Machine-Gun Unicorn

Pakkujad: Genesis

Vahel tabame end mõttelt, et kuskohast tulevad pöörased ideed ning kes neid teostavad? Kas kuskil on pime tuba, kus hullumeelsed…

Machine-Gun Unicorn

-
-
Hinne
- Ridade arv
- Minimaalne panus
- Võiduliinide arv
- Rullikud

-

Võiduvõimalus

-

RTP

Mängi Machine-Gun Unicorn slotil siin

Üldine info

Nimi
Machine-Gun Unicorn
Mängutootja

Machine-Gun Unicorn arvustus

Vahel tabame end mõttelt, et kuskohast tulevad pöörased ideed ning kes neid teostavad? Kas kuskil on pime tuba, kus hullumeelsed programmeerijad aeg-ajalt kokku saavad, et siis oma segaseimad mõttevälgatused teostavad. Nagu näiteks see uus Genesis Gaming videoslot Machine-Gun Unicorn.

Machine-Gun Unicorn on saadaval demoversioonis tasuta mängimiseks ja soovi korral pärisraha peale panustamiseks Maria Casinos ja Unibetis.

Mängust lähemalt

Machine-Gun Unicorn on viie rulliku ja 10 fikseeritud võiduliiniga videoslot Genesis Gaming’ult, mille mõnevõrra veidras temaatikas võitlevad kurjameelsed ükssarvikud ja zombi-pead pastelses fantaasia-maailmas. Kõike seda saadab pummeldav heliriba.

Kõik mängu sümbolid on värvilised ükssarvikud – on lilla, roosa, roheline ja kollane tegelane ning klaasurnides zombi pead. Lisaks on mängus veel kuldne ükssarvik ehk ka pealkirja esinev Machine-Gun Unicorn, kes ilmub vaid kolmandal rullikul ning on tagab pääsu mängu ainukesse boonusraundi.

Boonuslahendused

Sümbolite pommi erilahendus

See on koht, kus kangelaslik kuldne Ükssarvik kasulikuks osutub. Kui sul õnnestub selline kolmandal rullikul koos zombie peadega tabada, hävitav ta kõik teised sümbolid oma suure relvaga. Iga hävitatud klaaspurgi eest on ka rahaline auhind ning mida rohkem neid rullikutele ilmub, seda suuremaks kasvavad sinu võidud. Isegi kui Ükssarvikuga samaaegselt ühtki klaaspurki zombi peaga ei esine, saad siiski väikse lohutusauhinna.

Kokkuvõte

Machine-Gun Unicorn meenutab mingit paralleel-universiumi lastemultikat, oma pastelsete värvide ja ükssarvikutega, kes kannavad veriseid relvasid ja võitleva zombidega. Sealjuures on tegemist ikkagi hea tasuvusprotsendi (97.19%) ja meelelahutusliku mänguga, mille lihtsus paelub samavõrd, kui tema meeldejäävus oma veidra teemaga.

Machine-Gun Unicorn
-
Hinne

-

Võiduvõimalus

-

RTP