Magic Portals

Pakkujad: NetEnt

Kas tahad seigelda mängumaale, kus valitsevad käsikäes nõidused ja võlukunst? Sind viivad sinna maagilised portaalid, mis asuvad Unibetis, Pafis ja Marias. Kõigis…

Magic Portals

68
68
Hinne
3 Ridade arv
0.25 Minimaalne panus
25 Võiduliinide arv
5 Rullikud

33%

Võiduvõimalus

96.6%

RTP

Mängi tasuta
eestikasiino.com Või

Üldine info

Nimi
Magic Portals
Mängutootja

Detailne info

RTP
96.6%
Võiduvõimalus
33
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x500
Volatiilsus
Med-Low
Võiduliinide arv
25

Panused

Maksimaalne panus
250
Minimaalne panus
0.25

Magic Portals arvustus

Kas tahad seigelda mängumaale, kus valitsevad käsikäes nõidused ja võlukunst? Sind viivad sinna maagilised portaalid, mis asuvad Unibetis, Pafis ja Marias. Kõigis neis veebikasiinodes on Magic Portals videoslot saadaval nii reaalse- kui ka mänguraha peale panustamiseks.

Mängust lähemalt

Magic Portals on viie rulliku, kolme mängurea ja 25 fikseeritud võiduliiniga müstiline seiklusmäng Net Entertainment’ilt. Seda iseloomustavad kaks maagilist portaali, mis võivad muunduda asendussümboliteks ning aktiveerida tasuta keerutused.

Mängu madalamateks sümboliteks on sinised, rohelised ja punased kristallid, hunt, öökull ja draakon. Kõrgemad on siniste juustega nõid, valge habemega võlur ning punaste juustega nõid. Asendussümboliks on Wild ning tasuta keerutused aktiveerib Free Spins.

Mänug disain ise on lihtne, aga terav, mis tähendab, et see näeb ka tahvlis või mobiilis mängides ilus välja ning sellel pole laadides liialt palju graafilist laadimis.

Mobiilne Magic Portal Touch

Väga meeldiv on fakt, et mobiilne versioon mängust Magic Portals, näeb välja ja toimib täpselt nagu arvutis mängitav versioon. Samuti toimivad ilusad graafikalahendused, kus lendavad maagilised jää- ja tulelaviinid üle ekraani, muutes tavalised sümbolid Wild’ideks.

Boonuslahendused

Mängu innovaatiliseks lahenduseks on kaks maagilist protaali, mis näevad välja kui elektriliselt laetud lillad ringid. Neid saad tabada esimesel ja viiendal rullikul.

Tabades kaht ühesugust sümbolit mõlemas ringis, muutuvad need asendussümboliteks, nagu ka teised samasugused sümbolid teistel rullidel. Otseloomulikult suurendavad need sinu võiduvõimalusi. Samuti avavad portaalid tee tasuta keerutuste vooru.

Tasuta keerutused

Tabades kahte tasuta keerutuse sümbolit mõlemas portaalis, avaneb tasuta keerutuste voor. Seal kingitakse sulle 10 priid spinni.

Aga siin on veel üks konks – terve viies rullik muutub omakorda nende keerutuste ajal portaaliks, suurendades võimalust portaalides samasugust sümbolit tabada suuresti.

Kokkuvõte

Magic Portals mobiilse mängu teeb väga heaks selle vahelduv panustamise ulatus lubades sul ka tagasihoidlikumalt panustada – minimaalselt 25 eurosenti keerutuse kohta.

Mäng on meeldivalt suurte võitudega, küll ei õnnestu neid aga liialt tihedalt tabada. Kui oled oma algsele mängusummale lisanud 20-30%, võid tunda end hästi ja suuremate võitude nimel julgelt edasi keerutada.

Magic Portals
68
Hinne

33%

Võiduvõimalus

96.6%

RTP