Videopokkeri müüdid

Mõned levinud pokkerimängu nõuanded ja müüdid on võrreldavad vananaiste kuulujuttudega. Ainus, mis neid kahte eristab on see, et müüte tõepähe võttes jab kaotajaks vaid sinu videopokkeri oodatud kasum. Eelnevast johtudes tasub igal mänguril end levivate müütidega kursis hoida, et tulevasi vigu ära hoida.

Müüt: Videopokkeri eesmägiks sea jackpoti võitmine

Tõde: Videopokkeris on jackpot küll väga oluline, ent kindlasti mitte peamine, millele keskenduda. Mänguri jaoks peaks veelgi olulisem olema õigete otsuste tegemine igas võimalikus situatsioonis, et saavutada protsentuaalselt võimalikult kõrge väljamakse. Pole kahtlustki, et kasiino jackpotil on oluline roll kõrge väljamakse protsendis mängida, ent enamikel juhtudel teeb jackpot tasa vaid 2-3% kogusummast, mis on tuhandete kätega teenitud.

Müüt: Vaheta mängu nii pea, kui mäng kisub viltu ja õnn hakkab haihtuma

Tõde: Antud kasiinomüüt pärineb maapealsetelt videopokkeri mängijatelt, kes usuvad, et teatud masinad on “kuumad" ehk et nende väljamaksed on korraga suured. Seega, kui mäng ei tasu momentaalselt ära, arvatakse tihti, et masin on “külm" ning seepärast tuleks mängu otsemaid vahetada. Reaalsuses aga “külma" või “kuuma" videopokkeri mängu ei eksisteeri, kuna selle käiku määrab suvaline numbrigeneraator. Ka siis, kui mäng ei tundu kohe alguses ära tasuvat, juhtub see kindlasti pikemas perspektiivis ning seega vajadust ümberasumiseks tegelikult pole.

Müüt: Kui sa lõpetad mängimise, võidab keegi teine sinu jackpoti

Tõde: Osad inimesed on emotsionaalselt seotud teatud videopokkeri mängudega, kuna usuvad, et kui mängust lahkuvad, “varastab" keegi teine nende kasiino jackpoti. Need, kes mängust lahkuvad ning näevad, et järgmine mängur pistab nende ihaldatud võidu tasku, arvavad, et nad on igavesti neetud. Kuidas ka poleks, on selge see, et jackpoti- kaotuse- depressiooni pole vaja tunda, kuna keegi ei see teise mängija jakcpoti nö ära varastada. Eespool mainitud suvalised numbrid määravad generaatorid tuhandikuga sekundist, mistõttu pole mõeldav, et keegi saaks eelmise mänguri jackpoti endale napsata. Nuppu nad vaevalt samaaegselt vajutasid.

Müüt: Majal on videopokkeris alati eelis

Tõde: Kui kasiinol on paljudes videopokkeri mängudes eelis, pakuvad mõned mängud nagu Deuces Wild ja Double Bonus 100%- lisi või paremaid väljamakseid. Suurepäraste väljamaksete saavutamiseks tuleb mõistagi kasutada head strateegiat, mängida tuhandeid käsi ning lõigata kasu VIP boonustest, mida kasiinod pakuvad. Mõistagi tuleb suure võidu nimel äärmiselt palju tööd teha, ent teadagi on maailmas küllaltki neid, kes teenivad lemmikuid pokkerimänge mängides oma lauale suisa leiba.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...