Dead or Alive 98% RTP

Uued 98% tagasimaksega mängud Unibetis ja Marias

Unibet ja Maria Casino hakkasid 2020. aasta maikuus valitud mängudele pakkuma kõrgendatud keskmist tagasimakse protsenti. Valitud mängude kõrgendatud RTP on 98%. Algselt olid kõrgendatud RTP-ga mängud Twin Spin, Fruit Shop, Butterfly Staxx, Guns N’ Roses ja Reel Rush.

€ 200 boonus ja 20 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Nüüd on sugulaskasiinod aga oma pakkumist veel paremaks teinud ja kõrgendatud RTP-ga mängude arv on kasvanud üheksani. Lisaks juba mainitud mängudele on neis kasiinodes nüüd kõrgendatud 98% RTP ka mängudes Dead or Alive, Steam Tower, Aloha ja Jack Hammer. Nende samade mängude tavapärane RTP teistes kasiinodes on olenevalt mängust 96,5% – 96,9%.

€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.

Mis on RTP ehk teoreetiline keskmine tagasimakse protsent?

Teoreetiline keskmine tagasimakse protsent näitab seda, kui suur protsent panustatud rahast keskmiselt sulle tagasi makstakse. Ehk siis 98% keskmise tagasimakse puhul makstakse sulle tagasi 98% panustatud rahast. Küll aga on see protsent välja arvutatud miljonite spinnide jooksul ja see ei garanteeri sulle kui mängijale mingit kindlat tulemust. Sinu jaoks võib see protsent jääda ka 10 000% või 0% juurde. Olenevalt siis õnnest või ebaõnnest. Kui midagi siiski segaseks veel jääb, siis loe meie artiklit selle kohta, mis on RTP?

Kui soovid Unibeti või Maria kõrgendatud tagasimaksega slottidel ka ise mängida, siis Unibetiga saad liituda siin ja Mariaga siin.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...