Parimad videoslotid

Parimad videoslotid

Olenemata sellest, millise kasiino sa mängimiseks valid, on seal kindlasti olemas kategooria „slotid”. Mõnikord võidakse seda kategooriat nimetada ka teisiti, näiteks „mänguautomaadid”, lihtsalt „kasiino” või „videoslotid”.

Mis need slotid endast kujutavad, võid soovi korral lugeda meie mänguautomaate tutvustavalt lehelt. Aga kui oled teemaga juba tuttav, siis võiks sind tõenäoliselt huvitada juba pisut konkreetsem teema, milleks on parimad videoslotid. Ehk millised on parimad videoslotid, mis teeb ühe või teise sloti või videosloti teistest paremaks, ja kuidas üldse parimaid videoslotte leida.

Peaks ära mainima, et ainuüksi 2019 aasta jooksul on juba välja tulnud rohkem kui 200 uut slotti või videoslotti. Mängutootjad nagu NetEntMicrogamingPlaytechYggdrasil Gaming annavad kõik pidevalt välja uusi ja huvitavaid kasiino mänge. Ja võimalusi nende uute videoslottidega tutvumiseks pakuvad mitmed kasiinod ka oma tervituspakkumistes – olgu nendeks siis sissemaksega boonused või täiesti läbimängimise nõudeta boonused.

Millised on parimad videoslotid?

Kui keegi küsib, milline on parim mänguautomaat või videoslott, siis sellele küsimusele on vastata sama keeruline nagu küsimusele, milline on kellegi arvates parim toit. Maitsed on erinevad ja parima videosloti määratlusel oleneb nagu toidugi puhul väga palju sinu maitsest.

Kas sind huvitavad 70-80ndate stiilis kolme rullikuga vanad mänguautomaadid või meeldivad sulle laheda disainiga uued videoslotid? Või oled sa eelkõige huvitatud näiteks lauamängu slottidest, mingi kindla temaatikaga seotud slottidest – olgu selleks siis džungel, kosmos, metsik lääs või midagi hoopis muud erinevat? Võib-olla otsid videoslottidest mingeid kindlaid featuure nagu kordistajad, asendussümbolid, laienevad asendussümbolid, boonusmängud?


€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.

Lihtne ja boonusevaba Eesti kasiino

Või äkki ei oma kõik eelnev sinu jaoks absoluutselt mitte mingit tähtsust ja sa otsid eelkõige võimalikult hästi maksvaid slotte, ehk siis sinu jaoks omavad eelkõige suurimat tähtsust just videosloti RTP ehk väljamakse protsent, volatiilsus ehk mängu väljamaksete sagedus ja kui stabiilne see on, või pigem suurimate võimalike võitude suurus. Võib-olla huvitud ainult näiteks progressiivse jackpotiga videoslottidest.

Parimad 2019 aasta videoslotid

Siin võiks ära mainida kümneid erinevaid slotte, aga toome alustuseks ära meile kõige rohkem meeldejäänud slotid.

Dead or Alive 2

Dead or Alive 2

NetEnti poolt välja antud uus videoslott, mis on järg nende populaarsele Dead or Alive slotile. Mäng tuli välja 2019. aasta Aprillis. Mängus on hea graafika ja ka helilahendus, mida selles slotis kasutatakse, on päris sobilik. Mängu RTP on 96.80%.

Narcos

Narcos promo

Narcos on samanimelisel Netflixi poolt toodetud telesarjal põhinev videoslott. Ja telesari ise põhineb Pablo Escobari elul. Narcos sloti sümboliteks on tegelased sealt sarjast, samuti mitmed muud erinevad sarjaga seotud sümbolid. Tegemist on viie rulliku ja kolme reaga videoslotiga, kus loomulikult on olemas taaskeerutused, boonusmäng, ja kõik muu selline mis sellest videoslotist ära märkimist vääriva sloti teeb. Narcos mängu RTP on 96.23%.

Tome of Madness

Tome of Madness

Ära võiks märkida ka videosloti Tome of Madness. Tegemist on Play’n GO poolt toodetud videoslotiga. Slott põhineb H.P. Lovecrafti poolt kirjutatud raamatutel. Mängu RTP on 96.59%.

Parimad slotid läbi aegade

Mis teeb ühe sloti teisest paremaks? On see temaatika, lahedad mängusisesed boonused, suured jackpotid, või peab neid lihtsalt olemas lõbus mängida? Toome välja mõned aegade jooksul kõige populaarsemad mänguautomaadid, nii ühe käelised bandiidid kui ka sealt online kasiinodesse jõudnud mängud.

Wheel of Fortune (õnneratas)

Õnneratas on samanimelisel telesaatel põhinev slott, mis on meeli köitnud juba vähemalt paar viimast kümnendit. Tegemist on ka teistele slottidele ideid andnud mänguga – õnneratas on tänapäeval leitav väga erinevates videoslottides.

Blazing 7s

See on tõenäoliselt kõige pikemaealisem slott. See tuli algselt välja juba 1970 ja seda on võimalik siiani mängida nii tavakasiinodes kui ka online kasiinodes.

Monopol

Kui rääkida Monopolist, siis tõenäoliselt ei tule see kellelegi üllatusena, et sellest mängust on tehtud nii kümneid erinevaid lauamänguversioone kui ka väga mitmeid erinevaid mänguautomaate. Monopoli mängul baseeruvad mänguautomaadid on eriti populaarsed tänu lauamängul põhinevale boonusmängule. Nüüdseks on olemas lisaks Monopolil põhinevatele videoslottidele ka mängu live kasiino versioon Monopoly Live.

Võta või Jäta

Parimate slotimängude hulka kuulub ka Võta või jäta mänguautomaat. Tegemist on taas telemängul põhineva slotiga, kus sul tuleb järjest kohvreid valida. Nii nagu Monopoli puhul, on ka sellest mängust tehtud mitmeid erinevaid versioone, mida on võimalik mängida nii tavakasiinos, otsides mängu üles online kasiino videoslottide rubriigist, või võttes osa Võta või Jäta live kasiino mängust.

Kõrgeima keskmise väljamaksega (RTP) videoslotid

Info keskmise väljamakse suuruse kohta arvutatatakse tuhandete keerutuste alusel, ja kuigi keskmine väljamakse ei ütle sulle sinu edu kohta järgmisel kümnel keerutusel midagi, on kokkuvõttes siiski kõrgem RTP parem, kuna pikas perspektiivis mida kõrgem on videosloti RTP, seda suuremad on sinu võiduvõimalused.

Oluline oleks muidugi arvestada, et tegemist on keskmiste maksimaalsete väljamakse protsentidega, mis varieeruvad lisaks veel sinu panuse suurusest sõltuvalt. Näiteks võib mõne väga kõrge RTPga sloti keskmine väljamakse miinimumpanusega olla 10-20% madalam.

Hea RTP jääb keskmiselt 93 ja 97 protsendi vahele. Hetkel võiks ära mainida viis sellist üsna kõrge väljamakseprotsendiga videoslotti.

  • Mega Joker. Sloti RTP on 99%. Samas puuduvad tasuta spinnid ja samuti on mängul suhteliselt kõrge miinimumpanus, milleks on 1 euro, max 10 eurot.
  • Jackpot 6000. Sloti RTP on kuni 98.90%.
  • 1429 Uncharted Seas. Sloti RTP on 98.60%
  • Bloodsuckers. Sloti RTP on 98.00%.
  • Kings of Chicago. Sloti RTP on 97.80%.

Milline on parim videoslott just sinu jaoks, oleneb sellest, mis sinu jaoks mängimisel kõige olulisem on.


€ 200 boonus ja 600 tasuta spinni.

€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

500€ boonus
10€ live kasiino boonus

€ 100 boonus ja 300 tasuta spinni.

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...