Megaways slottide tutvustus

Mida tähendab Megaways?

Viimastel aastatel on välja antud päris mitmeid slotimänge, milles sisaldub nimetus Megaways. Mida Megaways aga täpsemalt tähendab?

Megaways on Big Time Gamingu poolt välja arendatud ja nende poolt ka patenteeritud lahendusega, mille puhul võib slotiautomaadil mingi kindla arvu võiduridade asemel olla põhimõtteliselt lõpmatu aru võiduridu.

Kuidas Megaways slotid töötavad?

Megaways ütleb sulle seda, mitmel erineval viisil sul on võimalik võita. Iga spinni puhul on see arv erinev. See tuleneb sellest, et kui tavapärasel videoslotil on viis rullikut ja igal rullikul näiteks kolm sümbolit, siis kuigi Megaways slottidel rullikute arv võib iga keerutuse puhul sama olla (misiganes see arv ka ei oleks), siis sümbolite arv erinevatel rullikutel muutub igal spinnil, ja see loob ka igal spinnil erineva arvu võiduvõimalusi.

Megaways slottidel ei varieeru mitte vaid sümbolite arv, vaid ka sümbolite suurus. Mõnikord võib ühele rullikule mahtuda vaid näiteks üks või kaks sümbolit, mõnikord aga näiteks kümme.

Megaways slottidel võib olla kokku kuni sadu tuhandeid võiduliine. Näiteks ühel Big Time Gamingu enda slotil nimega Bonanza on maksimaalseks võiduliinide arvuks 117 000. See küll ei tähenda, et see igal keerutusel sama suur peaks olema, mõnes keerutuses võib olla vaid näiteks 500 võiduliini.

Kuidas Megaways võiduliine arvutatakse?

Oletame, et meil on kuue rullikuga Megaways slott. Esimesel rullikul on 4 sümbolit, teisel 3, kolmandal 6, neljandal 3, viiendal 2, ning kuuendal kuus sümbolit.

Megaways sloti näide

Võiduliinide arvu saamiseks tuleb siin lihtsalt kõik need arvud omavahel korrutada (4x3x6x3x2x6). Ehk siis antud näite puhul on sellel spinnil 2592 võiduliini.

Võidukombinatsiooni arvutamine käib Megaways slotil täpselt sama moodi. Oletame et su spinn võidab, ja sul on vähemalt mõni sama sümbol igal rullikul. Esimesel rullikul näiteks 1 jänku, teisel 3 jänkut, kolmandal 2 jänkut, neljandal 1 jänku, viiendal 2 jänkut, ning kuuendal 1 jänku. Korrutame need numbrid taas omavahel kokku ja näeme, et võitsime 12 võiduliiniga. Ja kuna sama sümbol esines kõigil kuuel rullikul, siis on sinu koguvõit 12x6 korda midaiganes jänkude kombinatsioon välja maksab.

Megaways slottide tasuta spinnid ja võiduvõimalused

Kõik slotid on erinevad, seega erinevad ka nende erinevad boonusmängud ja ka tasuta spinnide funktsioonid. Küll aga tahaks ära mainida Megaways tasuta spinnide võimalused. Ühe hea näitena võiks tuua Return of Kong Megaways sloti.

Return of Kong Megaways slott

Tegemist ei ole just liiga hea graafikaga slotiga, küll aga on tegemist üsna lõbusa mänguga. Pääsedes tasuta spinnide funktsiooni, on sul 12 tasuta spinni ning võidukordaja 1x. Iga võiduga, mis sa tasuta spinnide ajal saad, sinu kordaja kasvab – ja muuseas, võidukordajal ülempiiri ei ole. Samuti on sul võimalik iga kolme liivakella (või peekri? Nagu mainitud, graafika ei ole mängus just liiga hea) sümboli saamisel saada juurde kaks spinni, ning samuti antakse sulle samal ajal kindel minimaalne võiduliinide arv. Esimest korda saad minimaalselt tuhat võiduliini, järgmise kolme peekri saamisel juba minimaalselt 2000, siis 5000, siis 10 000, siis 20 000. Oleme ise antud mängu proovinud, ja oleme jõudnud kuni 20 000 minimaalse võiduliinini ning 15x võidukordajani.

Megaways mängud võivad olla üsna huvitavad, isegi kui esmapilgul on nii mõneski mängus graafika nadi ja muusika häiriv. Lahedad võiduvõimalused muudavad need asjad ebaolulisteks.

Megaways slottidel mängides peaks küll alati meelde jätma, et tegemist on pigem üsna kõrge volatiilsusega slottidega.

Top 7 megaways videoslotti

  • Return of Kong Megaways, RTP 96.50%, keskmine kuni kõrge volatiilsus
  • Gods of Olympus Megaways, RTP 96.03%, kõrge volatiilsus
  • Golden Leprechaun Megaways, RTP 95.72%, kõrge volatiilsus
  • Bonanza Megaways, RTP 96%, kõrge volatiilsus
  • Extra Chilli Megaways, RTP 96%, kõrge volatiilsus
  • White Rabbit Megaways, RTP 97.7%, kõrge volatiilsus
  • Starquest, RTP 96.9%, kõrge volatiilsus

Kõrgeima RTPga Megaways slotid

Ehk siis kõige kõrgema keskmise tagasimakse protsendiga Megaways slott on White Rabbit Megaways™, selle 97.72% RTP on võrreldav kõrgeimate sloti RTP-dega üldse. Teisel kohal on Medusa Megaways™, mille RTP on 97.63%. Vaata ka teisi kõrge RTP-ga slotte järgnevast graafikust:

Kõrge RTPga Megaways slotid

Millistes Eesti kasiinodes saab Megaways slottidel mängida?

Megaways slotte on võimalik mängida mitte küll võib-olla kõikides, aga väga mitmetes Eesti kasiinodes. Näiteks Kiirkasiinos on olemas mängud Bonanza ka Extra Chilli. 


Lihtne ja boonusevaba Eesti kasiino

Olybetist võib leida mängud nagu Monopoly Megaways, 88 Fortunes Megaways, Medusa Megaways, Raging Rhino megaways, Rainbow Riches Megaways.


€ 200 boonus ja 600 tasuta spinni.

Unibetis ja Maria kasiinos on olemas väga hea valik erinevaid Megaways slotte, nende hulgas ka neist kõige kõrgema RTP-ga slotid.


€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.

Samuti on väga hea Megaways slottide valik olemas näiteks Paf kasiinos.


€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Kui soovid proovida pisut uut tüüpi slotte, millel võiduvõimalusi on rohkem kui tavalistel nöiteks 20 võiduliiniga slottidel, siis Megaways slotid annavad sulle selleks ideaalse võimaluse.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...