Online kasiinod pakuvad sulle tihtipeale üsna atraktiivseid boonuseid, olgu need siis tänuks sulle kasiinoga liitumise eest, või siis mõni muu boonus juba tunduvalt hiljem.

Väga tihti käivad selle kasiinoboonusega aga kaasas ka mingid läbimängimise tingimused. Näiteks võib kasiino pakkuda sulle 100% boonusraha koos sinu esimese sissemaksega, aga tingimustes siis nii muuseas ka mainida, et boonusrahal on 30x läbimängimise kohustus.

Tutvu boonusraha pakkumistega näiteks Betsafe’is või Optibetis.

Kui su deposiit on 100 euro suurune, ja sa saad 100 eurot boonusraha lisaks, siis äsja mainitud 30x läbimängimise nõude näite puhul tuleks sul enne võimalust oma võite kasiinost välja võtta kõigepealt vähemalt 3000 euro eest slottidel ka panustada.

Või siis boonuse puhul, kus läbimängimise nõue kehtib ka su sissemaksele, oleks sul vaja panustada lausa 6000 euro eest.

Deposiidi pluss boonusraha läbimängimise nõue on näiteks Olybetis.

Mida suurem on läbimängimise nõue, seda väiksema tõenäosusega sa selle täita suudad enne kui sul kogu raha, nii oma sissemakse kui ka saadud boonus, otsa saab. Küll aga on mängijal võimalik kogu raha kaotamise riski pisut vähendada. Seda saab teha valides õiged mängud.

Millised mängud tuleks valida?

Teoreetiliselt oleks kõige õigem mäng kasiinoboonuse läbimängimiseks võib-olla näiteks blackjack, kuna seal võib majaeelis olla ka vaid 0.5% kuni 1% juures, samal ajal kui slottidel on see reeglina 2-6% juures. Aga mitmete tavapäraste kasiinoboonuste puhul live kasiino mängud ei lähe boonuse läbimängimisel arvesse, või siis on nende puhul läbimängimise nõue veelgi suurem.

Aga õnneks on võimalik teha häid otsuseid ka slottide valikul. Võitu, või raha alles jäämist pärast läbimängimise lõppu ei saa sulle garanteerida keegi. Teeme selle kohe selgeks. Aga valides n-ö õiged slotid on sul võimalik oma võimalusi selleks kindlasti suurendada.

Tähelepanu tuleks slottide puhul pöörata eelkõige kahele näitajale. Üks on RTP ehk keskmine tagasimakse protsent – see võiks ideaalis olla seal 96-98% juures. Loomulikult, RTP ei taga sulle seda, et ka sina sellist tagasimakse protsenti näed. Aga pikas perspektiivis, mida kõrgem see on, seda parem.

Teine näitaja, millele peaks võib-olla isegi enam tähelepanu pöörama, on sloti volatiilsus, väljamakse tihedus, või kuidasiganes me seda ka ei otsustaks nimetada. Inglise keeles kasutatakse selleks väljendeid volatility või variance.

See näiteb laias laastus seda, kui stabiilselt konkreetne slott välja maksab.

Väga kõrge volatiilsusega slottide puhul võib vabalt ette tulla hetki, kus sa teed isegi sadu keerutusi ilma ühegi vähegi mõistlikuma võiduta. Samas kui sa võidad, võib võit olla suur. Väga madala volatiilsusega slotid võivad teha väikseid väljamakseid väga tihti, aga sealt suuri võite pole mõtet liiga palju oodata.

Kasiinoboonuse läbimängimise nõuete täitmiseks on kindlasti n-ö ohutumad just võimalikult madala volatiilsusega mängud, kuna nende puhul on tõenäosus suurem, et sa kõik läbimängimise nõuded, enne raha otsa saamist või sellest liigselt suure osa kulutamist, täidetud saad.

Enne boonuse vastu võtmist mõtle

Enne, kui kasiinolt boonuse vastu võtad, mõtle. Mõned kasiinode boonused on juba eos negatiivsed ja tõenäosus pigem miinusesse jääda on nendega väga-väga suur. Seega, enne kui hakkad mõtlema sellele, millised võiks olla parimad mängud, millega boonusraha läbi mängida, mõtle boonusele endale. Kas antud boonusega on üldse võimalik plussi jääda? Kas seda on üldse mõistlik vastu võtta?

Olgem ausad, hea õnne korral on kõik võimalik, alati. Halva õnne korral ei miski võimalik, mitte kunagi. Aga õnneks on asjale võimalik läheneda ka pisut matemaatilisemalt. Loe meie artiklit kasiinoboonuse oodatava väärtuse kohta siit. Seal anname nõu selle kohta, kuidas boonuse väärtus lihtsalt enda jaoks välja arvutada. 

Samal lehel on olemas ka lihtne boonuse oodatava väärtuse kalkulaator.

Millised on parimad mängud läbimängimise nõude täitmiseks?

Pikk jutt, sitt jutt, seega kokkuvõtteks võiks öelda, et parimad mängud kasiino boonuste läbimängimise nõuete täitmiseks on kõrge RTP ning madala volatiilsusega slotid.

Loe sloti volatiilsuse kohta lisa siit. Lisaks leiad mõned head mängud boonuse läbimängimiseks ka järgnevast tabelist:

 MängMängutootjaRTPVolatiilsus(P)Jackpot
Blood SuckersBlood SuckersNetEnt98%MadalEi
Tomb RaiderTomb Raider: Secret of the SwordMicrogaming95.23%MadalEi
Bonus BearsBonus BearsPlaytech95.17%MadalEi
Sails of GoldSails of GoldPlay’n GO96.25%MadalEi
StarmaniaStarmaniaNextGen97.87%Madal-keskmineEi

Aga kahjuks ei ole ka kasiino loll

Kõik, mida eelnevalt mainisime, vastab tõele. Küll aga ei pruugi nende parimate slottide leidmine siinkohal olla alati nii lihtne kui ta olla võiks.

Sellega seoses peaks ära märkima, et tihtipeale on parimad võimalikud mängud, millega võiks kasiinode boonuste läbimängimise nõudeid täita, samal põhjusel ka panustamise nõuete täitmiseks välistatud.

Ehk siis ega kasiinodki lollid ei ole. Kui boonuse läbimängimisel on mingid mängud välistatud, siis nende nimekirja leiad sa vastava boonuse tingimusi lugedes.

Korduma Kippuvad Küsimused

Parimad mängud kasiinoboonuse läbi mängimiseks on kõrge RTP ning madala volatiilsusega slotid. Nende hulgast võiks ära mainida näiteks Blood Suckers, Sails of Gold ja mitmed teised.
Tavaliselt, kui kasiino sulle boonusraha annab, pead sa enne selle välja võtmist selle raha mingi kindel arv kordi läbi mängima. Näiteks saades kasiinolt 10 eurot, mille läbimängimise nõue on 25x, pead sa esmalt panustama vähemalt 250 euro eest. Enne selle nõude täitmist sul kasiinost raha võimalik välja võtta ei ole ja samuti ei saa sa seda kasutada välistatud mängudes.

Teie kasiinod kustutatakse

Kas oled kindel?