Tutvu videopokkeri võimalustega siin

Videopokker - proovi tasuta

Pokker on ajalooliselt olnud kõige enam arenenud kasiinomäng - originaalsest viie kaardiga mängust on tänaseks välja kujunenud sadu erinevaid variatsioone. Videopokkeri mänguautomaat meenutab tavapärast mänguautomaati või videoslotti olles erinev vaid seepoolest, et tegemist on pokkeri mängimiseks mõeldud mänguautomaadiga.


€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.
500€ boonus
10€ live kasiino boonus

Videopokkerist on saanud kiiresti üks populaarsematest kasiinomängudest, mille elavaks tõestuseks on ka see, et videopokkerit on võimalik mängida pea igas kasiinos, ja seda olenemata sellest kas tegemist on traditsioonilise kasiino või online kasiinoga. Võrreldes tavapärase pokkeriga, mida sa mängid teiste mängijate vastu, on videopokker ideaalne neile, kes armastavad pokkerit omaette mängida ning eelistavad mängu pigem väikeste panustega vürtsitada. Seejuures ei kaota sa aga võimalust suurelt võita.

Kuidas videopokkerit mängida?

Videpokkeri mänguautomaadid tegid oma debüüdi 1970ndatel ning alates sellest ajast on nende populaarsus vaid kasvanud. Tänapäeval on videopokker üks enim armastatud mänguautomaate ning uusi versioone mängust antakse välja igal aasta. Seejuures töötavad kõik videopokkeri mänguautomaadid samal põhimõttel. Selleks, et pokkeriga võita, tuleb mängijal saada parem käsi, kui sinu elektroonilisel vastasel.

Videopokkeri mängimisega alustamiseks vali endale esmalt sobivaim pokkeri mäng, seejärel tee kindlaks, kui palju raha soovid mängu panna. Panuse suurused võivad varieeruda seinast seina ja kui suurelt panustada soovid, sõltub juba sinust. Ning loomulikult oleneb sinu potentsiaalne maksimaalne võit videopokkeri mängimisel sinu panuse suurusest. Ja panuse suurus omakorda sinu kasiinosse sissemakstud rahast. Tulihingelised mängurid soovitavad alati panustada maksimumi peale. Aga kindlasti tuleb arvestada oma panga suurusega, ehk siis kui sa teed kasiinosse sissemakseks 10 eurot, siis ei ole mõistlik kohe kogu summat ühe käe peale ära kulutada. 

Kui valid oma panuselimiiti, annab mänguautomaat sulle viis kaarti – seejärel avaneb sul võimalus kaarte kas hoida või neist loobuda.

Parim videopokkeri strateegia

Parim strateegia videopokkeris on hoida häid kaarte ja loobuda kehvadest. Pärast seda, kui sinu lõplikud kaardid on mänguks valitud, sõltub edasine sinu käe tugevusest võrreldes sinu vastasega. See, kas sa võidad või kaotad, sõltub viiest käesolevast kaardist.

Enamik mänguautomaate näitavad ka sinu käe tugevust - ja käte tugevused videopokkeris on samad nagu tavapärases pokkeri mängus. Käte reastus tugevaimatest kätest kehvemateni: Royal Flush, Straight Flush (mastirida), nelik, täismaja, mast (viis kaarti samast mastist), rida (viis järjestikust kaarti), kolmik, kaks paari,  üks paar. Kõige populaarsemas videopokkeri mängus Jack or Better peab ühe paari puhul selleks paariks olema vähemalt JJ ehk siis sellest väiksemad paarid arvesse ei lähe.

Soovitused Jacks or Better mängimiseks

  • Hoides nelja kaarti samast mastist, või nelja järjestikust kaarti, vaheta välja ainult viies kaart.
  • Kui sul on käes kolm kaarti, millega sul on teoreetiline võimals saada Royal Flush, siis jäta need kaardid alles ja vaheta välja ülejäänud kaks. Kuigi tõenäosus Royal Flushi saamiseks on väike, on see siiski võimalik.
  • Hoides käes kolme kaarti, millega sul oleks võimalik saada mastirida, vaheta välja kaks ülejäänud kaarti.
  • Saades kätte ühe paari, tasub tavaliselt seda hoida, ja võtta kolm uut kaarti. Seda reeglit tasub kindlasti järgida kui selleks üheks paariks on JJ, väiksemate paaride puhul oleneb see juba teistest kaartidest ja sinu otsusest. 
  • Juhul kui sul on madal paar ja samal ajal ka masti või rea võimalus, siis reeglina soovitatakse hoida alles madal paar. Kui aga lisaks madalale paarile on sul kolm kaarti, millest on võimalik saada Royal Flush, või neli kaarti, millega sul on võimalik saada mast, siis soovitatakse paar katki teha. Samas, see on muidugi vaid üks võimalik strateegia.

Tasuta videopokker Unibetis

Unibeti online kasiino pakub sulle suurepärast võimalust videopokkerit täiesti tasuta proovida. Lihtsalt registreeru SIIN Unibeti kasutajaks ja saad automaatselt 10€ kasiinoraha pokkeri rahalaudades mängimiseks. Kui otsustad teha aga ka sissemakse, saad veel lisaks osadena vabastatava 200€ boonuse.

Liitudes Unibeti kasiinoga saad 100€ ja tasuta spinne

Kui sa ei ole veel Unibeti kasutaja, ootab sind registreerimisel tervitusboonus. Iga liituja saab kuni 100€ esimese sissemakse boonust ja viis tasuta spinni Net Entertainment'i Starburst slotikal.

Uue mängijana saad osaleda 4000€ turniiril

Lisaks avaneb sul võimalus nelja nädala jooksul alates registreerimisest osaleda spetsiaalselt uutele mängijatele loodud turniiridel. Kokku on kasiinos kolm 500€ auhinnafondiga turniiri nii mänguautomaatidel, ruletis kui ka online Blackjackis, mis toimuvad kaks korda nädalas. Nii saad kokku võita kuni 4000€.

Proovi siin teisi NetEnt'i mänge

Loe siit Dracula videosloti tutvustust
Loe siit Glow videosloti tutvustust
Loe siit Gonzo's Quest tutvustust
Loe siit Jack and the Beanstalk tutvustust
Dracula Glow Gonzo's Quest Jack and the Beanstalk
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe Mega Fortune Dreams tutvustust
Loe siit Starbursti tutvustust
Loe siit Fruit Shop mängu tutvustust
Loe siit Hall of Gods videosloti tutvustust
Mega Fortune Dreams Starburst Fruit Shop Hall of Gods
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
       

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...