Dragon Island

Pakkujad: NetEnt

Vahepeal on meil tarvis veidi reaalsusest eemalduda. Dragon Island videoslot NetEntilt annab omapärastel legendide ja müütidel põhinevate elementidega fantaasiamaailma siirdumiseks…

Dragon Island

68
68
Hinne
3 Ridade arv
0.02 Minimaalne panus
15 Võiduliinide arv
5 Rullikud

-

Võiduvõimalus

96.6%

RTP

Üldine info

Nimi
Dragon Island
Mängutootja

Detailne info

RTP
96.6%
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x2666
Volatiilsus
Medium
Võiduliinide arv
15

Panused

Maksimaalne panus
150
Minimaalne panus
0.02

Dragon Island arvustus

Vahepeal on meil tarvis veidi reaalsusest eemalduda. Dragon Island videoslot NetEntilt annab omapärastel legendide ja müütidel põhinevate elementidega fantaasiamaailma siirdumiseks suurepärase võimaluse. Saad oma põgenemisteeks valida näiteks Unibeti, Pafi või Maria kasiino – neis veebikasiinodes on mänguautomaat saadaval nii ajaviiteks kui ka raha peale mängimiseks.

Mängust lähemalt

Dragon Island on viie rulliku ja kolme mängurea ja 15 võiduliiniga videoslot Net Entertainmentilt. Mängu on võimalik mängida ühest kuni 15-l panusereal erinevate panusetasemete ja mündiväärtustega. Seda iseloomustavad mõlematpidi võidu funktsioon, kuldne asendussümbol ja tasuta keereutused koos laiendatud asendussümboliga.

Mängu taustaks on udune ja mängine maastik, selle rullikud on kahe draakonipea vahelise ronitaime küljes ning rullikutest allapoole jääb hirmuäratav veekärestik.

Mängu peamisteks sümboliteks on 10, J, Q, K and A , ent viis väärtuslikumat on väga kaunilt joonistatud draakonid – valge taevadraakon, sinine veedraakon, roheline ja pruun draakon ning oranž tuledraakon. Spetsiaalseks asendussümboliteks on roheline ja kuldne metsik draakon ning hajussümboliks vulkaan.

Boonuslahendused

Võida mõlemat pidi

Selles mängus on sul võimalik võita mõlemat pidi, kui vajutad mängu paremas nurgas olevale aktiveerimise nupule. Sinu võidud moodustuvad nii mitte ainult vasakult paremale, vaid ka vastupidid. Antud funktsiooni aktiveerimine tähendab ka seda, et rullikutele saab ilmuda kuldne asendussümbol.

Kuldne asendussümbol

Kui mõlemat pidi võiduvõimalused on aktiveeritud ja sa oled piisavalt õnnega koos, et tabada võidukombo just selle sümboliga, siis suureneb sinu võit kaks kuni kaheksa korda. Kuldne sümbol asendab kõiki teisi peale hajussümbolite.

Tasuta keerutused

Tabades kolme, nelja või viite vulkaani-sü,bolit, siis saad sa vastavalt kas 10, 20 või suisa 50 tasuta keerutust. Selle vooru jooksul võib suvaliselt enne igat keerutust rullikule ilmuda ka võimsalt laienev asendussümbol kattes kogu rulliku.

Lisakeerutused aktiveeruvad, kui tabad boonusmängus kolme või enamat hajussümbolit.

HajussümbolidVõidetud tasuta keerutusedPanuse kordaja
550100
42010
3103
22

Kokkuvõte

Nagu ikka, ei üllata NetEnt just kehva graafikaga. Nii ka seekord, sest Dragon Island graafika on loodud laitmatu maitsekusega ning selle boonuslahendused tõotavad häid võite. Fantaasiamaailma fännid, see mäng on teile!

Dragon Island
68
Hinne

-

Võiduvõimalus

96.6%

RTP