Fruit Case

Pakkujad: NetEnt

Fruit Case – hakka aga moosi valmistama Nii veider kui sa ka ei tundu, on antud NetEnti videosloti teemaks just…

Fruit Case

67
67
Hinne
3 Ridade arv
0.2 Minimaalne panus
20 Võiduliinide arv
5 Rullikud

-

Võiduvõimalus

96.4%

RTP

Üldine info

Nimi
Fruit Case
Mängutootja

Detailne info

RTP
96.4%
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x2400
Volatiilsus
Med-High
Võiduliinide arv
20

Panused

Maksimaalne panus
100
Minimaalne panus
0.2

Fruit Case arvustus

Fruit Case – hakka aga moosi valmistama

Nii veider kui sa ka ei tundu, on antud NetEnti videosloti teemaks just moosi valmistamine. Liitu vabrikuga, millel on viis rullikut, 20-panuserida ja hunnik mahlaseid ja magusaid puuvilju, mis iga järgneva keerutusega aina moosiks muutuvad.

Moosivabriku tegemistega saad liituda Maria, Unibeti või Pafi veebikasiinos, kus on võimalik niisama ajaviiteks või raha peale panustades Fruit Case’i mängida.

Mängust lähemalt

Fruit Case on NetEnti puuvilja mänguautomaat, millel on viis rullikut ja 20-panuserida. Seda iseloomustavad boonusmäng, tasuta keerutused, laviini-funktsioon, asendus-ning hajussümbolid.

Mängu madalamaid sümboleid esindavad traditsioonilised mängukaardid, milldl ilutsevad erivärvilised moosipurgid. Sloti peategelased, puuviljad nagu pirn, sidrun, apelsin ja maasikas, esindavad kõrgema väärtusega sümboleid. Mängus on ka blender ehk vabalangemiste sümbol ning asendussümboliks on selles puuviljakorv.

Boonuslahendused

Laviini-funktsioon

Laviini-funktsiooniga mängud on alati põnevad. Iga kord võidukombinatsiooni tabades, plahvatavad ja kaovad mänguväljalt selle moodustanud sümbolid, et teha ruumi järgmisele sümbolite laviinile. Nii on sinu võiduvõimalused veelgi suuremad. Pane tähele, et selle vooru asendussümboli kordaja suureneb iga uue laviiniga, kuni see jõuab maksimaalse kordajani jäädes sellele tasemele seni, kuni rohkem enam võite ei teki.

Maksimaalselt suurenevad sinu võidud selles voorus kuni kaheksa korda ning minimaalselt kaks korda.

Vabalangemiste boonusmäng

Niipea, kui tabad mänguvälja esimesel, teisel ja kolmandal rullikul kolme blenderit, ootavad sind 10 tasuta keerutust. Vabalangmise sümbolid peavad ilmuma panusereal järjest, alustades vasakpoolseimast rullikust. Antud mänguvooru mündivõidud suurendavad sinu võidud kolmekordseks.

Kokkuvõte

Kui sulle seesugused puuviljamängud meeldivad, siis proovi ka Funky Fruits Farm ja Fruit Shop järele. Mängu teeb põnevaks just selle laviini-funktsioon, ent ka vabalangemiste boonusmäng lisab sellele teatavat lõbu.

Fruit Case
67
Hinne

-

Võiduvõimalus

96.4%

RTP