võimalik otsida nende nime järgi, aga samuti nii mängutootja, teema kui ka populaarsuse järgi.

Ühe miinusena vähemalt hetkel tuleks välja tuua see, et live kasiino mängud ei ole kõik nende live kasiino kategooria all. Näiteks selleks, et leida Evolution Gamingu mängusaateid Monopoly Live või Crazy Time pead avama kategooria „Kõik kasiinomängud”.

Samas kõik ülejäänu on saidil väga lihtsalt leitav. Kõik enda kontoga seotu leiad klikates oma nimele kasiino ülemises paremas nurgas. Mängude viited, kampaaniad ja kõik muu sarnane on aga alati olemas saidi vasakpoolses menüüs.

Slots.io mobiilis

Slots.io kasiinos on võimalik soovi korral mängida ka oma mobiili kaudu. Selleks ei ole vaja teha muud kui kasiino lihtsalt oma nutitelefoni internetilehitsejas avada ning mängimine on seal sama lihtne kui kasutades oma arvutit.

Klienditugi

Slots.io klienditugi on kohati võib-olla pisut vähem kättesaadavam kui mõne teise online kasiino klienditugi. Seda seetõttu, et selle kasiinoga puudub võimalus telefonitsi ühendust võtta, kuna telefoninumbrit lihtsalt ei jagata. Aga samas ei tohiks see enamikele inimestele probleemiks olla.

Slots.io klienditoega on võimalik ühendust võtta kasutades e-posti [email protected]

Samuti on võimalik slots.io klienditoega rääkida vestlusakna kaudu. Mis kellaaegadel vestlusaknas keegi alati sulle vastamas on, seda infot kahjuks meil olemas ei ole. Võib-olla on tegemist 24/7 klienditoega, võib-olla töötab see vaid kindlatel kellaaegade. Samas oleme ka ise nende klienditoega paar korda vestelnud ja meie kogemusest lähtuvalt vastatakse sulle probleemide või küsimuste korral väga kiiresti ja olenemata kellaajast.

Klienditoega on võimalik vestlusakna kaudu ühendust võtta eesti või inglise keeles.

Slots.io konto loomine

Slot.io konto loomine

Slots.io mängijalt eraldi registreerimist ei nõua. Sul on vaja vaid oma pangakontoga sisse logida või sinna selle kaudu koheselt oma esimene sissemakse teha ning konto ongi koheselt loodud. Tegemist on kontovaba kasiinoga, mis täpselt sellel lihtsal põhimõttel toimibki. Ja kuna asjad käivad kõik läbi sinu pangakonto, siis on ka kõik maksed väga kiired – ja seda nii sisse- kui ka väljamaksetest rääkides.

Vastutustundlik mängimine

Tänapäeval on enamik kasiinosi hakanud mõtlema vastutustundlikule mängimisele – tõenäoliselt suures osas juba lähtuvalt seadusest ning soovist omale hasartmängu litsents saada ja hiljem seda ka hoida. Aga samal ajal mõned kasiinod teevad selles osas veel ühe sammu lisaks ja pakuvad mängijatele veelgi rohkem enesekontrolli võimalusi.

Slots.io puhul on sul võimalik endale seada kaotuse limiit näiteks päevaks, nädalaks või kuuks, või siis soovi korral on kõigil võimalik endale määrata ka oma sessiooni ajaliimiit. Kui sa soovid aga endale mängimise täiesti ära keelata, siis on sul vaja saata neile e-kiri aadressile [email protected]

Samuti pakub slots.io kasiino nii nagu mitmed tema konkurendidki võimalust ära täita enesehindamise küsimustik. See küsimustik aitab sul tuvastada seda, kas on sul on hasartmängusõltuvus või mitte.

Turvalisus, privaatsus ja aus mäng

Slots.io on Eestis litsentseeritud kontovaba kasiino, mida kontrollitakse EMTA (Eesti Maksu- ja Tolliameti) poolt. Seega on slots.io igati turvaline kasiino, mis järgib kõiki neile ette antud reegleid.

Slots.io kasutab ka ainult tuntud ja turvaliste mängutootjate mänge, kes on maailmas tuntust kogunud mitte ainult oma hea toodangu poolest, vaid samuti ausa mängu põhimõtetest kinni pidamise poolest.

Slots.io: meie hinnang

Slots.io on 2019. aastal loodud kontovaba kasiino, mis pakub mängijatele nii korralikku tervitusboonust kui ka ägedat lojaalsusprogrammi. Slots.io mänguvalik on korralik, pakkudes võimalust valida enam kui 1000 mängu 12 mängutootja mängude vahel.

Slots.io on kasutajasõbralik kasiino, kus mänge saab otsida nii nime, mängutootja kui ka näiteks temaatika järgi. Mängude kategoriseerimise ainukese miinusena peaks küll ära mainima selle, et mingil põhjusel ei ole mitte kõik olemasolevad live kasiino mängud leitavad samanimelises kategoorias.

Ainsa maksevõimalusena on olemas Trustly. Seda olenemata sellest, et oma KKK lehel väidab kasiino, et võimalusi on veel. Aga kontovaba kasiinona on Trustly piisav makseviis ning tänu sellele on ka slots.io kasiinos mängimise alustamine eriti kiire.

Slots.io minimaalne sisse- ja väljamakse on 20 eurot, aga soovides saada liitumisel ka tervitusboonust, peaks sinu esimene sissemakse olema vähemalt 50 eurot. Ja numbritest rääkides – tehes väiksema kui 50 eurose sissemakse võtab kasiino sinu makselt ka 1.5 EUR suuruse sissemakse tasu. See viimane ei ole just väga mõistlik, arvestades et enamik kasiinosi seda ei tee.

Kas slots.io erineb teistest Eesti kontovabadest kasiinodest ka millegi muu poolest? Antud kasiinol on nii sarnasusi kui ka erinevusi võrreldes teiste Eesti kontovabade kasiinodega. Näiteks võrreldes Kiirkasiinoga on tegemist samuti väga lihtsa kasiinoga, kus liiga palju mõelda pole vaja. Aga võrreldes viimasega on paika pandud ka lihtne ja lahe lojaalsusprogramm ja võimalik on saada ka väga korralikku tervitusboonust. Võrreldes teise kontovaba kasiino, Ninja kasiinoga, on pakkumisi vähem, aga samas tuleb taas ära mainida nende lojaalsusprogramm, mida Ninjal ei ole.


eestikasiino.com

Korduma kippuvad küsimused

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...