Tutvu siin erinevate videopokkeri mängudega ja proovi neid tasuta

Videopokker - tutvu erinevate mängudega

Eesti online kasiinod pakuvad sulle võimalust nautida tõelist Las Vegase elamust kodust lahkumata. Ning videopokker on suurepärane võimalus nende jaoks, kes eelistavad teiste mängijatega võistlemise asemel kiirmänge maja vastu teha. Nii saad ise valida, millises tempos ja kui suurte panustega mängida soovid.

Kui tahad, saad online videopokkerit ka tasuta mängida. Nii saad nautida põnevaid hetki mänguautomaadis täiesti riskivabalt. Proovi selliseid videopokkeri mänge nagu näiteks Jacks or Better ja Deuces Wild Betsafe'is, Unibetis või Maria Casinos.


€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.
500€ boonus
10€ live kasiino boonus
€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.

Kuidas mängida videopokkerit?

Videopokkeris on sinu eesmärgiks saada tugevam käsi sinu viiest käes olevast kaardist kui diileril. Oma kaarte saad vahetada ühe korra. Milliseid kaarte sa algselt kättejagatud viiest kaardist vahetada soovid, oleneb juba täpsematest kaartidest. Näiteks, kui sinu esialgsetest kaartidest on võimalik moodustada paar, tahad tõenäoliselt kätte jätta selle paari ja vahetada välja kolm ülejäänud kaarti. Sinu võit sõltub käe tugevusest, panuse suurusest ja etteantud väljamakse tabelist, mis tavaliselt on videopokkeri mängus üsna nähtaval kohal. Täpsemat infot leiad ka meie videopokkeri tutvustuse lehelt.

Pokkeri käte tugevused

Käte tugevused pokkeris on täpselt samad olenemata sellest, kas mängid lauas koos teiste mängijatega, või oled otsustanud videopokkeri kasuks. Pokkeri kätte tugevused alustades nõrgemast ja lõpetades tugevamaga leiad siit:

  • Paar
  • Kaks paari
  • Kolmik
  • Rida
  • Mast
  • Maja
  • Nelik
  • Mastirida
  • Kuninglik mastirida

Erinevad videopokkeri mängud

Eesti online kasiinodes on võimalik mängida mitmeid erinevaid videopokkeri mänge. Kuigi üldised reeglid on samad, võivad täpsemad reeglid ja nüansid erinevate videopokkeri mängude puhul varieeruda.

Jacks or Better videpokkeri mäng

Jacks or Better mängus on väikseim paar, mis midagi väärt on, soldatite paar. Tugevamad käed loevad loomulikult ka. Saades oma esimese viie kättejagatud kaardiga JJ, on mõistlik need reeglina alles hoida ja sellega ka oma võiduvõimaljusi suurendada. 

Kui sa tõmbad ühe paari näokaarte ning lisaks kolm erinevat näokaarti samast mastis, on sul tõenäoliselt kiusatus proovida saada kuninglikku mastirida (Royal Flush). Kuningliku mastirea tõenäosus on küll üsna väike. Šansid, et sa neljanda kaardina just vajamineva kaardi tõmbad on umbes 23:1. Võimalus, et saad viienda kaardina ka teise kuningliku mastirea jaoks vajamineva kaardi on vaid 46:1. Seega tõenäosus Royal Flushi saamiseks on umbkaudu 1000:1. Otsustades mastirida mitte jahtima minna ja kasutades ära vaid oma ühe paari, on sul lootust saada täismaja (Full House) või kolm, või miks mitte neli, sama kaarti (kolmik või nelik). Kui aga saad juba alguses kätte kaardid, mis moodustavad kokku kuningliku mastirea, ära loobu neist mingil juhul.

Joker Wild videpokkeri mäng

Antud mängus peaksid oma strateegiat muutma vastavalt oma Jokkerite arvule. Reeglina on Joker Wild videopokkeri mängus lisaks 52le tavapärasele kaardile ka üks metsik Jokker, mis siis võib olla ükspuha mis kaart. Näiteks kui sul on kaks kuningat ja Jokker, siis see tähendab et tegelikult on sul kolm kuningat.

Selleks et selles mängus edukas olla, tuleb sul õppida, millistest kaartidest loobuda ning milliseid hoida. Nagu öeldakse, harjutamine teeb meistriks, ehk siis enne mängu korralikult selgeks saamist soovitame mängida miinimumpanustega ja hulgaliselt käsi. 

Deuces Wild videopokkeri mäng

Deuces Wild videopokkeris on kõik kahed metsikud sümbolid ning asendavad mistahes pakis olevaid kaarte. Siin mängus kahtesid maha ei visata. Esmalt jagatakse sulle mängus viis lahtist kaarti ning seejärel saad valida, millised kaardid soovid välja vahetada. Mängu tulemus selgub siis, kui soovitud kaardid on välja vahetatud, uued asemele jagatud ning mängijal teada lõplik kaardikombinatsioon.

Proovi tasuta videopokkerit Betsafe kasiinos

Betsafe kasiinol on sulle liitumisel varuks hea tervitusboonus. Nimelt kolmekordistab Betsafe sinu esmase sissemakse ja lisaks annab ka kuni 500 tasuta spinni. Maksimaalseks boonuse summaks on 100€. Näiteks kui teed esimese sissemakse summas 50€, lisab Triobet omalt poolt juurde 100€. Nii on sul tasuta videopokkeri proovimiseks suisa 150€.

Boonusraha videopokkeri mängimiseks ja tasuta spinne Jumanji videoslotis keerutamiseks saad kasutada nii oma arvutis kui ka mängimiseks on mobiiltelefonis. Sissemakse boonus tuleb enne väljavõtmist 25 korda läbi mängida.

Mängima asumiseks ei tule sul oodata, sest boonusraha jõuab sinu kontole koheselt.

Proovi siin NetEnt'i videoslotte

Loe siit Dracula videosloti tutvustust
Loe siit Glow videosloti tutvustust
Loe siit Gonzo's Quest tutvustust
Loe siit Jack and the Beanstalk tutvustust
Dracula Glow Gonzo's Quest Jack and the Beanstalk
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe Mega Fortune Dreams tutvustust
Loe siit Starbursti tutvustust
Loe siit Fruit Shop mängu tutvustust
Loe siit Hall of Gods videosloti tutvustust
Mega Fortune Dreams Starburst Fruit Shop Hall of Gods
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...