Demolition Squad

Pakkujad: NetEnt

Demolition Squad on viie rulliku, nelja rea ja 40 võiduliiniga videoslot Net Entertainmenti mänguvalikust. Mängust rohkem Demolition Squad on viie…

Demolition Squad

69
69
Hinne
4 Ridade arv
0.4 Minimaalne panus
40 Võiduliinide arv
5 Rullikud

-

Võiduvõimalus

97.1%

RTP

Üldine info

Nimi
Demolition Squad
Mängutootja

Detailne info

RTP
97.1%
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x240000
Volatiilsus
Medium
Võiduliinide arv
40

Panused

Maksimaalne panus
200
Minimaalne panus
0.4

Demolition Squad arvustus

Demolition Squad on viie rulliku, nelja rea ja 40 võiduliiniga videoslot Net Entertainmenti mänguvalikust.

Mängust rohkem

Demolition Squad on viie rulliku, nelja rea ja 40 võiduliiniga videoslot Net Entertainmenti mänguvalikust. Sloti tegelasteks on õhkijad, kes plahvatavad ja lõhuvad sepavasaraga asju maatasa rikkudes sedasi su rahu, ent tuues hea õnne korral suurepäraseid võite. Nagu aimata võid, on selle videosloti heliefektide oktavid tavapärasest valjemad ja rajumad.

Sloti tavalisteks sümboliteks on mängukaardid, kõrgema väärtusega sümbolid on aga kõik õhkimisega seotud. Punasilmne robot on sloti kõige väärtuslikum sümbol, kollane kolmnurkohkumärk esindab hajussümbolit ning asendussümboliks on ‘wild’- logo.

Demolition Squad mängu saad järele proovida näiteks Unibetis, Pafis ja Maria kasiinos. Kõigis nimetatud veebikasiinodes on võimalik mängu ajaviiteks mängida või siis soovi korral raha peale panustada.

Boonusmängud

Demolition Wild

Põhimängus muutuvad ükskõik kas horisontaalselt, vertikaalselt või diagonaalselt asendussümbolite vahele ilmunud sümbolid plahvatussümboliks ehk Demolition Wild-sümboliks. Need asendavad kõiki peale hajussümboleid. Kui asendussümbolid ilmuvad samale positsioonile teisel ja neljandal rullikul, muutuvad nii nendevahelised sümbolid kui ka kaks asendussümbolid Demolition Wild-iks. See muidugi tähendab suuri võite.

Tasuta keerutused

Saa pihta kolmele kollasele hoiatuskolmnurgale ja sind ootavad 10 tasuta keerutust. Kui saad neljale või viiele vastavale sümbolile pihta, on sinu kas 20 või koguni 50 priid spinni. Kõik selle mänguvooru võidud korrutatakse kolmega. Niisamuti on sul võimalik lisaks veel tasuta keerutusi võita, kui saad pihta kolmele või enamale hajussümbolile.

Kokkuvõte

Demolition Wild videosloti teeb omanäoliseks tõik, et selles on neli mängurida, tavapärase kolme asemel. Selle Demolion Wild sümbol on üsna hea, aga tuleb tõdeda, et see ilmub ekraanile pigem harva. Tasuta keerutused kordajaga on aga alati positiivne.

Küll aga on mängus võimalik suurelt võita, selle heli on meeldiv ja tore on ka see teatud manga-vibe, mida mäng edasi annab.

Demolition Squad
69
Hinne

-

Võiduvõimalus

97.1%

RTP