Lucky Angler

Pakkujad: NetEnt

Lucky Angler: A Snowy Catch on Net Entertainmenti videoslot, mis kätkeb endas kaht suurepärast ajaveetmisviisi: kalapüüki ja mänguautomaate. Tegemist on…

Lucky Angler

67
67
Hinne
3 Ridade arv
0.3 Minimaalne panus
15 Võiduliinide arv
5 Rullikud

-

Võiduvõimalus

96.4%

RTP

Üldine info

Nimi
Lucky Angler
Mängutootja

Detailne info

RTP
96.4%
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x685
Volatiilsus
Med-Low
Võiduliinide arv
15

Panused

Maksimaalne panus
150
Minimaalne panus
0.3

Lucky Angler arvustus

Lucky Angler: A Snowy Catch on Net Entertainmenti videoslot, mis kätkeb endas kaht suurepärast ajaveetmisviisi: kalapüüki ja mänguautomaate. Tegemist on ühega vähestest mängudest, kus võidukombinatsioone moodustatakse nii paremalt vasakule kui ka vaskault paremale, kuid kas see suurendab ka võiduvõimalusi?

Asu kala püüdma Marias, Unibetis või Pafis. Kõigis neis nimetatud veebikasiinodes saad seda proovida reaalse raha peale panustades kui ka niisama ajaviiteks mängides.

Mängust lähemalt

Lucky Angler on viie rulliku ja 15-ne fikseeritud võiduliiniga NetEnti videoslot, mille jäisel taustal asuvad rullikud on joonistatud allapoole veepiiri.

Madalamateks sümboliteks on jäässe graveeritud 10, J, Q, K ja A ning tähtsamad veealused tegelased, peamiselt kalad. Viie erineva kala värvused on punane, sinine ja kollane, lisaks nendele veel roheline homaar ning uppunud saabas. Asendussümboliks on väike konksu otsa jäänud kala, hajussümboliks on aga terve kalaparv.

Mängu minimaalseks panuseks 15-ne fikseeritud võiduliini korral on 30 eurosenti, kuid kõrgemad panustajad oskavad hinnata mängu kõrget, 150 eurost maksimaalset panust.

Boonusmängud

Asendussümbolil on mängus tore väike lisalahendus; tabades üht neist võidukombinatsioonis, jäätub see ning jääb paigale ka järgmiseks keerutuseks. Seda nii kauaks, kuni enam võidukombinatsiooni ei moodustata.

Tasuta keerutused

Hajussümbol võib aga viia tasuta keerutuste vooru. Selleks on vaja tabada neid kolm või enam. Tasuks saad 10 tasuta keerutust, mille jooksul on keset mänguvälja ühe koha peale jäätunud asendussümbol ning tabades veel teisi, jäätuvad nemadki tasuta keerutuste lõppemiseni.

Kokkuvõte

Kui sulle meeldib õngitseda kalu või raha, meeldib sulle ka Lucky Angler – see on hästi teostatud mäng mitmete väikeste erilahendustega, mis meelitab konksu otsa ka vanad õngitsejad.

Lucky Angler
67
Hinne

-

Võiduvõimalus

96.4%

RTP