Magic Love

Pakkujad: NetEnt

Magic Love on NetEnti üheksa rulliku, kolme mängurea ja kaheksa võiduliiniga videoslot, kus armastusevägi sind magnetina jackpoti-poole tõmbab. Mängus on…

Magic Love

-
-
Hinne
- Ridade arv
- Minimaalne panus
- Võiduliinide arv
- Rullikud

-

Võiduvõimalus

-

RTP

Üldine info

Nimi
Magic Love
Mängutootja

Magic Love arvustus

Magic Love on NetEnti üheksa rulliku, kolme mängurea ja kaheksa võiduliiniga videoslot, kus armastusevägi sind magnetina jackpoti-poole tõmbab. Mängus on panustamiseks kokku kuni 64 münti, mis moodustuvad järgmiselt: reapanus (8) korda mängus olevate ridade arv (8). Sul on võimalik panna suurim võimalik panus oma valitud ridadele ning alustada automaatselt keerutamist. Magic Love võidukombinatsioonid saavad tekkida kas kolmes horisontaal-või vertikaalreas ning mõlemas diagonaalis.

Oma armastuse õnne saad panna proovile näiteks Maria kasiinos, Unibetis ja Pafis. Neis kolmes veebikasiinos saad videoslotti nii reaalse raha peale panustades kui ka niisama ajaviiteks mängida.

Mängust lähemalt

Mängu armastusetemaatika viitab mõistagi sellele, et selle lisavad tonaalsust roosakad ja punakad varjundid. Magic Love sümboliteks on šampanjapudel, sädelev sõrmus, roosiõis, palmipuu, süda ja kiire auto. Mängu madalamaiks auhinnaks on sinu kahekordne panus šampanjapudeli eest ning suurimaks võimalikuks võiduks on kolme kiire auto eest 300-kordselt panustatud summa.

Kokkuvõte

Magic Love on küll äärmiselt lihtne kolme mängureaga videoslot, millel puuduvad nii boonusmäng kui ka tasuta keerutused, ent hoolimata sellest on tegu täitsa põneva NetEnti väljalaskega. Tõmba keerutused selles realistlikuna näivas slotis käima, et panna oma õnn proovile!

Magic Love
-
Hinne

-

Võiduvõimalus

-

RTP