Aloha! Cluster Pays

Mängutootja: NetEnt

Lihtne hula-hula Hawaii slot NetEntilt Võida kuni 10 000x panus Tasuta spinnidel eemaldatakse rullikutelt pidevalt madalama väärtusega sümboleid, jättes lõpuks…

Aloha! Cluster Pays

86
86
Hinne
5 Ridade arv
0.1 Minimaalne panus
- Võiduliinide arv
6 Rullikud

21%

Võiduvõimalus

96.4%

RTP

Mängi tasuta
eestikasiino.com Või

Üldine info

Nimi
Aloha! Cluster Pays
Välja antud
2016-03-22
Mängutootja

Detailne info

RTP
96.4%
Võiduvõimalus
21
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x10000
Volatiilsus
Low

Panused

Maksimaalne panus
200
Minimaalne panus
0.1

Aloha! Cluster Pays ülevaade

  • Lihtne hula-hula Hawaii slot NetEntilt
  • Võida kuni 10 000x panus
  • Tasuta spinnidel eemaldatakse rullikutelt pidevalt madalama väärtusega sümboleid, jättes lõpuks alles hea õnne korral vaid need kõige suuremaid väljamakseid andvad sümbolid.

Vaikse ookeani saared on online videoslottide fännidele üsna tavapärane peatuspaik – seda eriti Põhjamaa päritolu mänguritele, kes vajavad külma ilmaga lõunamaist kosutust.

Aloha! Cluster Pays sobib nende päikeseliste mängude ridadesse nagu rusikas silmaauku.

Aloha! Cluster Pays on kuue rulliku ja viie mängureaga videoslot, millel puudub tavapärane võiduliinide süsteem. Nagu mängu nimi viitab, üllatavad võidud sind kobaratena. Kui tabad üheksat või enamat samasse gruppi kuuluvat sümbolit ükskõik kas horisontaalselt või vertikaalselt, tasustatakse sind auhinnaga.

Aloha! Cluster Pays sloti RTP on 96.42%.

Võta Aloha! Slotil mängimiseks boonusraha

Mitmed kasiinod, kus Aloha! Cluster Pays slot olemas on, pakuvad uutele mängijatele mängimiseks ka boonusraha, mida saad soovi korral kasutada just Aloha! slotil mängimiseks.

Neist võiks ära mainida näiteks Betsafe kasiino, Unibet kasiino ja ka Chanz kasiino.

Samas peab mainima, et Aloha! Cluster Pays on tegelikult olemas peaaegu kõikides kasiinodes, kus NetEnti mängud olemas on. Mis tegelikult tähendab seda, et mängu leidmiseks võib valida pea ükspuha millise Eestis litsentseeritud online kasiino. 

Aloha! Cluster Pays sloti sümbolid ja väljamaksed

Aloha sloti sümbolid tulevad Havailt ja on väga temaatilised.

Sümbolid

Aloha videoslotis on seitse erinevat teemaga seotud sümbolit nagu punane, roheline ja sinine Tiki mask, ananass, kookos, merikarp ja lilleõis. Kõige võimsama võidusumma saad siis, kui sul õnnestub ekraan täita 30 punase Tiki maskiga. See on väärt 10 000 kordselt sinu panustatud summa. Mänguautomaadi asendussümboliks on küsimärgiga kast, mis asendab kõiki teisi sümboleid peale tasuta spinnide sümboli.

Sümbolite väljamaksed

Minimaalselt on vaja võidu saamiseks rullikutele üksteise kõrvale kobarasse saada vähemalt 9 sama sümbolit.

Aloha! Cluster Pays sümbolite väljamaksed

Minimaalne ja maksimaalne panus

Aloha! Cluster Pays sloti minimaalseks panuseks on 10 senti ning maksimaalseks panuseks 200 eurot.

RTP ja volatiilsus

Mängu RTP on 96.42% ning riskifaktor/volatiilsus on madal kuni keskmine.

Maksimaalne võit

Maksimaalselt on võimalik võita kuni 10 000x panus.

Mängu funktsioonid

Aloha! Cluster Pays slotis on olemas nii tasuta spinnide funktsioon kui ka juhuslikult aktiveeruv kleepuvate korduskeerutuste funktsioon.

Kleepuvad korduskeerutused

Kleepuvad korduskeerutused aktiveeruvad võidukobarate tabamisel juhuslikult. Iga uus kobarasse kinnituv sümbol annab sulle võimaluse tasuta keerutada ning see kestab seni, kuni ekraanile ilmu enam sobituvaid sümboleid. Oluline on ka see, et uus ekraanile tulev sümbol kindlasti kindlalt kobara külge kinnituks. Sümbolid, mis kobarast eemale jäävad, järgmist kordusspinni ei anna.

Tasuta spinnid

Aloha! Cluster Pays tasuta keerutused kostitavad sind mängus juhul, kui tabad kolme või enamat hajussümbolit. Kokku on sul võimalik saada kuni 12 tasuta spinni.

  • Tabades kolme hajussümbolit saad 9 tasuta spinni
  • Tabades nelja hajussümbolit saad 10 tasuta spinni
  • Tabades viite hajussümbolit saad 11 tasuta spinni
  • Tabades kuute hajussümbolit saad 12 tasuta spinni

Tasuta keerutuste voorus langevad madalama väärtusega sümbolid nagu puuviljad ja lilled mängust välja ning alles jäävad vaid kõrge väärtusega sümbolid, mis tähendab omakorda seda, et sinu võiduvõimalused just viimastel spinnidel on äärmiselt suured. Viimane tasuta keerutust ei lõpeta spinnimist enne, kui see on tabanud võidu.

Tasuta spinne on boonusfunktsiooni jooksul võimalik ka ühe või ka mitme kaupa juurde saada. Selleks on vaja rullikutele taas saada minimaalselt kolm tasuta spinnide sümbolit.

Aloha! Cluster Pays sloti heli ja graafika

Mängu disain on kõrge kvaliteediga – selle keskmes on hea õnne vaim Tiki, taustal kohiseb taevasinine ookean ning kerges suvebriisis õõtsuvad palmipuud ning slotile lisab vürtsi aktiivne vulkaan.

Kui sulle meeldib Aloha!, siis proovi ka neid mänge

Kui sulle antud temaatika meeldib, siis soovitame uurida ka teisi sarnase temaatikaga mänge nagu näiteks Maui Millions, Hawaiian Dreams, Tiki Wonders ja Tiki Mania.

Kokkuvõte

Aloha! Cluster Pays on hea vaibiga mäng, mis on NetEntile kohaselt loodud väga kõrgetasemelise graafika ja heliefektidega. Mäng meenutab veidi Play N’ Go Cloud Quest videoslotti, millel on samuti kuus rullikut ja loominguline lähenemine võiduliinide struktuurile. Aloha mängus tekitavad põnevust kleepuvad korduskeerutused, mis ilmuvad ekraanile üsna korrapäraselt ja tagavad võimaluse suurteks võitudeks. Aga sellest veel enam võiduvõimalusi annavad tasuta spinnid, mille puhul eelkõige just viimaste spinnide ajal on võimalik saada ülisuuri võite.

Aloha! Cluster Pays
86
Hinne

21%

Võiduvõimalus

96.4%

RTP