Parimad boonused

Läbimängimise nõudeta boonused

Online kasiinod pakuvad uutele mängijatele tervitusboonusena mitmeid erinevaid boonuseid – olgu siis tegemist sissemakse boonustega, sissemakseta boonustega, lojaalsus- või taaslaadimisboonustega või hoopis midagi muud – aga väga tihti on kõigi nende boonustega seotud mingi läbimängimise nõue.

Mis on boonuse läbimängimise nõue?

Saades kasiinolt mingi boonuse, olgu selleks siis näiteks 100% sissemakse boonus, kus kasiino kahekordistab sinu raha, või siis tasuta spinnide boonus, kehtib tavaliselt boonusrahale, enne kui sa seda välja saad võtta, ka mingi kindel läbimängimise kohustus, milleks on tihtipeale 25-35x. Ehk siis saades kasiinolt 100 eurot boonusraha tuleb sul enne seda, kui sul avaneb võimalus kasiinost väljamakse teha, see raha 25x kuni 35x läbi mängida. Ehk siis sul tuleb panuseid teha 2500 kuni 3500 euro eest. Mõnikord kehtib boonuse saamisel see läbimängimise nõue nii sinu sisse makstud rahale kui ka boonusrahale.


Uued pakkumised iga päev
500€ boonus
10€ live kasiino boonus

Tasuta spinnide puhul saad sa tavaliselt mingi kindla arvu tasuta spinne. Läbimängimise nõue tasuta spinnide puhul ei kehti mitte nende spinnide väärtusele, vaid nende spinnidega võidetud rahale. Ja reeglina on ka siin läbimängimise nõue täpselt sama suur kui boonusraha puhul.

Samuti on samasugused läbimängimise nõuded spordiennustuste tegemiseks saadud boonusrahal, aga spordis on reeglina vaja boonusraha läbi panustada 10x, mõnikord ka vaid 3x.

Mis on läbimängimise nõudeta boonused?

Läbimängimise nõudeta boonused on need boonused, kus kas siis koos sissemaksega saadud boonusrahal, või tasuta spinnidega võidetud rahal mainitud läbimängimise nõue puudub täielikult. Põhimõtteliselt võiks tinglikult läbimängimise nõudeta boonuseks nimetada ka need boonused, kus läbimängimise nõudeks on vaid 1x.

Miks läbimängimise nõudeta boonused head on?

Need on head seetõttu, et tegemist on põhimõtteliselt 100% riskivabade boonustega, mis tähendab, et isegi kui sa pead selle boonuse tegemiseks tegema sissemakse, ei pea sa mõtlema sellele, et kas sa ikka jõuad selle raha kõik need korrad enne läbi mängida, kui see otsa saab.

Kas läbimängimise nõudeta boonustel on ka miinuseid?

Läbimängimise nõudeta boonused on reeglina mõeldud kas uute mängijate kasiinosse mängima meelitamiseks või vanade olemasolevate mängijate taasaktiveerimiseks. Kuigi nende boonuste saamisel otseseid miinuseid ei ole, võib sul pärast boonuse saamist tekkida soov ka enda raha rohkem panustama taas hakata. Samas seni, kuni sul hasartmängusõltuvusega probleeme ei ole, ja sa ei panusta kunagi suuremalt, kui sa endale lubada saad, sellisel boonusetüübil igasugused miinused puuduvad.

Kust ma saan läbimängimise nõudeta boonuseid?

Läbimängimise nõudeta boonuseid kasiinod tervitusboonustena liiga tihti ei jaga. Küll aga näiteks pakub Paf uutele mängijatele nii tasuta spinne vaid juba konto loomise eest, ja 10 eurot läbimängimise nõudeta boonusraha esimese sissemakse eest.


€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Samuti on näiteks Chanz kasiino esimese sissemakse boonus poolenisti ilma läbimängimise nõudeta. Chanz pakub esimese sissemaksega, seda juhul kui sa kasutad boonuskoodi CHANZ1, kuni 100 eurot boonusraha, millel on 35x läbimängimise kohustus. Aga samuti saad sa kohe pärast esimese sissemakse tegemist 50 tasuta spinni, mille võitudel läbimängimise kohustus puudub.


€ 100 boonus ja 300 tasuta spinni.

Nii Chanz, Olybet, kui ka näiteks Betsafe, kingivad aeg-ajalt lojaalsus ja/või taaslaadimisboonusena vanadele mängijatele ka tasuta spinne. Olgu see siis 5, 10, või 25 tasuta spinni, millel reeglina läbimängimise nõuded puuduvad (või on see vaid ühekordne).


€ 200 boonus ja 600 tasuta spinni.
500€ boonus
10€ live kasiino boonus

Samuti teeb Paf mõnikord üllatusboonuse pakkumisi, kus tehes näiteks 10 euro suuruse sissemakse mingi kindla boonuskoodiga (boonuskood saadetakse sulle tavaliselt Paf kasiino sõnumitesse privaatselt), saad sa 5 eurot boonusraha. Ja sellel boonusrahal taaskord läbimängimise nõudeid ei ole.

Kokkuvõtvalt ja riskivabalt

Läbimängimise nõudeta boonused on väga hea võimalus teenida pisut lisaraha. Selleks, et läbimängimise nõudeta boonused ka päriselt riskivabad oleksid, on oluline omada piisavat distsipliini. Ja erinevate taoliste pakkumiste leidmiseks ja ka üllatusboonuste saamiseks on tavaliselt vaja siiski kõigepealt kasiinoga liituda ja seal ka pisut mängida.


eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...