Parim aeg spinnimiseks

Mis on parim aeg slottidel mängimiseks?

Kas kasiinos slottidel mängimiseks on olemas mingi kindel parim kellaaeg, kus kõige rohkem võita on võimalik? Ja kui selline aeg on olemas, siis mis see olla võiks? Need on küsimused, millele kasiinos mängijad kõik ühel või teisel hetkel mõelnud on.

Kas parim aeg slottidel mängimiseks on olemas?

Kui küsida erinevate mängijate käest, siis tõenäoliselt jaguneks vastused suhteliselt võrdselt kahe leeri vahel. Ühed ütleksid, et jah, kindlasti on. Teised vastaksid aga, et sellist asja nagu parim aeg slottidel mängimiseks ei ole olemas. Ja need, kes ütlevad, see aeg kindlasti on olemas, need ei saaks tõenäoliselt kunagi kokkuleppele, et millal see aeg siis täpsemalt on. 


€ 300 boonus.

Kellel on õigus? Sellele vastamiseks peaks vaatama erinevaid aspekte.

Videoslottide RTP ehk keskmine tagasimakse protsent

Mõtleme sellele pisut – slottide RTP või keskmine tagasimakse protsent ei muutu kunagi, seda olenemata sellest, mis kellaajal sa mängid. Seega sellest lähtuvalt ei tohiks olla mitte mingit vahet, millal mängida. Kui mänguautomaadi RTP on näiteks 95%, siis see on 95% nii hommikul, päeval, kui ka õhtul või öösel. Samuti ei muutu see lähtuvalt nädalapäevast. Konkreetse slotimängu keskmine tagasimakse protsent jääb samaks olenemata kõigest sellest. Seega ainult RTPst lähtuvalt peaks algselt küsitud küsimuse vastus olema kindlasti ei – võiduvõimalused slottidel mängides ei sõltu kellaajast ega päevast.

Mängimine suure jackpotiga slottidel

Erinevate jackpot-slottide puhul on hea vaadata nende keskmist peavõitude väljamaksete tihedust või väljamaksete summat. Ja mängida nendel jackpot slottidel näiteks vaid siis, kui ajaliselt võiks kohe järgmine jackpot sealt välja tulla, või siis kui nende jackpottide summa on jõudnud sellele tasemele, kus tavaliselt keegi selle jackpoti ära võtab.

Kuigi ideeliselt selline mõte võiks täiesti töötada, siis reaalselt maksavad jackpot-slotid peavõite välja siiski täiesti juhuslikult ja nad ei vali mingeid kindlaid kuupäevi või väljamakse summasi. Kõik oleneb õnnest.


Lihtne ja boonusevaba Eesti kasiino

Kuigi statistiliselt võib tunduda, et vähemalt jackpot slottidel on olemas parim aeg nendel mängimiseks, siis kas see ka päriselt nii on, on juba iseküsimus.

Mängimine kuumadel slottidel

Mõnikord tundub, et mõned slotid, millel sa mängid, on n-ö kuumad. Ehk siis sa avad sloti ja võidud hakkavad sulle järjest tulema, olgu need siis väiksed või suured. Samal ajal kui mõnel teisel slotil mängides võid sa teha sada keerutust järjest ja seda ilma, et sa ühtegi võitu näeksid. Kuigi väga lühiajaliselt äkki see kõik vastabki tõele, siis tegelikult on slotimängu väljamaksed siiski juhuslikud, ja raske on öelda, kas nad ka tegelikult n-ö kuumad on, või see lihtsalt tundub sulle nii.

Mängimine eelnevalt külmadel slottidel

Vastupidine variant oleks mängida n-ö külmadel slottidel. See, kas mõni automaat n-ö külm on või mitte, pead sa kahjuks ise avastama – ehk siis mängides mõnel slotil piisavalt kaua ja kui see kohe üldse välja ei maksa, siis võiks seda nimetada külmaks automaadiks. Ja loogikast lähtuvalt peaks iga külm automaat mingil hetkel taas kuumaks muutuma. Ja seetõttu võib mõnikord tunduda mitte väljamaksvatel slottidel mängimine hea idee.


€ 1 100 boonus.

Ja jällegi loogikast lähtuvalt see kõik töötab, ja mingil hetkel see masin kindlasti maksab taas ka korralikku raha välja. Aga kuna kõik on siiski juhuslik, siis sa kunagi ei tea, millal see juhtub, ehk siis kas järgmise spinniga, järgmisel tunnil, või hoopis ülehomme. Seega võid sa seda võitu oodates eelnevalt kaotada suure summa. Ja see ei ole mõistlik.

Kas parim aeg on siis olemas või mitte?

Kokkuvõtteks peaks ütlema, et sellist asja nagu parimat aega slottidel mängimiseks siiski ei ole olemas. Kui sa soovid ühel või teisel slotil keerutada, siis tee seda just siis kui sa ise seda soovid. Ja loomulikult ära unustada kasiinos mängimise põhitõde – mängida võib vaid rahaga, mille kaotamist sa endale lubada saad.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...