Videopokker - tutvu erinevate mängudega

Eesti online kasiinod pakuvad sulle võimalust nautida tõelist Las Vegase elamust kodust lahkumata. See on suurepärane võimalus nende jaoks, kes eelistavad teiste mängijatega võistlemise asemel kiirmänge maja vastu. Nii saad ise valida, millises tempos ja kui suurte panustega mängida soovid.

Kui soovid, saad online videopokkerit tasuta mängida. Nii saad nautida põnevaid hetki mängulauas täiesti riskivabalt. Proovi selliseid videopokkeri mänge nagu näiteks Jacks or Better ja Deuces Wild Triobetis, Unibetis või Maria Casinos.Kuidas mängida videopokkerit?

Videopokkeris on sinu eesmärgiks jahtida tugevaid kätepaare neist viiest kaardist, mida masin sulle jagab. Sõltuvalt masinatüübist on sul tarvis jahtida ettemääratud käte tugevusi. Oma kaarte saad vahetada ühe korra. Näiteks, kui paned ühe paari lukku, saad tõmmata kolm uut kaarti. Sinu võit sõltub käe tugevusest, panuse suurusest ja etteantud väljamakse tabelist.

Pokkeri käte tugevused

  • Paar
  • Kaks paari
  • Kolmik
  • Rida
  • Mast
  • Maja
  • Nelik
  • Mastirida
  • Kuninglik mastirida

Erinevad videopokkeri mängud

Jacks or Better videpokkeri mäng

Jacks or Better mängus maksab poistepaari või tugevamate kaartide hoidmine täpset raha. Hoia oma kahest eri masti kaardist kinni ning suurenda seeläbi oma võiduvõimalusi.

Kui sa tõmbad paari näokaarte ning kolm teist näokaarti samast mastis, on sul ilmselt kiusatus shootida kuninglikku mastirida (Royal Flush). Ära tee seda! Šansid, et just vajamineva kaardi tõmbad on umbes 23:1. Võimalus, et saad teise kaardi on hoopis 46:1. Võimalused väljamaksudeks on umbes 1000:1 või 800:1. Siiski on sul lootust saada täismaja (Full House) või neli sama tugevusega kaarti (Four of a Kind), kui suudad hoida oma kõrget paari. Kui saad kaardid, mis annavad kokku kuningliku mastirea, ära loobu neist mingil juhul.

Joker Wild videpokkeri mäng

Antud mängus peaksid oma strateegiat muutma vastavalt oma Jokerite arvule.

Sul tuleb õppida, millistest kaartidest loobuda ning milliseid hoida, et edukas olla. Harjutamine, paljude kätega mängimine, aitab sul õppida. Mida rohkem Jokereid sul on, seda kergem on mängukäigu üle otsustada.

Deuces Wild videopokkeri mäng

Deuces Wild videopokkeris on kõik kahed metsikud sümbolid ning asendavad mistahes pakis olevaid kaarte. Siin mängud kahtesid maha ei visata. Esmalt jagatakse sulle mängus viis lahtist kaarti ning seejärel saad valida, millised kaardid soovid välja vahetada. Mängu tulemus selgub siis, kui soovitud kaardid on välja vahetatud, uued asemele jagatud ning mängijal teada lõplik kaardikombinatsioon.

Deuces Wild mängus saad panustada ühest kuni viie mündini ning hiljem saavutatud võidud kuni viiekordistada. Seejärel jagatakse Sulle uuesti viis kaarti, misjärel valid, millised kaardid jätad alles ning millised vahetad välja. Kahed asendavad mistahes tugevusest ja mastist kaarte.

Kolme käe pokker (Three Hand Poker)

Ka selle pokkeri puhul tuleb sul õppida, millistest kaartidest loobuda ning milliseid hoida, et mäng oleks edukas. Mida paremaid kaarte hoiad, seda lihtsam on mängus õigeid otsuseid teha. Üks olulisim reegel on aga see, et kui sul pole vähemalt ühte tugevat kaarti, peaksid sa kõigest loobuma.

Proovi tasuta videopokkerit Triobetis

Triobetil on sulle liitumisel varuks hea tervitusboonus. Nimelt lisab kasiino sinu esimesele sissemaksele kuni 150€. Näiteks kui teed esimese sissemakse summas 120€, lisab Triobet omalt poolt juurde 120€. Nii on sul tasuta videopokkeri proovimiseks suisa 240€.

Lisaks kingib Triobet sulle 30 täiesti tasuta spinni, mis kehtivad läbi aegade populaarseimas Net Entertainment'i mängus Starburst. Saad priid spinnid kasseerida mobiilses Triobetis.

Mängima asumiseks ei tule sul oodata, sest boonusraha jõuab sinu kontole viie minutiga.

Proovi siin teisi NetEnt'i mänge

Loe siit Dracula videosloti tutvustust Loe siit Glow videosloti tutvustust Loe siit Gonzo's Quest tutvustust Loe siit Jack and the Beanstalk tutvustust
Dracula Glow Gonzo's Quest Jack and the Beanstalk
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe Mega Fortune Dreams tutvustust Loe siit Starbursti tutvustust Loe siit Fruit Shop mängu tutvustust Loe siit Hall of Gods videosloti tutvustust
Mega Fortune Dreams Starburst Fruit Shop Hall of Gods
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI

 

Egle

eestikasiino.com