Wild Portals Megaways

Mängutootja: Big Time Gaming

Võida kuni 116 030x panuse suurune summa! Wild Portals Megaways on uus megaways mäng mängutootjalt Big Time Gaming. Mängu RTP on korralik 96.58% ning tegemist on slotiga, mille maksimaalne võimalik võit on koguni 116 030x panuse summa. Mäng jõudis enamikesse kasiinodesse alles 25. mail 2022.

Wild Portals Megaways

94
94
Hinne
7 Ridade arv
0.2 Minimaalne panus
117649 Võiduliinide arv
6 Rullikud

-

Võiduvõimalus

96.6%

RTP

Mängi tasuta
eestikasiino.com Või

Üldine info

Nimi
Wild Portals Megaways
Välja antud
2022-03-23
Mängutootja

Detailne info

RTP
96.6%
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x116030
Volatiilsus
High
Võiduliinide arv
117649

Panused

Maksimaalne panus
20
Minimaalne panus
0.2

Wild Portals Megaways ülevaade

Wild Portals Megaways on uus megaways mäng ettevõttelt nimega Big Time Gaming. Selleks, et sul oleks võimalik mänguga lähemalt tutvuda, panime kirja selle Wild Portals Megaways sloti arvustuse.

Millist infot see Wild Portals Megaways sloti arvustus sulle annab

Iga sloti arvustamisel järgmine me üsna sarnast protsessi.

Sloti ülevaate kirjutamisel pöörame me eelkõige tähelepanu järgmistele aspektidele:

  • Sloti sümbolid: Milline mäng välja näeb, millised on sloti sümbolid ning kui palju nad väärt on?
  • Mängu detailid: Kui suur on mängu minimaalne ja maksimaalne panus, kui suur on mängu RTP ja maksimaalse võimaliku võidu suurus? Samuti vaatame võimalusel keskmist võidusagedust ja muid detaile.
  • Boonusmäng: Kas slotis on olemas korralik boonusmäng ning kui on, siis milline see on?
  • Lisafunktsioonid: Kas mängus on mingeid mainimist väärt lisafunktsioone? Näiteks boonuse ostmise võimalus või midagi muud sarnast.

Mängi Wild Portals Megaways slotid parima boonusega

Wild Portal Megaways on olemas juba päris paljudes Eesti kasiinodes. Selleks, et leida selle sloti mängimiseks parim võimalik tervitusboonus, vaata üle meie kasiino pakkumiste lehekülg ja vali välja kasiino, mis sulle mängimiseks kõige parema boonuse annab.

Parima boonuse leidmisel vaata üle ka meie järgmised leheküljed:

Wild Portals Megaways detailne info (sümbolid, väljamaksed, jms)

Millised on Wild Portals Megaways detailid. Järgnevalt vaatame üle nii selle sloti sümbolid, panuse suuruse vahemiku, RTP, maksimaalse võidu suuruse ja kõik muu sarnase info.

Sümbolid

Madala väärtusega sümboliteks on erksavärvilised kaardipaki sümbolid 9, 10, J, Q, K ja A.

Madala väärtusega sümbolid

Kõrgema väärtusega sümboliteks on aga erinevad kalliskivid.

Kõrgema väärtusega sümbolid

Võiduliinid

Wild Portals Megaways on megaways mäng, milles on kuni 117,649 võiduliini. Võiduliinid algavad alati vasakult ning võitmiseks peab olema sama sümbol vähemalt kolmel järjestikusel vasakult algaval rullikul.

Ühe kõige kõrgemaid väljamakseid pakkuva sümboli puhul piisab sümbolist kahel esimesel rullikul. Ning asendussümboli funktsiooni käivitumisel ei pea sümbolid kindlatel rullikutel olema. Aga sellest räägime lähemalt juba õige pea.

Minimaalne ja maksimaalne panus

Wild Portals Megaways sloti minimaalne panus on vaikimisi 20-senti ning maksimaalselt on võimalik ühele spinnile panustada kuni 20 eurot.

Samas võib maksimaalne võimalik panus mõnes kasiinos ka väiksem olla. Näiteks Chanz kasiinos on selle mängu maksimaalne võimalik panus 5 eurot.

Wild Portals Megaways RTP

Wild Portals Megaways RTP on 96.58%.

See tähendab seda, et keskmiselt maksab see mänguautomaat igast mängu pandud sajast eurost mängijatele tagasi 96.58 eurot. Loomulikult ei tähenda RTP aga seda, et ka sina tingimata täpselt nii palju tagasi saad.

See oleks ju igav. RTP realiseerub miljonite spinnide vältel ning sinu tulemuseks võib tulla tegelikult kuni 116 030x panuse summa.

Volatiilsus – sloti riskifaktor

Wild Portals Megaways on kõrge volatiilsusega slot. See tähendab seda, et mõnikord võid sa mitu korralikku võitu saada järjest. Samas võib mõnikord juhtuda ka seda, et ühtegi võitu ei tule kümnete ja kümnete spinnide vältel.

Maksimaalse võidu suurus

Maksimaalselt on selle slotiga võimalik võita kuni 116 030x panuse summa.

Suur võit
Wild Portals Megaways on võimsa võidupotentsiaaliga mäng
Wild Portals Megaways on oma maksimaalse võimaliku võidu poolest üle enam kui 99%-st teistest slotimängudest. Samuti on tegemist üsna kõrge RTP-ga mänguga.

Mängu funktsioonid

Wild Portals Megaways mänguruudustiku suurus on 6×7. Või õigemini, mängus on 6 rullikut ning igale rullikule saab tulle 2 KUNI 7 sümbolit.

Millised on aga Wild Portals Megaways erinevad funktsioonid? Ja millega mäng silma hakkab?

Asendussümbolid, võidukordajad ja kordusspinnid

Wild Portals Megaways on oma välimuse ja ka funktsionaalsuse poolest väga sarnane mängutootja ühele teisele äsja välja antud mängule Apollo Pays.

Kui aga viimases mängus käivitavad võidu toonud sümbolid kohe taaskeerutused, siis Wild Portals Megaways mängus on selleks vaja rullikutele saada suur „W” ehk asendussümbol, mis annab välja kohese võidu ning seejärel muutub üheks konkreetseks sümboliks (samal ajal säilitades ka oma asendussümboli väärtuse).

Seejärel võidu toonus sümbolid eemaldatakse rullikutelt ning kui nende asemele tuleb veel samu sümboleid, siis tuleb uus taaskeerutus. Ja nii seni, kuni samu sümboleid enam rullikutele ei tule. Kusjuures sümbolite asukoht ei ole tähtis.

Lisaks tõstab iga sama sümbol, mis rullikutele tuleb, ka võidukordajat ühe võrra.

Tasuta spinnide voor

Tasuta spinnide voor käivitub siis, kui rullikutele tuleb kolm kuldset sümbolit. Seejärel algab 8 tasuta spinniga boonusvoor.

Kui rullikutele peaks tulema enam kui kolm scatter-sümbolit, antakse sulle iga lisa-scatteri eest kaks tasuta spinni veel juurde.

Wild Portals megaways scatterid rullikutel

Samuti on võimalik tasuta spinnide vooru jooksul spinne juurde saada – kolme scatteri eest antakse kaks tasuta spinni (iga järgneva ees kaks veel lisaks).

Boonusmäng näeb välja samasugune nagu tavamäng. Küll aga satub suur 2×2 sümboli suurune asendussümbol rullikutele siin garanteeritult.

Lisaks võib see asendussümbol, mis alguses kindlaks sümboliks muutub, sümbolit mõnikord ka muuta.

Tasuta spinnide voorus võidukordajat pärast igat spinni ei nullita.

Samuti võiks ära mainida selle, et kui sa tasuta spinnide vooru sattusid hetkel, mil asendussümboli funktsioon oli juba käivitunud ning see oli endale juba ka võidukordajaid korjanud, siis ka see kogutud võidukordaja tuleb tasuta spinnide vooru kaasa.

Hold and Win

Wild Portals Megaways on Hold & Win tüüpi mäng, milles toimuvad asendussümboli rullikule tulekul taaskeerutused.

Win Exchange

Soovi korral on võimalik Wild Portals Megaways boonusmäng kas osta. Selle funktsiooni nimi on BTG mängudes Win Exchange.

Wild Portals Megaways boonusmängu hind on 25x kuni 75x panus.

Küll aga on boonus ostmine võimalik ainult siis, kui sa tavamängus 25x-75x panuse suuruse võidu saad.

Sellisel juhul on sul võimalike selle võiduga riskida riskida ning hea õnne korral selle eest ennast kohe boonusmängu osta. Halva õnne korral jääd aga sellest võidust lihtsalt ilma.

Saades tavamängus aga 75x+ suuruse võidu, on sul soovi korral ennast koheselt võimalik 75x panuse eest boonusmängu osta.

Seega on Win Exchange põhimõtteliselt „osta boonus” funktsioon, mida aga nullist ei ole võimalik käivitada. Boonuse ostmiseks tuleb esmalt korralik võit saada.

Wild Portals Megaways disain ja heli

Wild Portals Megaways mängu välimus on põhimõtteliselt samasugune nagu Big Time Gamingu üks eelmine mäng, Apollo Pays.

Graafika2D
Optimiseeritud mobiili jaoks👍
HelidRetro/disko
FunktsioonidAsendussümboli taaskeerutused (Hold & Wi) Võidukordajad Tasuta spinnid
Wild Portals Megaways slot
Wild Portals Megaways on mõnus, aga mitte liiga innovatiivne
Wild Portals Megaways on üsna mõnus ja adrenaliini tekitav mäng. Aga kui rääkida mängu disainist või huvitavatest lisafunktsioonidest, siis selle poolest see mäng tegelikult väga silma ei paista.

Lahendused võimalikele mängimisel esinevatele probleemidele

Mõnikord võib mängimisel ette tulla ootamatuid probleeme.

  1. Kui mäng spinni keskel hangub, siis saad sa reeglina sama spinni mängu taaslaadimisel uuesti mängida. Sama kehtib ka boonusmängu puhul.
  2. Juhul kui mängu taaslaadimisel spinni sulle uuesti ei korrata (seda siis eelkõige juhul, kui mäng või su arvuti hangus boonusmängu keskel), siis on sul võimalik ühendust võtta kasiino klienditoega.
  3. Juhul, kui mäng hangus kasiino poolse riistvara või tarkavara probleemi tõttu, siis sinu panus tühistatakse ning tagastatakse sinu kontole.

Kokkuvõte

Wild Portals Megaways on adrenaliini tekitav mäng, milles on olemas mitmed huvitavad funktsioonid.

Näiteks võiks ära mainida võidukordajad ja Hold & Win funktsiooni. Samuti ei puudu mängust tasuta spinnide voor.

Mängus on maksimaalselt enam kui 100 000 võiduliini, võimas maksimaalne võimalik võit ning väga korralik keskmine tagasimakse protsent (RTP).

Samas ei ole selle mängu puhu tegemist millegi väga uuenduslikuga ning Big Time Gaming oleks võinud mängu disaini pisut rohkem panustada ja vähemalt üritada seda oma eelnevatest mängudest erinevamaks teha.

Kui sulle meeldib Wild Portals Megaways, proovi ka neid mänge

Wild Portals Megaways
94
Hinne

-

Võiduvõimalus

96.6%

RTP