Videopokker - proovi tasuta

Pokker on ajalooliselt olnud kõige enim arenenud kasiinomäng - originaalsest viie kaardiga mängust on tänaseks välja kujunenud sadu erinevaid variatsioone. Videopokkeri mänguautomaat meenutab klassikalist mänguautomaati olles erinev vaid seepoolest, et tegu on elektroonilise konsooliga.

Mängi videopokkerit nendes kasiinodesVideopokkerist on saanud kiiresti üks kõige populaarsem kasiinomäng, mille elavaks tõestuseks on ka see, et üle poole kasiinodes olevatest pokkerimängudest põhinevad videotel ning vaid alla poole on klassikalised mänguautomaadid. Videopokker on ideaalne neile, kes armastavad pokkerit omaette mängida ning eelistavad mängu pigem väikste panustega vürtsitada. Seejuures ei kaota sa aga võimalust suurelt võita.

Kuidas videopokkerit mängida?

Videpokkeri mänguautomaadid tegid oma debüüdi 1970ndatel ning alates ses ajast on nende populaarsus vaid kasvanud. Tänapäeval on videopokker üks enim armastatud mänguautomaate ning uusi versioone mängust antakse välja igal aasta. Seejuures töötavad kõik videopokkeri mänguautomaadid samal põhimõttel. Selleks, et pokkeriga võita, tuleb mängijal masinat võitva käega üle trumbata.

Esiteks, vali omale sobivaim pokkeri mäng, seejärel tee kindlaks, kui palju raha (münte) soovid mängu panna, kuna enamik videopokkeri automaate töötavad mündi-põhiselt. Mängija saab panustada ühest kuni viie mündini, küll aga sõltub sinu lõplik võit otseselt sinu sissemaksest. Tulihingelised mängurid soovitavad alati panustada maksimumi peale.

Parim videopokkeri strateegia

Kui valid oma panuselimiiti, annab mänguautomaat sulle viis kaarti – seejärel avaneb sul võimalus kaarte kas hoida või neist loobuda.

Parim strateegia videopokkeriks on hoida häid kaarte ja loobuda kehvadest. Pärast seda, kui sinu lõplikud kaardid on mänguks valitud, sõltub edasine sinu käte tugevusjärjestusest. See, kes sa võidad või kaotad, sõltub viiest käesolevast kaardist.

Enamik mänguautomaate näitavad sinu käe kasutusvõimsust, ent enamasti on kaartide reastus parematest kaartidest kehvemateni: Royal Flush, viis sarnast, neli sarnast, täismaja, sirge, kolm sarnast, samad mastid, mastid, kaks paari ja viimaks paar. Antud järjestus varieerub vastavalt mängule.

Tasuta videopokker Unibetis

Unibeti online kasiino pakub sulle suurepärast võimalust videopokkerit täiesti tasuta proovida. Lihtsalt registreeru SIIT Unibeti kasutajaks ja saad automaatselt 10€ kasiinoraha pokkeri rahalaudades mängimiseks. Kui otsustad teha aga ka sissemakse, saad veel lisaks osadena vabastatava 200€ boonuse.

Liitudes Unibeti kasiinoga saad 100€ ja tasuta spinne

Kui sa ei ole veel Unibeti kasutaja, ootab sind registreerimisel tervitusboonus. Iga liituja saab kuni 100€ esimese sissemakse boonust ja viis tasuta spinni Net Entertainment'i Starburst slotikal.

Uue mängijana saad osaleda 4000€ turniiril

Lisaks avaneb sul võimalus nelja nädala jooksul alates registreerimisest osaleda spetsiaalselt uutele mängijatele loodud turniiridel. Kokku on kasiinos kolm 500€ auhinnafondiga turniiri nii mänguautomaatidel, ruletis kui ka online Blackjackis, mis toimuvad kaks korda nädalas.
Nii saad kokku võita kuni 4000€.

Proovi siin teisi NetEnt'i mänge

Loe siit Dracula videosloti tutvustust Loe siit Glow videosloti tutvustust Loe siit Gonzo's Quest tutvustust Loe siit Jack and the Beanstalk tutvustust
Dracula Glow Gonzo's Quest Jack and the Beanstalk
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe Mega Fortune Dreams tutvustust Loe siit Starbursti tutvustust Loe siit Fruit Shop mängu tutvustust Loe siit Hall of Gods videosloti tutvustust
Mega Fortune Dreams Starburst Fruit Shop Hall of Gods
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
       

 

Egle