Mis on Wild sümbol?

Mis on Wild-sümbolid? Ja kuidas need sinu võite suurendavad?

Võrreldes aastakümneid tagasi kasiinodes populaarsust kogunud ühekäeliste bandiitidega on muutunud nii maailm, inimesed, inimeste eelistused, ning kindlasti on suurenenud kasiinonduses ka konkurents. Sellega seoses on pidanud arenema ka mängutootjad ja välja töötama järjest põnevamaid videoslotte erinevate uute ja huvitavate funktsioonide ja võimalustega.

Kunagistest kolme rulliku ja mõne stopp-kohaga igavatest mänguautomaatidest on saanud midagi hoopis enamat. Lisatud on boonusmängud, erinevad lisamängud, ning ära ei saa unustada ka Wild-sümboleid. Eesti keeles võiks neid kutsuda erinevatel viisidel – nagu öeldakse, heal lapsel on ikka mitu nime. Võiksime kasutada inglise keele tuletist Wild-sümbolid, või siis nimetada neid metsikuteks sümboliteks. Kõige paremini toob aga nende mõtte välja nimetus asendussümbol.

Mis on asendussümbol?

Mänguautomaadil mängides on sul võitude saamiseks vaja saada samad sümbolid kas üksteise järgi ritta või siis moodustades neist teisi erinevaid kujundeid. Kuidasiganes mõnes konkreetses mängus sul need ritta vaja saada on, seda nimetatakse võiduliiniks. Ehk siis saades ühed sümbolid ritta ühel viisil saad x väljamakse, saades teised sümbolid ritta samal viisil saad y väljamakse, ja saades y symbolid ritta mõnel muul etteantud viisil, saad Z suurusega väljamakse.

Mis on aga asendussümbol? Asendusümbol on sümbol, mis võib asendada ükspuha mis teist sümbolit (reeglina küll mitte boonusmängu sümbolit). Põhimõtteliselt võiks seda võrrelda kaardimängus jokkeriga, mis võib samuti olla ükspuha mis kaart, mida sul käe saamiseks hetkel vaja on.

Näiteks kui sul on mänguautomaadis vaja saada ühele reale mingigi võidu saamiseks 3 lille, aga said ainult kaks, samas kolmandas veerus on asendus ehk Wild-sümbol, siis said sa need kolm lille tegelikkuses ikka kokku.

Aga võrreldes jokkeritega on asendus ehk metsikutel sümbolitel veel erinevad tüübid ja võimalused.

Tavaline wild-sümbol

Tavaline wild sümbol käitubki nii nagu eelnevalt juba rääkisime – asendades mõne teise sümboli nii et sulle võimalikult hea kombinatsioon slotil anda.

Sticky Wild sümbol (kleepuv asendussümbol)

Mõnikord võivad mõnes mängus olla ka kleepuvad asendussümbolid. Aeg-ajalt leiab neid erinevatest boonusmängudest, mõnes slotimängus võivad kleepuvad asendussümbolid esineda aga ka juba põhimängus. Kleepuv asendussümbol tähendab, et kui ühel keerutusel tuleb asendussümbol, siis olenevalt täpsematest mängu reeglitest, jääb see asendussümbol omale kohale ka järgmiste keerutuste ajaks, suurendades sellega sinu võiduvõimalusi järgneval või mitmetel järgnevatel spinnidel.

Nihkuv Wild sümbol

Teine asendussümboli tüüp on nihkuv asendussümbol. Selle metsiku sümboli täpsem käitumine oleneb juba mängust, aga mõte on selles, et näiteks kui see ilmub neljandale rullikule, siis see jääb rullikutele ka mitmeks järgmiseks keerutuseks, liikudes iga keerutusega ühe rullliku võrra vasakule. Ja seda niikaua kuni ta rullikutelt väljas on.

Virnastatud Wild sümbolid

Mõnikord võib Wild-sümboleid näha ka terve rulliku ulatuses, või siis muutub ühel real olev väike wild-sümbol terve rulliku pikkuseks, ja see annab sulle taaskord loomulikult suurema võimaluse võita.

Laienevad wild-sümbolid

Laienevad wild-sümbolid võivad laieneda kas üles-alla, või ühest küljest teise, olenevalt mängust. Eelnevalt juba mainisime, et mõnes mängus võib mingitel tingimustel näiteks üks wild-sümbol muuta wild-sümboliteks kõik samal rullikul olevad sümbolid.

Asendussümbolid lisavad mängu põnevust

Arvestades, et mängud muutuvad üha huvitavamaks ja kohati ka süsteemi poole pealt keerulisemaks, siis mainitud asendussümbolite tüübid ei ole enam kindlasti ainsad. Aga kokkuvõttes on Wild-sümbolid mõeldud selleks, et mängudesse põnevust lisada, ja tänapäevaseid mänguautomaate, milles Wild-sümbolid puuduvad täielikult, küll on, aga tõenäoliselt on nad nüüdseks vähemalt uuemate mängude puhul vähemuses.

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...