Crash Mängud

Crash mäng on uus mängutüüp Eesti online kasiinodes

Crash mängud on uus mängude kategooria, mis hakkas alles hiljuti nii mängijate kui ka mängutootjate seas enam populaarsust koguma.

Mängi crash mänge nendes Eesti kasiinodes

Kanuuna

1
95
Hinne
- Boonus
200 Tasuta spinnid
0x Läbimängimise nõue
Kasiinosse Arvustus
21+ | Mängi vastutustundlikult | 15410.ee | 15410.ee | Ainult uutele mängijatele. Min sissemakse €20. Tasuta spinnid jõuavad sinu kontole 10 päeva jooksul - 20 spinni iga päev. | Kehtivad reeglid ja tingimused

Betsafe

2
94
Hinne
- Boonus
100 Tasuta spinnid
1x Läbimängimise nõue
Kasiinosse Arvustus
21+ | Mängi vastutustundlikult | 15410.ee | 15410.ee | Uutele mängijatele. Min. sissemakse €20. Läbimängimise nõue 1x. | Kehtivad reeglid ja tingimused

Chanz

3
94
Hinne
100€ Boonus
35x Läbimängimise nõue
300 Tasuta spinnid
35x Läbimängimise nõue
Kasiinosse Arvustus
21+ | Mängi vastutustundlikult | 15410.ee | 15410.ee | Vaid uutele mängijatele. Boonusel on neli osa ja kasutada tuleb boonuskoode. Läbimängimise tingimused tuleb täita 30 päeva jooksul maksimaalselt 2€ panusega. 50 esimese spinni võidud on pärisraha. | Kehtivad reeglid ja tingimused

Mis on Crash mäng

Crash mäng või väga otseses tõlkes krahhimäng on mängutüüp, mis on varasemalt üsna populaarne olnud erinevates Bitcoin kasiinodes. Kuid eelkõige viimase aasta jooksul on Crash mängud hakanud jõudma ka tavapärastesse online kasiinodesse.

Kuigi crash mängude valik ei ole siiani just liiga suur, siis juba praegu on võimalik neid leida üsna mitmetest Eesti kasiinodest.

Crash on hasartmäng, milles iga valikuga (misiganes viisil see valik toimub) võib järgmise võidu suurus kas suureneda või siis jääd sa koheselt rahast ilma. Vahepeal on aga võimalik sul võidud ka välja võtta.

Crash mänge on erinevaid ja see, kuidas üks või teine neist täpsemalt toimib, see oleneb juba konkreetsest mängust.

Aga põhimõte on kõigis crash mängudes sama.

Kuidas Crash mängud toimivad?

Kõige lihtsam näide Crash mängu toimimise kohta on Evolutioni poolt loodud live kasiino mäng Cash or Crash.

Evolution Cash or crash

Selles mängus valid sa esmalt oma panuse suuruse ning seejärel hakatakse bingomasinast sulle palle loosima.

Iga rohelise palli välja loosimisel sinu potentsiaalne võidusumma suureneb mingi summa võrra.

Pärast iga rohelise palli välja loosimist on sul võimalik oma võidud välja võtta või loota sellele, et ka järgmine pall tuleb roheline ning sinu võidusumma suureneb.

Punase palli välja loosimisel kaotad sa aga oma panuse ja võitu sa siit ei saa.

Põhimõtteliselt toimivad kõik crash mängud samal viisil, erinevad vaid mingid nüansid.

Mõnes mängus pead sa valima ruudustikust ruute ning iga võitva ruudu puhul sinu potentsiaalne võit kasvab. Kui sa satud aga selle n-ö kaotava ruudu peale, kaotad sa oma panuse.

Üks hea näide seda tüüpi mängu puhul on näiteks iSoftBeti poolt loodud mäng Aztec Gold Mines.

Aztec Gold Mines crash mäng

Kuidas Crash mänge mängida?

Crash mängude reeglid on väga lihtsad.

Esmalt otsusta, millise summaga sa mängida soovid. Tee oma esimene panus ning hea õnne korral oled sa nüüd juba midagi teoreetiliselt võitnud. Ning sul on võimalik teha otsus, kas sa soovid oma väiksed võidud välja võtta, või võtta uus risk ning panna kogu potentsiaalne väljamakstav raha uuesti mängu.

Ja nii edasi seni, kuni sa lõpuks otsustad raha välja võtta, kuni sa jõuad maksimaalse võimaliku võidusummani, või kui sinu mäng katkeb ning sa kaotad oma panustatud raha ja sellega seni kogutud võidud.

Miks Crash mänge mängida?

Nii nagu iga teise mängetüübi puhul, on siin oluline kindlasti inimeste maitse.

Crash mängud on lihtsad mängud, mis toimuvad aga teistmoodi kui kõik teised mängud.

Olgu siis tegemist mänguautomaatide, erinevate lauas mängitavate mängudega või millegi muuga.

Crash mängud annavad sulle võimaluse mängida midagi erinevat.

Kui crash mängud sinu jaoks aga liiga palju põnevust ei paku, vali mängimiseks mõni teine mängutüüp:

Crash mängude strateegiad

Crash mängude mängimisel on võimalik kasutada ka erinevaid strateegiaid. Aga nii nagu pea iga teise kasiinomängu puhul, ei tõsta ka Crash mängude mängimisel strateegia pikas perspektiivis sinu võiduvõimalusi.

Küll aga pakub strateegiate kasutamine sulle enam mängupõnevust ning lühiajaliselt mõnikord siiski ka rohkem võite või väiksemaid kaotusi.

1. Automaatne raha välja võtmise strateegia

See on tõenäoliselt kõige populaarsem strateegia, mida crash mängudes kasutatakse. Selle strateegia kasutamiseks paned sa enda jaoks paika reegli, et kohe, kui sinu panus on näiteks 1.2 kuni 1.5x suurenenud, võtad sa raha välja ja teed uue panuse.

Selle panuse puhul kasutatakse tihtipeale mängu poolt pakutavat automaatmängu režiimi.

Selle strateegia kasutamine aitab sul suurema tõenäosusega võite saada. Kuigi samas ei ole need võidud just liiga suured.

2. Väga väikeste võitude strateegia

Samuti võib kasutada strateegiat, milles sa võtad raha välja põhimõtteliselt koheselt. Sellisel juhul on tõenäosus, et su panus kaotab, väga väike.

Aga samas on ka sinu võidud väga pisikesed.

Olenevalt mängust ja sinu otsusest 4-10% panuse suurusest.

3. Martingale’i strateegia

Martingale’i panustamise strateegia on strateegia, mida saab kasutada põhimõtteliselt iga hasartmängu puhul.

Selle strateegia idee on lihtne. Iga kaotuse puhul sa kahekordistad oma panuse suuruse. Ning nii seni, kuni saad võidu. Võidu korral alustad sa aga taas oma algsest panuse suurusest.

Crash mängud mobiilis

Tänapäeval on põhimõtteliselt kõik kasiinos pakutavad mängud hõlpsasti mängitavad ka igas sinu nutiseadmes. Ja selle poolest ei erine ka crash mängud.

Seda vähemalt Eesti online kasiinodes.

Kas Eesti kasiinod tohivad crash mänge pakkuda?

Lähtuvalt Eesti seadusandlusest tohivad kasiinod mängijatele pakkuda põhimõtteliselt kõiki hasartmänge.

Seda muidugi järgmistel eeldustel:

Kas crash mängud on ausad?

Crash mänge kontrollitakse kolmandate osapoolte poolt nagu näiteks eCogra. Need auditeerimis- ja testimisagentuurid kindlustavad selle, et mängud ka päriselt ausaid ja n-ö paberitele vastavaid väljamakseid teevad. Seda siis tuhandete või miljonite mänguringide jooksul.

Crash mängude ülevaated

Hetkel ei ole Eesti kasiinodes Crash mänge just liiga palju näha. Küll aga on Betsafe kasiinos neid vähemalt kuus.

Betsafe crash mängud

Ning meie oleme varasemalt kirja pannud ka Evolutioni poolt loodud Cash or Crash live kasiino mängusaate arvustuse:

Korduma Kippuvad Küsimused

Crash mäng on hasartmäng, milles iga valikuga (misiganes viisil see valik toimub) võib järgmise võidu suurus kas suureneda või siis jääd sa koheselt rahast ilma. Vahepeal on aga võimalik sul võidud ka välja võtta.
Maksimaalne võimalik võidusumma oleneb konkreetsest mängust. Näiteks Cash or Crash mängu puhul on selleks kuni 50 000x panus. Mõnes teises mängus võib selleks olla näiteks 25x panuse summa.
Üks Crash mäng, Cash or Crash, on olemas põhimõtteliselt kõigis Eesti kasiinodes, milles on olemas Evolutioni live kasiino mängud. Muid crash mänge leiab näiteks Betsafe kasiinost.
Autor
autorid
Siim on Eesti kasiinodel pilku peal hoidnud juba aastaid ja hetkel jagab ta oma kasiinokogemusi Eesti Kasiino lehel. Eelnevalt on Siim kirjutanud erinevatele veebilehtedele ja kunagi kirjutas ta ka Shanghais tegutsevale inglise keelsele paberväljaandele. Sinna kirjutas ta häälega Hispaaniasse minemisest ja ka Eesti kohalikust spordialast Kiiking.