Dazzle Me

Mängutootja: NetEnt

Dazzle Me on Rootsi päritolu mängutootja NetEnt’i uhiuus vääriskivide teemaline mäng, mis meenutab olemuselt väga populaarset Starbursti ning sarnaneb ka Gonzo’s…

Dazzle Me

68
68
Hinne
5 Ridade arv
0.2 Minimaalne panus
76 Võiduliinide arv
5 Rullikud

-

Võiduvõimalus

96.9%

RTP

Mängi tasuta
eestikasiino.com Või

Üldine info

Nimi
Dazzle Me
Mängutootja

Detailne info

RTP
96.9%
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x760
Volatiilsus
Low
Võiduliinide arv
76

Panused

Maksimaalne panus
200
Minimaalne panus
0.2

Dazzle Me ülevaade

Dazzle Me on Rootsi päritolu mängutootja NetEnt’i uhiuus vääriskivide teemaline mäng, mis meenutab olemuselt väga populaarset Starbursti ning sarnaneb ka Gonzo’s Quest slotikale. Mängu iseloomustavad boonuslahendused ja tasuta spinnid.

Asu vääriskivide jahile Unibetis või Pafis. Kõigis nimetatud veebikasiinodes saad mängu niisama ajaviiteks kui ka soovi korral päris raha peale panustades proovida. Dazzle Me näol on tegemist mobiilse slotika, mis tähendab, et saad sellel keerutada ka mugavalt oma nutitelefonilt või tahvelarvutilt.

Mängust lähemalt

Dazzle Me on viie rullikuga ja 76 erineva võidukombinatsiooniga videoslot, mida iseloomustavad Linked rullikute funktsioon ja tasuta spinnid. Mängu kõrge 400€ panusega on sul võimalik võita üle 300 000€.

Mängus on kuus madalama väärtusega klassikalist sümbolit, milleks on kelluke ja “7” ning nelja erinevat värvi kalliskivid, mis esindavad kõrgema väärtusega sümboleid. “Free Spins” ikoon ehk hajussümbol aktiveerib tasuta spinnide vooru.

Boonuslahendused

Kahekordne rullik

Põhimängu peamiseks atraktsiooniks on kahekordnerullik, mis aktiveerub suvalisel ajal ning selle käigus muutuvad ühel kuni kõigil viiel rullikul kõik sümbolid peale hajusate asendussümboliteks. Nende ilmumine ekraanile aitab oluliselt kaasa võidukate kombinatsioonide moodustamisele, ent ei garanteeri kindlat võitu.

Tasuta spinnid

Niipea, kui oled tabanud ükskõik kuskohas rullikutel kolme kuni viite hajussümbolit, ootavad sind tasuta spinnid. Tasuta spinnide arv sõltub sellest, mitut hajussümbolit tabad.

  • 3 hajussümbolit = 8 tasuta keerutust
  • 4 hajussümbolit = 12 tasuta keerutust
  • 5 hajussümbolit = 16 tasuta keerutust

Tasuta keerutused algavad automaatselt. Pealegi, kui oled mänginud varasemalt NetEnt’i Twin Spins videoslotti, siis meenub sulle ilmselt ka ühendatud rullikute erilahendus. Mis tähendab, et esimesene ja teine või kolmas ja neljas rullik täituvad identsete sümbolitega luues sulle sedasi veelgi enam võiduvõimalusi.

Tasuta spinnide vooru võidud on üldiselt suurmad kui asendüssümboli omad. Lisakeerutusi pole aga tasuta keerutuste voorus võimalik juurde teenida.

Kokkuvõte

Dazzle Me on üsna lihtne, ent elav mäng. Meie meelest natuke põnevam kui sarnane Stickers slotikas.

Selle boonuslahendused tunduvad olevat mikstuur juba olemasolevate teiste mängude erilahendustest, nii et see pole täiesti originaalne. Kuid siiski on tegemist meelelahutusliku mänguga kõigile, kellele meeldivad keerlevad kalliskivid ja üsna kõrge mängija tasuvusprotsent, milleks on 96.90%

Dazzle Me
68
Hinne

-

Võiduvõimalus

96.9%

RTP