Uksed avas uus Eesti online kasiino

15. detsembril sai Hasartmängu korraldusloa endale uus Eesti kasiino.

Tegemist on Happy Spins nimelise kasiinoga, mille mänguvalikusse kuuluvad hetkel nelja ettevõtte live kasiino mängud (Pragmatic Play, Evolution Gaming, Vivo Gaming, ning Real Dealer Studios).

Slotte pakutakse aga enam kui 40 erinevalt mängutootjalt.

Happy Spins kasiino näol on tegemist juba vähemalt seitsmenda 2021. aastal avatud Eestis litsentseeritud online kasiinoga.

Teised 2021. aastal avatud Eesti online kasiinod on järgmised:

Millised kasiinod avatakse järgmisena?

Kui Happy Spins sai omale hasartmängude korraldusloa alles 15. detsembril ja nüüdseks on tegemist juba funktsioneeriva kasiinoga, siis lisaks sellele said endale detsembris litsentsi ka kaks teist uut kasiinot – nendeks on High Roller ning Happy Slots.

Küll aga on nende kahe kasiino puhul tegemist vaid litsentsiga ning seda, millal need kaks uut kasiinot oma uksed avavad, ei ole hetkel teada.

Võiks ju eeldada seda, et kui litsents on olemas, avatakse uksed kohe-kohe, ning väga tihti see nii ka toimub. Aga meil on kohe nagist võtta ka paar näidet, mille puhul see kohe üldsegi nii kiiresti ei läinud.

Näiteks sai Posido kasiino omale tegutsemislitsentsi juba 2021. aasta mais, aga nemad pole veel oma saiti avanud. Primary Bet sai omale litsentsi 2021. aasta septembris, aga ka nemad pole oma uksi veel avanud.

Casino Friday on küll avatud ning kasiinol on olemas Eesti Maksu- ja Tolliametilt saadud litsents, aga mingil põhjusel nad hetkel veel Eesti mängijaid vastu ei võta.

Mille poolest uued kasiinod silma paistavad?

Seni on pea kõik uued Eesti kasiinod turule tulnud Trustly poolt loodud kontovaba kasiino lahendusega.

Erandiks on hetkel vaid Nutz kasiino ning äsja avatud Happy Spins kasiino.

Teie kasiinod kustutatakse

Kas oled kindel?