Three Card Poker ( 3 kaardi pokker)

Three Card Poker on pokkeril põhinev online kasiino mäng, milles mängur võtab diileriga üks-ühele võitu, mistõttu puudub tarvidus teise mänguri liitumist oodata nagu seda tuleb tihti tavapärastest online pokkerimängude puhul teha. Nagu mängu nimest eeldada võib, koosneb iga Three Card Poker'i käsi kolmest kaardist ning mängu mängitakse kahes osas. Üks neist nõuab ante-panust ning teine, mis on valikuline, nõuab, et teise panuse suurus oleks võrdeline.

Mängu alustatakse ante – panustamisega, selleks ajaks on nii sulle kui ka diilerile jagatud kolm kinnist kaarti (face down). Seejärel tuleb mänguril otsustada kas ta soovib jagatud käega mängida. Sinu otsust mõjutab muidugi mõista jagatud kaardi tugevus. Three Card Poker kasutab pared-down versiooni kuuest teada-tuntud Texas Hold'em pokkeri kätest, järgnevalt:

  • Straight Flust ehk kuninglik mastirida – kolm sama kaarti, mis on järjestikku reastatud
  • Three of a Kind ehk kolmik – kolm sama tugevusega kaarti
  • Straight ehk mastirida – kolm kaart, mis on tugevusjärjestikus
  • Flush ehk – kolm sama masti kaarti
  • Pair ehk paar – kaks sama tugevusega kaarti
  • High Card ehk üksik –käe tugevus, mis ei kategoriseeru eelnevate alla

Kui sa otsustad oma käe mängu panna, tuleb su järgmine paus teha nii, et see oleks võrdeline algse Ante-ga, misjärel vabastab diiler oma käe. Kui diileril pole kas emand või parem käsi, ei kvalifitseeru see ning sulle tehakse väljamakse 1/1 vastavalt su Ante panusele, samas tehakse teise panuse pealt tagasimakse. Kui diileril on aga emand või parem käsi, siis parim käsi võidab – kas siis diileri või sinu oma. Panused, mis võidukäe pealt makstakse sõltuvad käte tugevusest.

Need on vaid üldised reeglid ning kui sa soovid avastada erinevaid versioone mängust, mis on online kasiinodest saadaval, võid sa vabalt leida teisi reegleid, mis antud mängule kehtivad, vastupidiselt neile reeglitele, mis meie jagame. Erinevad variatsioonid mängudest sobivad erinevatele inimestele. Three Card Poker on aga üks väga meelelahutuslik mäng, mida iga mängur peaks vähemalt korra järele proovima.


Eestikasiino.com