Kuidas slottidel võita

Kuidas kasiinos videoslottidel mängides võita?

Kuigi kasiinos mängimine peaks eelkõige olema vaheldusrikas meelelahutus, on meil samal ajal kõigil soov kasiinos slottidel keerutades loomulikult ka võita. Seda olenemata sellest, kas me mängime online kasiinos või minnes maapealsesse kasiinosse koha peale.


500€ boonus
10€ live kasiino boonus

Kui keegi ütleb, et tal on strateegia, kuidas pidevalt slottidel võita, võib kohe kindlasti öelda, et ta valetab. Kindlaid võidustrateegiaid slottidel mängimiseks ei ole – kasiinol on sinu ees alati eelis. Küll aga on mitmeid asju, mida tehes sul on võimalik oma võiduvõimalusi pisut suurendada.

Kuigi paljud veebilehed üritavad oma klikimootorit kasutades sulle väita, et neil on välja töötatud strateegia, mis garanteerib sulle võidu iga kord, siis mõtleva inimesena sa kindlasti mõistad, et tegemist ei ole siiski millegi garanteeritu või isegi selle lähedasega.

Et mitte sulle samasugust jama ajada, anname sulle lihtsalt nõuandeid selle kohta, mida slottidel mängimisel tuleks meeles pidada, nõuandeid mis pisut võiks sind mängimisel aidata. Nippe, mis loodetavasti sinu võiduvõimalusi slottidel spinnides vähemalt pisut võiksid teoreetiliselt suurendada.


€ 200 boonus ja 600 tasuta spinni.

Kuigi on olnud juhtumeid, kus keegi on vaid ühe keerutusega püsti rikkaks saanud, siis reeglina selliseid asju siiski liiga tihti ei juhtu. Tehes aga mängides häid valikuid saad sa oma võiduvõimalusi pisut kindlasti suurendada.

RTP

Vali kõrge RTP-ga videoslotid

RTP (Return To Player) tähendab kasiino keskmist tagasimakse protsenti konkreetsel slotimasinal. Mida kõrgem see protsent on, seda rohkem raha slott keskmiselt mängijale tagasi maksab. Näiteks kui sloti RTP on 95%, siis see tähendab, et igast 100 eurost, mis masinasse läheb, maksab masin keskmiselt 95 eurot tagasi. Tegemist on siiski vaid keskmise numbriga, mis ei tähenda kohe kindlasti seda, et sa oma igast 100st eurost 95 eurot tagasi saaksid. See on vaid keskmine protsent. Mõni mängija võib oma 100st eurost tagasi saada vaid paar eurot, samal ajal kui teine võib oma raha mitmekümnekordistada.

Kõrge RTPga videoslottide alla liigitatakse tavaliselt slotid, mis maksavad välja vähemalt 97%. Sloti keskmise RTP leiad sa tavaliselt slotimasina info nupu alt. Või siis pane soovi korral Googli otsingusse sloti nimi + RTP ja peaksidki kohe vastuse saama.

Slottide volatiilsus

Kõrge volatiilsus vs stabiilsus

Erinevad videoslotid on erineva volatiilsuse või muutlikusega. Kõige lihtsamalt selgitades näitab mängu volatiilsus seda, kui tihti mäng välja maksab. Näiteks väikse muutlikusega slotid maksavad välja väga stabiilselt, ja suhteliselt tihti, aga see tähendab tavaliselt ka seda, et keskmised võidud on pigem väiksemapoolsed. Teisalt kõrge volatiilsusega slotil mängides võid ilma võiduta mängida väga kaua, samas võidu korral võib see olla suur. Samas ka see ei ole garanteeritud. Tõenäoliselt kõige kõrgema volatiilsusega on jackpot-slotid.


€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.

Kui sa ei plaani kasiinos suure raha eest mängida, siis on soovitav valida madalama volatiilsusega mänge ning jackpot-slottidest tasuks sellisel juhul eemale hoida.

Panuse suuruse valimine

Kõrged panused vs madalad panused

Kui otsida kõige kõrgema RTP ehk tagasimakse protsendiga slotte, siis neist mõne puhul sõltub RTP sinu panuse suurusest. Näiteks sloti Jackpot 6000 puhul võib RTP olla kuni 98.9%. Aga seda vaid siis, kui panustad vähemalt 10 senti rea kohta. Panustades vaid 1-8 senti rea kohta on selle mänguautomaadi keskmine tagasimakse maksimaalselt vaid kuni 79.2%. Seega aeg-ajalt tasub sloti kohta ka täpsemat tutvustust lugeda. Sarnaseid numbreid näeb ka näiteks NetEnti Mega Joker sloti puhul.

Aga need on vaid erandid. Reeglina sinu panuse suurus sinu võiduvõimalusi ei suurenda ega ka vähenda. Seega mängi täpselt nii suurte panustega kui sa ise soovid. Täpselt nii suurte panustega nagu sa endale lubada saad. Kõige olulisem on meelde jätta see, et mängida tohib vaid rahaga, mille kaotamist sa endale lubada saad. Isegi kui sa mängid online kasiinos lootusega võita, ja see on ka loomulik, siis tõenäosus oma raha kaotamiseks on kasiinos mängides alati suurem.

Loe kasiino boonuse reegleid

Enamik online kasiinod pakuvad mängijatele liitumisel ka erinevaid liitumisboonuseid. Eesti kasiinodest ei paku ühtki boonust vaid Kiirkasiino. Kiirkasiino ei paku mängijatele boonuseid täiesti teadlikult. Nagu nad ise oma lehel ütlevad - "eestlastele meeldib kohe asja kallale minna," ja selle asemel, et pikki boonuse nõudeid läbi lugeda, lasevad nad oma mängijad kohe mängima. Kas sulle see idee meeldib või mitte, on iseküsimus, küll aga on neil õigus boonuste nõuete osas. 


Lihtne ja boonusevaba Eesti kasiino

Boonuse vastuvõtmisel tasub ALATI lugeda boonuse tingimusi – uurida boonuse läbimängimise nõudeid ja muid erinevaid tingimusi. Kui väga paljude boonuste puhul on mõistlik boonus vastu võtta, siis mitmete pakkumiste puhul tasuks pakkumine vastu võtmata jätta lähtuvalt kasiino boonuse oodatavast väärtusest. Samuti tasuks tähele panna kasiino boonuste läbimängimise täpsemaid tingimusi. Tihti on seal paika pandud maksimaalne keerutuse väärtus, mida boonuse läbimängimisel kasutada võib, tihtipeale välistatakse läbimängimise nõuetes mingid kindlad slotid jne. Mõnikord kehtib läbimängimise nõue vaid saadud boonusrahale, teinekord aga nii sinu sissemaksele kui ka saadud boonusrahale. Ehk siis üllatuste vältimiseks tasub kasiino boonuste nõuded ja tingimused alati läbi lugeda. Reeglina ei tohiks see rohkem kui minut või mõni võtta.

Läbimängimise nõue

Vali läbimängimise nõudeta kasiinoboonused

Parimad kasiino boonused on need, mille võitudel puuduvad läbimängimise nõuded. Kuigi selliseid boonuseid ei pakuta liiga palju, on erinevates Eesti kasiinodes neid pakkumisi samas piisavalt. Näiteks võiks siin hea näitena välja tuua Pafi, mis annab sulle liitumisel tasuta läbimängimise nõudeta spinne ja esimese sissemaksega ka tasuta raha.

€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.
Kasiino valik

Kasiino keskmine tagasimakse protsent

Üldiselt on erinevate kasiinode keskmist tagasimakse protsenti raske välja arvutada. Küll aga pakuvad mõned mängutootjad (vt. näiteks Play'n Go) kasiinodele võimaluse valida iga mängu puhul erinevate etteantud RTP (Return To Player) sätete seast. Vähemalt nende mängutootjate mänge mängides tasub kindlasti valida kasiino, kus nende mängudele on valitud maksimaalne võimalik keskmine tagasimakse protsent.

Ühe näitena võiks siin välja tuua eelpool mainitud mängutootja 2020. aasta novembris välja tuleva mängu Holiday Spirits. Selle mängu RTP vaikeseadistuseks on 96.29%. Küll aga on kasiinodel võimalus valida tegelikult viie erineva seadistuse vahel - 96.29%, 94.22%, 91.21%, 87.26% ning 84.25%. 

Lähtuvalt meie kogemusest valib enamik Eesti online kasiinosi endale kõrgeima RTP seadistuse. Aga paari kasiino puhul oleme näinud ka sellele järgnevat seadistust (eelpool toodud näite puhul siis 94.22%).

Seega sloti RTP suurusele tasub tähelepanu pöörata. Eesti kasiinodel on kohustus mängijale mängu keskmist tagasimakse protsenti näidata. Selle leiab olenevalt mängutootjast kas "?" viite alt või siis vajutades mängu "Info" nupule. 

Videoslottidel võitmine

Garanteeritud võite ei ole olemas. Slottidel mängimine on alati seotud teatud riskiga ja mängida tuleks vaid rahaga, mille kaotamist sa endale lubada saad. Valides aga kõrgema RTP-ga slotid või mängides paindliku RTP-ga mänge kõrgema seadistusega kasiinos, valides läbimängimise nõudeta kasiino boonused ja tasuta spinnid, ja mängides just sulle sobiva volatiilsusega slottidel, on sul oma võiduvõimalusi mingil määral kindlasti võimalik mõjutada. 


https://www.eestikasiino.com

Korduma kippuvad küsimused

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...